E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Gerze’ye Çocuk Doktoru Müjdesi

Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’nın Ankara mesaisi yoğun geçti.

Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı 9-10 Kasım tarihleri arasında bir dizi ziyaret için Ankara’ya yolculuk yaptı. Programının ilk gününde CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz’in Divan üyeliğini tebrik eden Belovacıklı, aynı gün Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı da makamında ziyaret etti. Programın ikinci gününde ise Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu ve Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş ziyaret edildi.

Gerze Belediye Başkanı Osman Belovacıklı’yı ziyaret ederek Ankara’daki programının ayrıntılarını kendisinden öğrendik. Belovacıklı, “Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak’ı makamında ziyaret ederek Gerze Belediyesi tarafından Gençlik ve Spor Bakanlığı’na ilçemizdeki 4000 metrekarelik alanın Gençlik Merkezi yapılması için yer tahsis ettik. Bakanımızdan Gençlik Merkezi projesinin 2018 programına alınması için gerekli sözü aldık. Ayrıca şehir stadyumunun yenilenmesi ve zemininin doğal çim yerine sentetik çim yapılması için birlikte karar aldık. Tanıtım toplantısını kısa bir süre önce gerçekleştiren Yelken ve Su Sporları Kulübünün ihtiyacı olan optimist ve kürekler için de Bakanımız ilgileneceğine söz verdi.

Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nu ziyaretimizde kendisinden ilçemizdeki Gürleyik ve Engel Derelerinin ıslah edilmesini talep ettik. Ayrıca Sinop ilinin en önemli mesire alanlarından olan İdemli’nin B tipi grubundan çıkarılarak A tipine alınması için gerekli sözü aldık. Böylelikle vatandaşlarımız yalnızca piknik yapmakla kalmayacak ve konaklama ihtiyaçları da giderilmiş olacak.

Sağlık Bakanlığı Müsteşarı Prof. Dr. Eyüp Gümüş’ü ziyaretimizde ise ilçemizin en önemli sorunu olan çocuk doktoru ihtiyacını Sinop Milletvekilimiz Barış Karadeniz’in de desteğiyle kendisine ilettik. Müsteşarımız tarafından ilçemize çocuk doktorunun ataması yapıldı. Ayrıca kadın-doğum doktoru ihtiyacı ve yeni bir ambulans aracı için de kendisinden destek sözü aldık. “ şeklinde açıklamada bulundu.

Haber: Özge İnce - Gerze Gündem Haber

Tarih:13 11 2017 21:12(174) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi mi? Sev Sinopspor Şarkışla’dan Beraberlikl Çöp Polemiği, Hız Kesmedi Katı Yakıt Satıcılar Derneği Başkanı: Kö Akşam Saatlerinde Apartmanda Baca Tutuşt Sinoplular Her Ay Kabakçı Konağında Bir Sinop Üniversitesi Rektörü Küresel Katıl Hüseyin Kocaoğlu vefat etti Karaçaygöleti Köyü Derneği Sinop Tanıtım Türk Büro-Sen Sinop'ta bir araya geldi Boyabat'ta Memurların Mesai Saatleri Değ Kontrolden Çıkan Araç Takla Attı: 2 Yara Cemile Dayıbaş hanımefendi vefat etti Döndü Dilek hanımefendi vefat etti Başkan Çakıcı Temsili Uçakla Tur Attı İyi Parti Gerze İlçe Başkanı Belli Oldu Tüp alev aldı… Korkulan olmadıR Jandarmadan silah ve uyuşturucu operasyo Sinop İş Dünyası Türkiye Sahnesinde Adnan Altun vefat etti Kezban Bacak hanımefendi vefat etti BOTAŞ, Boyabat Doğalgazı için çelik boru Boyabat’ta 12 Noktaya “Mobes Belgelerini Aldılar Tünelde hız cezasına '1 km makul' iptali Sinop İl Sağlık Müdürlüğüne Dr. Erşan at Ayşe Özgül hanımefendi vefat etti Boyabat Dörtyolda Motosiklet Kazası: 1 H Sahipsiz Hayvanlar Sahipsiz Kalmayacak! Yılmaz Şanlan, İYİ PARTİ Sinop Kurucu Me Örnek Almak Lazım Değil mi? Fakat…. Kırklareli müftü yardımcısından Atatürk& Yaşlılar Evi Tamamlanıyor Kamyon devrildi: 1 ağır yaralı Sinop KYK‘dan Mübadele Derneğine Z "Gerze Kafese Alınamaz" Alaaddin Akkuş vefat etti Lütfiye Yayla hanımefendi vefat etti Selma Alaslan hanımefendi vefat etti Marketçi ile hırsız karşılaşınca... Yerli arabaya Erbakan adı verilsin ve ar Özel Eğitim Kursu Başlıyor Açık Öğretim Lisesi ve Ortaokulu ders ki Kestiği ağaç üstüne düşen adam öldü Sorunlu Alt Geçitte Problem Çözülüyor Meryem Kara hanımefendi vefat etti Adliye Çevresinde Emniyet Tedbirleri Zir “Doğa Katliamına ”Dur Demek Kız İmam Hatip Lisesi 10 Atatürk'ün 79. Tümü

Ali Çakar Ticaret PETLAS Bayii


Cehaletin de bir sınırı var! İdam fetvalarını Dürrizâde vermiştir!


AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz söylemleri kabak tadı verdi


TEOG Öldü, Yeni sistem mi? Her an Değişebilir


Boyabat Büyüyor (vintır iz kaming)


Sinoplular’ın gelecek vizyonu ve tanıtım etkinlikleri


Sırıtarak Kimlik Değiştiren Fırıldaklar


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Banka kapısı önüne çamurlu meslerini bırakan teyze...


Kim Ne Kadar Gavur?


Haykırış -II


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:664718 DtGaNi

* ANASAYFA *