E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat’ta Doğalgaz Bilmecesi

9 Kasım 2017 Boyabat’ta Doğalgaz polemiği ve Doğalgaz çelişkisi devam ediyor. Haber merkezimizin “Boyabat’ta Doğalgaz Fiyaskosu” Boyabatgazetesinin ise ”Boyabat Doğalgazı için çalışmalara başlanması planlanmaktaymış“ haberi sonrası Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş Doğalgaz konusunda açıklamaları yapılan haberlere farklı bir boyut kazandırdı.

Fakat vekil Nazım Maviş açıklamaları ile Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın Boyabat Yeni mahallede ve diğer mahallelerde yaptığı yol çalışması vekil Nazım Maviş’in açıklaması ile çelişiyor.

4982 sayılı yasa gereği Boyabatgazetesi.com haber sitesine Devletin en yetkili organları ve Botaş tarafından gönderilen yazıda “Boyabat ilçesi DGHB projesi” Botaş dağıtım şirketi tarafından müştereken gerçekleştirilecek olup ilgili yatırım şirketinin yatırım planlaması doğrultusunda çalışmalara başlanması planlanmaktadır” cümlesi bulunurken, Yıllardır siyasilerin dilinden düşmeyen Doğalgaz geçtiğimiz günlerde Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş tarafından “Boyabatlılar’ın 2018 yılının sonunda doğalgaz yakmaya başlayacaklardır” ifadesi merak konusu oldu.

Aynı zamanda Boyabat belediyesi, Boyabat Yeni Mahallede ve diğer mahallelerde Boyabat merkeze yaptığı parke üstüne asfalt ile Doğalgazın Boyabata geleceği görüntüsünü sergiliyor mu?

Devletin en yetkili organlarının ve Botaş’ın yazısı, vekil Nazım Maviş açıklamaları ve Boyabat belediyesinin çalışma şekli ile Doğalgaz polemiği ve bilmecesi daha uzun yıllar konuşulacağa benzemiyor mu?

Bu görüntüler 9 Kasım 2017 tarihinde çekilmiştir.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:10 11 2017 11:49(952) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
5. Yorum: kemal 12 11 2017 23:23
yazıktır haramdır allah aşkına oy uğruna paralarımız nerelere gidiyor güzelim parkenin üstüne gereksiz bir şekilde asfat atılıyor içim acıyor ne gerek vardı parkenin neyi vardı ayıp yazık haram cıkar bunlar sizlerden

4. Yorum: logar 11 11 2017 19:51
asfaltı atiyosun iyide asfaltı atmadan önce altına emisyon (zift) dökülmesi gerekmezmiydi

3. Yorum: garan 10 11 2017 19:48
soran okursa yol yaptı deriz hahaha

2. Yorum: oy oy 10 11 2017 17:32
merale yaptığım yorumu çizer bunu eleştirecegim için yayınlarsın siz tarafsız boyabat'lı iseniz bütün yorumları yayınla gardaşım
gelelim sadede; bu parke taşlarının kullanım süresi dolmuş onun içinmi üstü asfaltlanıyor doğalgaz meselesi boyabatın ana ve temel sorunudur şefik çakıcı tüpcülerle ortakmı çalışıyor ısınma ve mutfak dahil tüpe verilen paranın 1/3 ine ay cıkacakken doğalgaz rahatlığını bilmeyen vatamdaşda enezek enezek seyrediyor,kaldıki bunu vekilden önce yerel yönetim olduğundan başkanın dillendirmesi gerekirdi
iyi akşamlar

1. Yorum: see 10 11 2017 15:53
parke üzerine asfaltıda ilkkez burda görüyorum.sonra sokak aralarında niye sel oluyo diyosunuz.kilitli taş hem masrafsız hemde en azından yağış sonrası suyu aralarından emiyo.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi mi? Sev Sinopspor Şarkışla’dan Beraberlikl Çöp Polemiği, Hız Kesmedi Katı Yakıt Satıcılar Derneği Başkanı: Kö Akşam Saatlerinde Apartmanda Baca Tutuşt Sinoplular Her Ay Kabakçı Konağında Bir Sinop Üniversitesi Rektörü Küresel Katıl Hüseyin Kocaoğlu vefat etti Karaçaygöleti Köyü Derneği Sinop Tanıtım Türk Büro-Sen Sinop'ta bir araya geldi Boyabat'ta Memurların Mesai Saatleri Değ Kontrolden Çıkan Araç Takla Attı: 2 Yara Cemile Dayıbaş hanımefendi vefat etti Döndü Dilek hanımefendi vefat etti Başkan Çakıcı Temsili Uçakla Tur Attı İyi Parti Gerze İlçe Başkanı Belli Oldu Tüp alev aldı… Korkulan olmadıR Jandarmadan silah ve uyuşturucu operasyo Sinop İş Dünyası Türkiye Sahnesinde Adnan Altun vefat etti Kezban Bacak hanımefendi vefat etti BOTAŞ, Boyabat Doğalgazı için çelik boru Boyabat’ta 12 Noktaya “Mobes Belgelerini Aldılar Tünelde hız cezasına '1 km makul' iptali Sinop İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Erşan at Ayşe Özgül hanımefendi vefat etti Boyabat Dörtyolda Motosiklet Kazası: 1 H Sahipsiz Hayvanlar Sahipsiz Kalmayacak! Yılmaz Şanlan, İYİ PARTİ Sinop Kurucu Me Örnek Almak Lazım Değil mi? Fakat…. Kırklareli müftü yardımcısından Atatürk& Yaşlılar Evi Tamamlanıyor Kamyon devrildi: 1 ağır yaralı Sinop KYK‘dan Mübadele Derneğine Z "Gerze Kafese Alınamaz" Alaaddin Akkuş vefat etti Lütfiye Yayla hanımefendi vefat etti Selma Alaslan hanımefendi vefat etti Marketçi ile hırsız karşılaşınca... Yerli arabaya Erbakan adı verilsin ve ar Özel Eğitim Kursu Başlıyor Açık Öğretim Lisesi ve Ortaokulu ders ki Kestiği ağaç üstüne düşen adam öldü Sorunlu Alt Geçitte Problem Çözülüyor Meryem Kara hanımefendi vefat etti Adliye Çevresinde Emniyet Tedbirleri Zir “Doğa Katliamına ”Dur Demek Kız İmam Hatip Lisesi 10 Atatürk'ün 79. Tümü

Ali Çakar Ticaret PETLAS Bayii


Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:664704 DtGaNi

* ANASAYFA *