E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

FETÖ’ye 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP’liler FETÖ’cü değilse kim?

FETÖ’ye 60 milyar dolar değerinde arsa tahsis eden AKP’li belediyeleri görmeyen AKP iktidarı, millete algı operasyonu ile FETÖ’yü başka yerlerde aratıyor. Mızrak’ın büyük çuvala girmediğini AKP Genel Başkanı da, 17/25 Aralık yolsuzluk, hırsızlık iddialarının videolu, fotoğraflı, belgeleri olmasına rağmen AKP’ye oy verenler de biliyor.

AKP iktidarının eski hükümet sözcücüsü Bülent Arınç, “Melih Gökçek Ankara’yı parsel parsel Fetö’ye sattı. Özel imar planları çıkartı” itirafında bulunmasına rağmen, aradan aylar yıllar geçti, hakkında dava açılmadı, suç duyurusunda bulunmadı. AKP kendi yöntemi ile Melih Gökçek’e verdiği ceza ise İSTİFA ETTİRMEK oldu.

….

Yıllarca ülke gerçeklerini çarpıtarak, emrinizdeki medya gücü ile milleti aldatan, terör örgütlerinin aldattığı AKP Genel Başkanı, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ödüllendirdiğiniz, İstanbul Başakşehir Belediye Başkanın FETÖ’ye 18 arsa tahsis ettiğini, AKP’li belediyelerin İstanbul'dan Ardahan'a kadar ekonomik değeri ortalama 60 milyar dolar olan bin 800 parselin FETÖ'ye tahsis edildiği iddiasında bulunan CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’e suç duyurusunda bulunmadığınız sürece…!

AKP iktidarı dönemi olan 2004 yılında Aydın ve İzmir’e bağlı Lozan belgelerinde Türk toprağı olarak belirtilen 19 adayı Yunanistan’ın işgaline göz yumdunuz. Yazılı ve görsel basında yüzlerce haber olmasına rağmen AKP iktidarı sessiz…!

Ey… AKP’ye oy verenler, hala daha AKP’yi ölümüne savunan sözde milliyetçi, vatanseverler, bir gecede taşınan Süleyman Şah Türbesi’nin yeri, adalar Türk toprağı değil mi?

PKK ile anlaşma yapan, Habur Sınır kapısında davul zurna ile karşılayan, Güneydoğu’da valilere iki yıl operasyon yapmayın emrini veren, terör örgütü PKK’nın saflarında görev yapan başta Metiner olmak üzere AKP’li vekilleri görmeden, ana muhalefet partisi milletvekillerinin PKK cenazesine katıldığını ağzınızda çiklet yaptınız.

Ege’de Türk adalarının Yunanistan tarafından işgal ettiğine inanmayan, köşe yazılarımın içeriğini okumayan veya anlamayan, Sayın Boyabat Gazetesi okuyucuları arasında, köşe yazılarıma, iftira atarak, yalan yazdığımı iddia eden Misafir57 ve Milat yorumcu, benden adaların işgali ile belge isteyenler, aşağıdaki linkleri tıkladığınızda nasıl yorum yazacağınızı merak ediyorum. Sizin vatanseverliğiniz, Türk topraklarının işgaline göz yumanlar kadardır. ed. Sayın Misafir 57 rumuzlu yorumcu, İstanbul Başakşehir’deki AKP’li vatandaşı bana soruyorsun, İsmini öğrenip te ne yapacaksın?

Bu arada, Ana muhalefet Partisi CHP TBMM’ye işgal edilen adalar hakkında verdiği 20 araştırma önergesi AKP Milletvekilleri tarafından kabul edilmedi.

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/yunanistan-isgal-ettigi-iki-adamiza-daha-us-kurdu-1960865/

http://www.sozcu.com.tr/2017/gundem/yunanistan-isgal-ettigi-6-adamiza-10-us-kurdu-1901944/

https://www.sarizeybekhaber.com.tr/sok-ege-de-yunan-isgali-belgelerle-ortaya-cikti

Tarih:29 10 2017 17:17(464) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: memati 01 11 2017 09:20
yazar sen hiç altmış milyar doların nasıl yazıldığını biliyonmu yalan atacksan inandırıcı olsun altmış milyar doları tl ye çevirsen ikiyüz milyar tl nin üzerinde ederikiyüz milyar tl de bugün türkiye bütçesinin yarısıdır türkiyenin yarısınımı vediler sana kimse inanmaz ancak darde girişimine inanmayan senin gibiler inanır

1. Yorum: milat 30 10 2017 14:08
"aylar önce, başakşehir belediyesi’nde çalışan dürüst, gerçekten ülkesini, milletini seven bir akp’li bana, sözde fetö ile mücadelenin 17/25 aralık yolsuzluk ve hırsızlık iddialarının milad saydıklarından sonra bile başakşehir belediye’sinin fetö’ye arsa tahsis ettiğini söylemişti."eğer yalancı müfteri değilsen bu kişiyi açıklarsın.o kişinin ismin öğrenip te ne yapacaksın ucuzluğuna ve demogojisine sığnma sayın yazar, korkuyormusun açıklamaktan o ismi yoksa yalanmı söyledin kafandanmı uydurdun.söylediğini isbat layamazsan müfterisin


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Ali Çakar Ticaret PETLAS Bayii


Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:664699 DtGaNi

* ANASAYFA *