E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Zarrab için ABD’ye iki nota veren siyasi irade, FETÖ için vermiyorsa…!

Halkbank Genel Müdür Yardımcısı ABD hapishanesinde yatıyor. Hain 15 Temmuz Darbe girişiminin planlayıcısı FETÖ hakkında ABD’ye nota vermiyorsa…! Demek ki, AKP siyasi iktidarı için Zarrab FETÖ’den daha önemli ! Türkiye , ABD’den Gülen’in iadesi için dava bile açmamış olmaması…!

….

AKP’li bakanlarına rüşvet veren Zarrab için ABD’ye iki nota veren AKP Hükümeti, FETÖ için ABD’ye nota vermediği gibi , darbe girişiminin ardından aylar geçmesine rağmen, Zarrab’a getirilmesine gösterdikleri hasasiyeti neden FETÖ’nün Türkiye’ye teslim edilmesi yönünde göstermez.

….

AKP Siyasi iktidarı, yaptık, ettik, FETÖ ile ilgili dosyaları ABD’ye gönderdik söylemlerinden gına geldi. Ninni yavrum ninni sloganlarla uyutayım seni…

…..

Başbakan, bakanlar heyetler halinde Zarrab’ı hapishaneden çıkarmak için ABD’ye gidiyor, hain FETÖ Pensilvanya’daki Sarayında krallar gibi yaşıyor!

….

Demek ki, AKP siyasi iktidarı için Zarrab, FETÖ’den daha önemli ?..

…..

Olan ülkemize ve 15 Temmuz gecesi, yaşamlarını yitiren 250 şehidimize oldu.

….

AKP’li vekil, “Zarrab’ın canı cehenneme” derken, hükümetin Zarrab yüzünden ABD ile savaşı bile göze alarak nota vermesi, sizlerce de düşündürücü değil mi?

….

Hain darbe girişimi ile ülkeyi milyarlarca lira zarara uğratan, 250 şehit veren, FETÖ hakkında ABD’ye nota vermeyen, AKP neyi savunuyor?

….

Kiminin Rıza Sarraf dediği genç bir adam; meşru olmayan işler yaparak edindiği serveti büyütebilmek için AKP'li bakanlara rüşvet veren biri değil mi?

…..

Ayrıca, FETÖ, Emniyet’i, yargıyı, ekonomiyi ele geçirirken devlet neredeydi?

-FETÖ’yü Türk Devletinin en hassas birimlerine kim soktu?
-Kim 11 yıl boyunca FETÖ’yü el üstünde tuttu?

….

Devletin gücü, istihbaratı elinizde olacak, 12 yıl beraber yürüyeceksiniz, FETÖ’nün devleti ele geçireceğini, ülkeye ihanet edeceğini anlayamayacaksınız?

Öyle mi?

PKK terör örgütü ile masaya oturan, AKP siyasi iktidarı, FETÖ’ ile de masaya oturur, çözüm süreci başlatırsa şaşırmayın.

…..

Neyse;

Yeniçağ Gazetesi köşe Yazarı Orhan Uğuroğlu, köşesinde; -Türkiye terörist başı Fethullah Gülen'in ülkemize iade edilmes için Amerika'ya resmen nota verdi mi?

Bu soruyu Dışişleri Bakanlığı Enformasyon Daire Başkanlığı'na telefon ile sordum, mail yolu ile istediler ki onu da göndererek yazılı olarak da sordum.

Ayrıca Amerika Birleşik Devletleri Büyükelçiliği Basın Ofisi'ne de bu konuda sorular gönderdim.

Ayrıca Gülen konusundaki diğer önemli iki noktadan da söz edeyim.

Birincisi Amerikan yönetimi Türkiye'nin iade taleplerine,"Gülen hakkında yargı kararı gerekir iadesi için"diye yanıt verip duruyor.

Peki, Amerikan Hükümeti ya da yargısı Türkiye'den giden bu kadar çok klasörle ortaya konulan belgelere rağmen Gülen'in yargılanarak iadesine karar verilmesi için bir dava açtı mı?

Araştırdım, hayır açmamış.

Peki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti Fethullah Gülen'in Türkiye'ye iadesi için Amerika'da bir dava açmış mı?

Araştırdım, hayır açmamış.

Amerikan yetkilileri takılmış bozuk plak gibi,"Gülen'in iadesi için yargı kararı gerekir"derken aslında bizi oyalamış olmuyorlar mı?

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Rıza Sarraf hakkında üst üste iki ayrı nota için Amerika'dan,"Başka bir yerde. Sağlığı da iyi, güvende, bir sorun yok"şeklinde yanıt geldiğini açıkladı.

24 Haziran 2017 tarihinde yayınlanan yazımda,"Amerika neden yargılamıyor?"diye sordum ama yanıt alamadım.

Bu kez Amerikan Büyükelçiliği Basın Ofisi'ne mail göndererek yazılı olarak resmen konuya ilişkin bazı sorular sordum.

Şeffaf devlet ilkesi olan Amerika sanırım sorularımı çok kısa sürede yanıtlar.

Kaynak: Gülen için ABD'ye nota verildi mi? - Orhan UĞUROĞLU

Tarih:22 11 2017 22:35(1005) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: vatandaş 24 11 2017 10:04
1. yorumcu arkadaş o dediklerini yazamaz abileri kulağını çekiverir. basın özgürlüğü ,kişi hakları geçerli olur o zaman

3. Yorum: foçalı 23 11 2017 12:52
birisi şu millat tan öncede kalana söğlese o adamların altına tankı topu uçağı kim verdi ordudan atılacak adamlara kim şerh koydu her türlü dini yapılanmaların sonu örgütleşmeye gider laiklik bunun için çok önemli.

2. Yorum: gökbörü 23 11 2017 10:29
17/25 aralık-fetö-zarrap-babek zencanı--iran ambargo-iran kara para-cıa-halkbank-para sayma makınaları-akabınde 15 temmuz-zerrap duruşması-once can sonra canan-gladyo-pensılvanya-
fbı dınlemeler-vs vs bu işler o kadar grift hal aldıkı bu başlıklarden çıkan sonuç şu:amerıkanın parasını kımse yıyemez yemeye kalkarsa bunlar olur değerlı dostlar .....neyı ısteyecekkkı amaerıka hangı ajanını ıade etmış bu gune kadar 40 yıllık yapılanmayı teslımmı edecek uyanık olalım lutfen .....

1. Yorum: milat 23 11 2017 08:57
birde şu kılıçdaroğlunun darbe olursa ilk tankın üzerine ben çıkarım deyip fötöcülerin havaalanındaki tanklarına selam verip kaçmasınıda yazsanız,fetöye operasyon yapılınca fötönün kanallarında boy gösteren chp vekilleri,bankasyaya para yatıran tanalı,ekrem dumanlı ile iş çeviren chp vekilleri,adliyede fetöcülere kalkan olan eren erdemi.gezide pkk ve apo resmi altında yürüyen chp lileri,pkk dhkp-c teröristlerin cenazelerinde ağıt yakan chp vekilleri bir yazında tarafsız gazteci olduğunuzu görsek.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:614596 DtGaNi

* ANASAYFA *