E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde inkar, hakaret ve yalan…

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, inkar, Ana Muhalefet liderine hakaret, iftira, çamur at izi kalsın siyaseti…! AKP Genel Başkanı, CHP Liderine, “Manda derisi gibi yüzü var, karikatür tipli zat, seviyesiz çarkçı Kemal”

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, 12 milyon oy almış Ana muhalefet lideri Kılıçdaroğlu’na, AKP Genel Başkanı, “Seviyesizliğin de bu kadarı: Manda derisi gibi yüzü var, karikatür tipli zat” sözleri ile tarihin derinliklerinde yerini alacak. Türk siyaseti böyle bir dönem yaşadığını bilen var mı bilmiyorum?

80 milyon Türk vatandaşını temsil eden Sayın Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı kimliği il bu ağır sözleri söylediğini düşünmek istemediğim gibi, bir siyasi partinin genel başkanın söylemesi…!

AKP Genel Başkanı, İstanbul’da siyaset yaptığı 1990’lı yıllarda, parmağından nikah yüzüğünü çıkartarak, “Bütün sermayem bu yüzük. Birgün Recep Tayyip Erdoğan zengin olmuş derlerse, bilin ki çalmıştır” sözlerini hatırlıyorum.

Ana muhalefetin MAN Adası belgelerinde, oğlu Burak Erdoğan, Eniştesi, Kardeşi’nin milyon dolarlarla adları geçiyor…!

Halk Bankası’nın dekontlarına rağmen belgelerin sahte olduğunu iddia ediliyor. AKP Genel Başkanı ise, “1994 yılında İstanbul Belediye Başkanı olmadan önce, eniştem, kardeşim ticaret yapıyordu” diyor.

Oysa, Erdoğan, İBB Başkanı olmadığı yıllarda eniştesi emekli öğretmen, kardeşi şoförlük, dünürü taksicilik yapıyordu, oğlu Burak Erdoğan 14 yaşında ve burslu okuyordu…!

Anamuhalefet, MAN Belgeleri araştırılsın diye TBMM’ye araştırma önergesi veriyor AKP’li Milletvekillerince reddediliyor.

MAN Belgeleri sahteyse, neden TBMM’de araştırılması istenmez de belgelerin neden ısrarla savcılığa verilmesi istenir?..

CHP MAN belgelerini savcılığa teslim etti.

Belgeleri teslim alan savcılığın kimse yerinde olmak istemez. Aşağı tükür, sakal, yukarı tükür bıyık.

Mesleki ilkelerini, kariyerini, vicdanını bir tarafa bırakarak, gözlerini karartarak, Güneydoğu’ya sürülmeyi göze alacak veya istifa edecek.

Toplumun büyük bir bölümündeki düşünce ne yazık ki böyle…

Şayet, belgelerdeki Halkbank dekontları sahteyse, Halkbank’ta sahte değil midir?

Siyasi iktidarın iddia ettiği gibi, gerçekten belgeler sahte ise, Ana muhalefet Partisi ağır bir şekilde cezalandırılmalıdır.

….

Yargıya güvenin yüzde 25’lere kadar düştüğü günümüzde , hakimlerin, savcıların işi çok zor hem de çoook.

Yorumu siz saygı okuyucularıma bırakıyorum.

AKP’nin Yeni Türkiye’sinde 15 yılda daha neler mi oldu?

Millet yolsuzluk ve hırsızlıklara alıştı.

Haram, helal bir birine karıştı.

Hiçbir meziyeti olamayan insanlar önemli görevlere getirildi.

Almanya Deniz Feneri, bir trilyonluk yolsuzluk davasını suçlu buldu, Türkiye’de berat etti.

AKP Genel Başkanın TBMM’de bekleyen, AKBİL gibi 101 suç iddiası kapatıldı.

….

Yine aynı şekilde, AKP Genel Başkanı’nın oğlunun, kardeşinin, eniştesinin adı geçtiği MAN Adası belgeleri CHP TBMM’ye araştırma önergesi veriyor AKP Vekillerince reddediliyor…!

….

Aynı şekilde, Başbakan Binali YILDIRIM’ın oğlunun adının geçtiği Paradise belgelerine TV kameralarının önünde, “Oğlumun dokunulmazlığı araştırılsın” diyor. Muhalefet TBMM’ye araştırma önergesi veriyor AKP Milletvekilerinin oyları ile reddediliyor.

….

Cumhuriyet tarihinin en büyük 17-25 Aralık yolsuzluk iddiasından 4 AKP’li bakan, AKP oyları ile Yüce Divan’a gönderilmiyor. O bakanlar istifa ettiriliyor.

….

Terör örgütü PKK ile görüşen şerefsizdir diyor, görüşme belgeleri ortaya çıkınca devlet görüştü oluyor.

Saymakla bitmez.

Hatta 12 ciltlik kitap olur.

Eski Türkiye’de aynı siyasi görüşten olmayan insanlara kominist (onların anlayışına göre dinsiz) daha sonra terör örgütü PKK’lı, 15Temmuz hain darbe girişiminden sonra FETÖ’cü diye suçluyorlar.

Ülkenin yüzde 99’u Müslüman olan, İslam dininde affı olmayan rüşvet, yolsuzluk, hırsızlık, sıradan hale geldiyse, bir kere değil 100 kere düşünmemiz gerekmez mi?

AKP’yi savunanlar eskiden yolsuzluk yok muydu diyorlar?

Eskiden yolsuzluk yapılıyordu ise sen devam ettirmek zorundamısın diye sorulduğunda ses yok. AKP 2002 yılındaki sloganı neydi, “Yolsuzluk, İşsizlik, benim namusum demiyor muydu?

Özet olarak, AKP Genel Başkanı Erdoğan’ı mesleki olarak Refah Partisi İstanbul İl Başkanlığı, 94 yılında İBB adaylığı döneminde, sabahın erken saatlerinden gecenin geç saatlerine kadar takip ettim. Bu kadar agrasif olması beni şaşırtıyor ve insani olarak üzüyor.

GÜNÜN SÖZÜ:

Makamı, eğitimi, serveti ne olursa olsun

HER İNSAN KENDİSİNE YAKIŞANI YAPAR

Tarih:05 12 2017 21:33(998) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
3. Yorum: boyabatlı 06 12 2017 10:44
kul hakkıyla giden birgün allaha hesabını nasıl verecek bakalım.kul hakkı yiyen kim olursa olsun hakkımı helal etmiyorum haram olsun.celil bey helal olsun size güzel yazı yazıyorsunuz.

2. Yorum: gökbörü 06 12 2017 10:09
maddi olarak buyuyen insan kibirlenır -kımseyı tanımaz -hadsizleşir ama bırgun düşerse düşmesı herkesten beter olur allahın sopası yok dostlar ...elbet bu dunyanın ahıretıde var vicdan var en buyuk adalet vıcdandır.3 gunluk dunyada ölüm var -rocfeller 200 sene yaşıyacağım demişti , bırçok amelıyatla 100 yıl yaşadı -ama dunyayı emdı halada aılesı emıyor- en buyuk mıras ınsanca yaşanıp arkadan beddua yememek kul hakkıyla gitmemektır.

1. Yorum: fazıl sansa 05 12 2017 21:59
sayın hemşehrim.ccelil bey bir parti genel başkanı senin ananin..... diyecek bu söz kirli siyaset olmayacak. cumhurbaskaninin kilitli siyaset söylem olacak. cumhurbaşkanı için çırağan sarayında kadınların bacalarına bakıyor diyecek bu kirli siyaset olmayacak lütfen biraz objektif olun. olaya tek taraflı bakmayın lütfen. sen bana soveceksin bende hay ya rabbi şükür diyeceğim. böyle birşey yok.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli Tümü

Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:611846 DtGaNi

* ANASAYFA *