E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Adliye Çevresinde Emniyet Tedbirleri Zirvedeydi

13 Kasım 2017 - Geçen yıl Durağanda meydana gelen olaylarda hayatını kaybeden 16 yaşındaki Soner Kaya’nın ölümü ve çok sayıda kişin yaralandığı olaylarla ilgili mahkemede sanıklar yine hakim karşısına çıktı.

Edinilen bilgiye göre, Kastamonu Cezaevinde tutuklu bulunan ve önceki mahkemede Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi aracılığıyla katılan Muhammed Koyun ve Yunus Koyun talepleri üzerine duruşma salonuna getirildi.

Polis, Adliye çevresinde Çevik Kuvvet ekipleri, tomalar ve özel kuvvetlerle yoğun ve yeterli düzeyde güvenlik önlemleri aldı.

Sanıklar Susma Haklarını Kullanarak İfade Vermediler

Sanıklar mahkemede susma hakkını kullanırken, avukatları Murat Kurnaz, mahkemeye sunduğu itiraz dilekçesinde “mahkeme heyetinin tarafsızlığından şüphe ettiklerini” gerekçe göstererek reddi hakim talebinde bulundu. Mahkeme 3 Ocak 2017 tarihinde devam edecek.

Adliye Karşısında Bekleyen Kalabalıkta Münakaşa Çıktı

Adliye karşısın bekleyen kalabalık arasında başka bir konudan ötürü akrabalık dereceleri olan kişiler tarafından kavga çıktı. Çıkan kavgaya ilk olarak yakınları müdahale ederken Polis devreye girerek yatıştırdı. Münakaşa eden taraflar arasında bir kişinin Emniyete giderek şikayetçi olduğu bildirildi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:13 11 2017 21:54(1361) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: 1 ve 2 nolu yorumculara 14 11 2017 22:06
beyler..!
ben boyabatın yerlisi olarak konuşuyorum ve size diyorum ki;
insanları bunlar, şunlar diye ötekileştirip ayrıştırmayın araya nifak tohumları sokmayın çünkü o bunlar, şunlar diye hitab ettiğiniz adamlar yazın ülkenin çeşitli yerlerinde fabrikalarda çalışıp kazandıkları paraları kış aylarında boyabat ve durağanda harcıyorlar.
yani anlayacağınız sizin gibi klavye delikanlılarından daha çok boyabat ve durağan sevdalılarılar.
onun için sap ile samanı karıştırmayın yoksa o samanın sapı işte öyle....
işini en iyi yapıp memleketine en çok faydası olan en milliyetçi insandır...
vesselam

3. Yorum: hamza 14 11 2017 12:35
osman kardeş bunlar durağanlı değiller duraganın yerliside değiller yıllar önce gelip duraganın olukbası köyüne yerleşenler. her bayram sorun çıkartırlar. mahkemenin boyabatta görülmesinin sebebi de durağanda ağır ceza mahkemesinin olmamasıdır. ağır ceza olarak boyabata bağlı duragan.

2. Yorum: osman 14 11 2017 12:13
durağanlılar ve durağının mahallesinde ki zatlar boyabatı bozmayın karıştırmayın istemiyoruz sizi başka ilde ilçede mahkeme yapılsın

1. Yorum: hamza 14 11 2017 08:40
bunların durağanı karıştırdığı yetmedi şimdi de boyabatı mı karıştırıyolar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Wikipedia: "İstenilen içerikler kaldırıl CHP’li Karadeniz: Atatürk'ü Örnek CHP Sinop Kadın Kollarında Görev Değişim Ayancık Eski Cezaevi Restorasyon ve Tadi Heyelan Yolu Trafiğe Kapattı Yaşar Topçu YBO’lu Irmak'a Ulusal Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Ümit Kocasakal CHP Genel Başkanlığına ad Türkiye ilk kez ‘özgür olmayanR AK Parti İlçe Teşkilatından Ziyaret Açık Bilgileri Değil Üye İsimlerini İsti Başkan Feyzullah Öztürk Pazarda Esnaflar Prof. Şimşirgil'den ilginç çıkış: Türk o Ayancık İlçesi 2 Adet Yeni Mendirek Kaza Boyabat Esnaf Kefalet Kooperatifi Olağan Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Tümü

Devlet Ciddiyeti İçte ve Dışta Sarsılırken


Uyuşturucu Bölüm Bir


Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:838850 DtGaNi

* ANASAYFA *