E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat’ta Doğalgaz Bilmecesi

9 Kasım 2017 Boyabat’ta Doğalgaz polemiği ve Doğalgaz çelişkisi devam ediyor. Haber merkezimizin “Boyabat’ta Doğalgaz Fiyaskosu” Boyabatgazetesinin ise ”Boyabat Doğalgazı için çalışmalara başlanması planlanmaktaymış“ haberi sonrası Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş Doğalgaz konusunda açıklamaları yapılan haberlere farklı bir boyut kazandırdı.

Fakat vekil Nazım Maviş açıklamaları ile Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı’nın Boyabat Yeni mahallede ve diğer mahallelerde yaptığı yol çalışması vekil Nazım Maviş’in açıklaması ile çelişiyor.

4982 sayılı yasa gereği Boyabatgazetesi.com haber sitesine Devletin en yetkili organları ve Botaş tarafından gönderilen yazıda “Boyabat ilçesi DGHB projesi” Botaş dağıtım şirketi tarafından müştereken gerçekleştirilecek olup ilgili yatırım şirketinin yatırım planlaması doğrultusunda çalışmalara başlanması planlanmaktadır” cümlesi bulunurken, Yıllardır siyasilerin dilinden düşmeyen Doğalgaz geçtiğimiz günlerde Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş tarafından “Boyabatlılar’ın 2018 yılının sonunda doğalgaz yakmaya başlayacaklardır” ifadesi merak konusu oldu.

Aynı zamanda Boyabat belediyesi, Boyabat Yeni Mahallede ve diğer mahallelerde Boyabat merkeze yaptığı parke üstüne asfalt ile Doğalgazın Boyabata geleceği görüntüsünü sergiliyor mu?

Devletin en yetkili organlarının ve Botaş’ın yazısı, vekil Nazım Maviş açıklamaları ve Boyabat belediyesinin çalışma şekli ile Doğalgaz polemiği ve bilmecesi daha uzun yıllar konuşulacağa benzemiyor mu?

Bu görüntüler 9 Kasım 2017 tarihinde çekilmiştir.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:10 11 2017 11:49(1145) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
5. Yorum: kemal 12 11 2017 23:23
yazıktır haramdır allah aşkına oy uğruna paralarımız nerelere gidiyor güzelim parkenin üstüne gereksiz bir şekilde asfat atılıyor içim acıyor ne gerek vardı parkenin neyi vardı ayıp yazık haram cıkar bunlar sizlerden

4. Yorum: logar 11 11 2017 19:51
asfaltı atiyosun iyide asfaltı atmadan önce altına emisyon (zift) dökülmesi gerekmezmiydi

3. Yorum: garan 10 11 2017 19:48
soran okursa yol yaptı deriz hahaha

2. Yorum: oy oy 10 11 2017 17:32
merale yaptığım yorumu çizer bunu eleştirecegim için yayınlarsın siz tarafsız boyabat'lı iseniz bütün yorumları yayınla gardaşım
gelelim sadede; bu parke taşlarının kullanım süresi dolmuş onun içinmi üstü asfaltlanıyor doğalgaz meselesi boyabatın ana ve temel sorunudur şefik çakıcı tüpcülerle ortakmı çalışıyor ısınma ve mutfak dahil tüpe verilen paranın 1/3 ine ay cıkacakken doğalgaz rahatlığını bilmeyen vatamdaşda enezek enezek seyrediyor,kaldıki bunu vekilden önce yerel yönetim olduğundan başkanın dillendirmesi gerekirdi
iyi akşamlar

1. Yorum: see 10 11 2017 15:53
parke üzerine asfaltıda ilkkez burda görüyorum.sonra sokak aralarında niye sel oluyo diyosunuz.kilitli taş hem masrafsız hemde en azından yağış sonrası suyu aralarından emiyo.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıl CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişim Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadi Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:838946 DtGaNi

* ANASAYFA *