E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Gerze’ye Çocuk Doktoru Müjdesi

Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’nın Ankara mesaisi yoğun geçti.

Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı 9-10 Kasım tarihleri arasında bir dizi ziyaret için Ankara’ya yolculuk yaptı. Programının ilk gününde CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in Divan üyeliğini tebrik eden Belovacıklı, aynı gün Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı da makamında ziyaret etti. Programın ikinci gününde ise Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ziyaret edildi.

Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’yı ziyaret ederek Ankara’daki programının ayrıntılarını kendisinden öğrendik. Belovacıklı, “Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret ederek Gerze Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ilçemizdeki 4000 metrekarelik alanın Gençlik Merkezi yapılması için yer tahsis ettik. Bakanımızdan Gençlik Merkezi projesinin 2018 programına alınması için gerekli sözü aldık. Ayrıca şehir stadyumunun yenilenmesi ve zemininin doğal çim yerine sentetik çim yapılması için birlikte karar aldık. Tanıtım toplantısını kısa bir süre önce gerçekleştiren Yelken ve Su Sporları Kulübünün ihtiyacı olan optimist ve kürekler için de Bakanımız ilgileneceğine söz verdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaretimizde kendisinden ilçemizdeki Gürleyik ve Engel Derelerinin ıslah edilmesini talep ettik. Ayrıca Sinop ilinin en önemli mesire alanlarından olan İdemli’nin B tipi grubundan çıkarılarak A tipine alınması için gerekli sözü aldık. Böylelikle vatandaşlarımız yalnızca piknik yapmakla kalmayacak ve konaklama ihtiyaçları da giderilmiş olacak.

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş’ü ziyaretimizde ise ilçemizin en önemli sorunu olan çocuk doktoru ihtiyacını Sinop Milletvekilimiz Barış Karadeniz’in de desteğiyle kendisine ilettik. Müsteşarımız tarafından ilçemize çocuk doktorunun ataması yapıldı. Ayrıca kadın-doğum doktoru ihtiyacı ve yeni bir ambulans aracı için de kendisinden destek sözü aldık. “ şeklinde açıklamada bulundu.

Haber: Özge İnce - Gerze Gündem Haber

Tarih:13 11 2017 21:12(469) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıl CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişim Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadi Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:839006 DtGaNi

* ANASAYFA *