E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Boyabat Modern Katı Atık Tesisi

Abat şehir Boyabat'ın, Akyörük, Gazidere ve Gazideretabaklı köylerinin yakınında bulunan modern katı atık tesisinden görüntüler. Sinop'un siyasileri ve yetkilileri buraya gelin, görün, gözünüz modern katı atık tesisi görsün.

Fotoğraf: Hüseyin Cömert

Tarih:03 12 2017 15:42(949) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
5. Yorum: onuncu köy 04 12 2017 17:44
2004'ten beri boyabat akpli belediyeler tarafından yönetiliyor. 13 yıl böyle bir sorunu çözmek için yeterli bir süre. hâlâ pişkin pişkin konuşuyorlarsa vah ki memleketin haline ne vah. atıp tutmakla belediye başkanlığı yapilmaz. amerikan menşeli domatese festival yapıp, türkiye 'de ilk 10 ilçeden birisi olacağız gibi desteksiz atarak bu işler olmaz. kısacası mevcut belediye yönetimiyle ve bundan sonra gelecek rantiyeci akpli müteahit belediye anlayışı ile bunlar olmaz.

4. Yorum: dürüst olun 04 12 2017 13:45
sayın cömert bu çöp döküm alanı ne zamandan beri kullanılıyor. bugüne neden indirgediniz. siz de zamanında bu makamlarda bulundunuz veya bulunanların çeşmesine su taşıdınız. boyabat'ın iç çevresine makyaj yaparken buraları neden düşünmediniz. şimdi ahkam kesiyorsunuz. biraz da kendinizi sorgulayın ki daha doğruları veya yanlışlıkları bulabilirsiniz. zamanında kırdırdığınız veya kırdığınız yumurtaları ne çabuk unuttunuz.

3. Yorum: abatlı 04 12 2017 13:31
çokmu zor temizlik görevlileri sorumlusuna talimat vererek oraları temizletmek,demekki temiz boyabat işine gelmiyor yada iktidara oy gitmesin diye kasıtlı yapıyor,yenikapı meydanında oyuncak vari uçak kullanıp kendine güldüren başkan.

2. Yorum: boyabatlı 04 12 2017 08:24
nasılsa boyabatlı halkımız gözü kapalı oy veriyor ne gerek var tesise süründe gellllllllllll amman amman amman eyyyyyyyyyyyyy takım tutar gibi parti tutarsak burnumuz çöpten çıkmaz?

1. Yorum: çoraklı 03 12 2017 17:46
dur kardeşim sakin ol... yerel sorunların çözümünü şipşak halleden belediye başkanı var ya. o halleder. hani meydan boş olduğunda boyabat için marka şehir yapacak olan... halleder o işleri, ancak onun yanında o çöpleri oraya atan aydın boyabat' lılar içinde ayrı bir gündem de gerekir. onlara ayrı söylenecek methiyeler de mevcuttur.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
İYİ Parti'den merkez ilçeye onay Hüseyin Erol vefat etti Hafta Başından Sonra ise Hissedilir Der Sinop Boyabat Yolunda Kaza Bayezid (Büyük) Camii’de Tekrar İb Ayancık Kudüs İçin Tek Yürek Oldu Asider’den bölgesel oluşum Altay; Kudüs'e hemen Filistin Büyükelçil Siyasi Kulisler ısındı! CHP’li Karadeniz: Atıklarınızın Bi Cumhurbaşkanı Erdoğan Sinop'a Geliyor Başkan Kılıçaslan'dan Yaşlılara Ziyaret İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Boyab U. Bekir İnebeyli Başhekim Oldu Kamile Aslan hanımefendi vefat etti Hastane Girişi Böyle mi Olmalı? Feyzullah Öztürk 2014 Yılında Rakip Tanı Kümes Değil Türbe, İnsan Utanır Be! İrfan Mukul Yalnız Değildir Ayancık'ın Kalbı Kudüs İçin Atıyor Onu da kızdırdılar! CHP’li Karadeniz: AKP Kudüs Konusu Boyabat Huzurevi’ne ne oldu? Haşmet İnan vefat etti Sezaryende dünyada ilk sıradayız … Sinop'ta 3. By-Pass başarıyla sonuçlandı Boyabatlı Öğrenciler Çocuk Üniversitesin Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanlığı Konfer İYİ Parti listeleri teslim edildi Onlarda ALLAH(C.C)'ın kulları ve onların Şehit Polis Memuru Hakan Tanrıkulu Yad E Vali Hasan İpek'ten Haber57 Gazetesine Z Bu ülkenin geleceği, vatanseverlerin ve “Nikah Kağıdı” adlı Komedi Oyunu Sahnele Şükrü Baş, Boyabat Esnaf Odası Başkanlığ Mescidi Aksa ve Kubbet'üs Sahra tarihi Büyük Cami Çevresinde Yapılan Çalışmada CHP’de Eker Dönemi… Günde 12 Milyon Ekmek Çöpe Gidiyor Ormanlarda Gençleştirme Çalışmalarında 2 Tugay Dincel yeniden başkan Boyabat’ta Yapılan Dostluk Karşıla “Sinop'ta Hedefimiz, Türkiye Ortal CHP Boyabat İlçe Kongresi Yapıldı Bu haber binlerce kişiyi ilgilendiriyor, Aysun Özsönmez Güven Tazeledi Erfelek'te Nöbet Değişimi Aşçılık Programı Öğrencileri Bursa'dan M Gerze MYO’da Gazilerimiz Öğrencile Tümü

Kalebağı Turistik Tesislerinde Köy Kahvaltısı


Doktor Yok!


İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP emekliye yüzde 3 zam !


Ağlayan Kudüs


Şerife Abla


İslamcılarda Panik


17/25 Aralık’tan sonra MAN dan Haberler


Lozan Barış Antlaşması Her Zamankinden daha güncel


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Olmasa iyi ama, olmuş işte...


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


DİYABET / Diabetes Mellitus (Şeker Hastalığı)


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Asılsız Haberleri Tespit Etmek İçin İpuçları


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Ortaya Karışık


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Aralık ayı ziyaretci sayısı:549080 DtGaNi

* ANASAYFA *