E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

FETÖ’ye 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP’liler FETÖ’cü değilse kim?

FETÖ’ye 60 milyar dolar değerinde arsa tahsis eden AKP’li belediyeleri görmeyen AKP iktidarı, millete algı operasyonu ile FETÖ’yü başka yerlerde aratıyor. Mızrak’ın büyük çuvala girmediğini AKP Genel Başkanı da, 17/25 Aralık yolsuzluk, hırsızlık iddialarının videolu, fotoğraflı, belgeleri olmasına rağmen AKP’ye oy verenler de biliyor.

AKP iktidarının eski hükümet sözcücüsü Bülent Arınç, “Melih Gökçek Ankara’yı parsel parsel Fetö’ye sattı. Özel imar planları çıkartı” itirafında bulunmasına rağmen, aradan aylar yıllar geçti, hakkında dava açılmadı, suç duyurusunda bulunmadı. AKP kendi yöntemi ile Melih Gökçek’e verdiği ceza ise İSTİFA ETTİRMEK oldu.

….

Yıllarca ülke gerçeklerini çarpıtarak, emrinizdeki medya gücü ile milleti aldatan, terör örgütlerinin aldattığı AKP Genel Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ödüllendirdiğiniz, İstanbul Başakşehir Belediye Başkanın FETÖ’ye 18 arsa tahsis ettiğini, AKP’li belediyelerin İstanbul'dan Ardahan'a kadar ekonomik değeri ortalama 60 milyar dolar olan bin 800 parselin FETÖ'ye tahsis edildiği iddiasında bulunan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’e suç duyurusunda bulunmadığınız sürece…!

AKP iktidarı dönemi olan 2004 yılında Aydın ve İzmir’e bağlı Lozan belgelerinde Türk toprağı olarak belirtilen 19 adayı Yunanistan’ın işgaline göz yumdunuz. Yazılı ve görsel basında yüzlerce haber olmasına rağmen AKP iktidarı sessiz…!

Ey… AKP’ye oy verenler, hala daha AKP’yi ölümüne savunan sözde milliyetçi, vatanseverler, bir gecede taşınan Süleyman Şah Türbesi’nin yeri, adalar Türk toprağı değil mi?

PKK ile anlaşma yapan, Habur Sınır kapısında davul zurna ile karşılayan, Güneydoğu’da valilere iki yıl operasyon yapmayın emrini veren, terör örgütü PKK’nın saflarında görev yapan başta Metiner olmak üzere AKP’li vekilleri görmeden, ana muhalefet partisi milletvekillerinin PKK cenazesine katıldığını ağzınızda çiklet yaptınız.

Ege’de Türk adalarının Yunanistan tarafından işgal ettiğine inanmayan, köşe yazılarımın içeriğini okumayan veya anlamayan, Sayın Boyabat Gazetesi okuyucuları arasında, köşe yazılarıma, iftira atarak, yalan yazdığımı iddia eden Misafir57 ve Milat yorumcu, benden adaların işgali ile belge isteyenler, aşağıdaki linkleri tıkladığınızda nasıl yorum yazacağınızı merak ediyorum. Sizin vatanseverliğiniz, Türk topraklarının işgaline göz yumanlar kadardır. ed. Sayın Misafir 57 rumuzlu yorumcu, İstanbul Başakşehir’deki AKP’li vatandaşı bana soruyorsun, İsmini öğrenip te ne yapacaksın?

Bu arada, Ana muhalefet Partisi CHP TBMM’ye işgal edilen adalar hakkında verdiği 20 araştırma önergesi AKP Milletvekilleri tarafından kabul edilmedi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/yunanistan-isgal-ettigi-iki-adamiza-daha-us-kurdu-1960865/

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/yunanistan-isgal-ettigi-6-adamiza-10-us-kurdu-1901944/

https://www.sarizeybekhaber.com.tr/sok-ege-de-yunan-isgali-belgelerle-ortaya-cikti

Tarih:29 10 2017 17:17(732) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: memati 01 11 2017 09:20
yazar sen hiç altmış milyar doların nasıl yazıldığını biliyonmu yalan atacksan inandırıcı olsun altmış milyar doları tl ye çevirsen ikiyüz milyar tl nin üzerinde ederikiyüz milyar tl de bugün türkiye bütçesinin yarısıdır türkiyenin yarısınımı vediler sana kimse inanmaz ancak darde girişimine inanmayan senin gibiler inanır

1. Yorum: milat 30 10 2017 14:08
"aylar önce, başakşehir belediyesi’nde çalışan dürüst, gerçekten ülkesini, milletini seven bir akp’li bana, sözde fetö ile mücadelenin 17/25 aralık yolsuzluk ve hırsızlık iddialarının milad saydıklarından sonra bile başakşehir belediye’sinin fetö’ye arsa tahsis ettiğini söylemişti."eğer yalancı müfteri değilsen bu kişiyi açıklarsın.o kişinin ismin öğrenip te ne yapacaksın ucuzluğuna ve demogojisine sığnma sayın yazar, korkuyormusun açıklamaktan o ismi yoksa yalanmı söyledin kafandanmı uydurdun.söylediğini isbat layamazsan müfterisin


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:838950 DtGaNi

* ANASAYFA *