E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek suç öyle mi?

AKP Genel Başkanı sen kim misin başlıklı köşe yazımdan dolayı bir okuyucum hakkımda, Cumhurbaşkanı’na hakaret ettiğim iddiası ile suç duyurusunda bulunmuş. Türkiye’nin temsil makamı olan Cumhurbaşkanlığı her bireyin kutsalı olduğu gibi benim de kutsalımdır.

Köşe yazımda, her duyarlı vatandaşın bildiği AKP Genel Başkanı’nı Anayasa’nın bana verdiği fikir özgürlüğü hakkımı kullanarak başbakanlığı dönemine öz eleştiri de bulundum.

……

Oysa, köşe yazım da AKP Genel Başkanı hakkında yalan, iftira, hakaret, aşağılama olmadığı gibi kişilik haklarına saygı duyarak yazmama rağmen hakkımda yapılan suç duyurusu mizah gibi…

AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek suç ise ben suçumu kabul ediyorum.

…..

Ey.. hakkımda suç duyurusunda bulunan okuyucu, Ege Bölgesinde, Aydın, İzmir’e bağlı Yunan’ın işgal ettiği 19 adanın belgeleri ile Türkiye Cumhuriyeti’nin olmasına rağmen, AKP iktidarı tarafından işgaline göz yumulduğunu, AKP Genel Başkanı’nın terör örgütü FETÖ’ye “Ne istedilerse vermedim mi” sözlerini yazmayım mı?

Bitmedi…

Terör örgütü PKK ile Oslo’da, Dolmabahçe’de masaya oturmadı mı?

Suç bunun neresinde?

Hakkımda suç duyurusunda bulunarak sesimi kısacağınızı mı zannediyorsunuz?

Şayet, AKP Genel Başkanına köşe yazımda hakaret etmişsem, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, AKP Genel Başkanı “Terör örgütlerine yardım ve yataklık yaptı” diye bas bas bağırması hakkında iddialarda bulunması, hakaret değil mi?

Her nedense aradan aylar geçti, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nun , AKP Genel Başkanı’na i iddialarından dolayı hakkında suç duyurusunda bulunan yok.

….

Sizde o yürek, vatan, millet sevgisi varsa Kılıçdaroğlu’na da iddialarından dolayı suç duyurusunda bulunursunuz?

….

Kanun Hükmünde Kararname (KHK) ile AKP Genel Başkanı Erdoğan’nı eleştirmek suç tur diye bir yasa çıkarılırsa ona bir şey diyemem.

Tarih tekerrürden ibarettir. Osmanlı’yı Almanlara satmak isteyen Damat Ferit Paşa’yı da sizin gibi destekleyen, İskilipli Atıf Hoca’nın Yunan’ın işgaline hayırlı olur fetvası verenler olduğu gibi bugünde sizin gibilerin olmasına şaşırmıyorum.

…..

Beni şikayet den saygıdeğer okuyucum, yolsuzluk, hırsızlık, ihaleye fesat karıştırmak suçundan hakkında yüzün üzerinde suç dosyası iddiası TBMM’nin tozlu raflarında bekleyeni görmüyorsun beni Cumhurbaşkanı’na hakaret etti iddiası ile suç duyurusunda bulunmanı, dini ve insani olarak vicdanına havale ediyorum.

Günün sözü:

Her karanlık gecenin aydınlık bir sabahı vardır.

Tarih:24 10 2017 21:08(422) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: 11 köy 25 10 2017 12:07
çok büyük suç eleştirme bir gece ansızın gelebilir.

2. Yorum: misafir 25 10 2017 11:55
bu vatandaşın eline sağlık her yazında adalar diyorsun ama bir belge sunamıyorsun oslo görüşmesi diyorsun sapla samanı karıştırıyorsun bir işi çözmek var birde taraftar olmak var kılıçtaroğluna şunu sorsana senin milletvekilin neden pkk cenazesinde birde bunun hakkında bir yazı yaz.

1. Yorum: memati 25 10 2017 10:52
evet suç eleştirme


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:839101 DtGaNi

* ANASAYFA *