E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yahudilerin verdiği Üstün Cesaret Nişanı, İsrail’in kaderini değiştirdi …!

NATO ve OECD'nin kapılarını İsrail'e AKP açtı! 28 ülkeden oluşan NATO'da üyeliği olmayan İsrail'e genel merkezde daimi bir ofis tahsis edilmesini 2016 Mayıs ayında AKP sağladı. Türkiye 'evet' dedi, OECD İsrail'i üyeliğini kabul etti.

AKP Genel Başkanı’na, Yahudi olmayan hiç kimseye verilmeyen Yahudi Cesaret Nişanı verdiler. İsrail’in kaderi değişti.

Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD), İsrail, Estonya ve Slovenya'nın üyeliğini kabul etti. Üç ülkenin 31 üyeli OECD'ye katılım müzakereleri 2007 yılında başlamıştı. Uzun süredir İsrail'in üyeliğine karşı çıkan Türkiye, AKP iktidarında Paris'te 10 Mayıs 2010 yılında yapılan oylamada 'evet' dedi.

.…..

Yahudi olmayan hiç kimseye verilmeyen Yahudi Cesaret Nişanı, Amerikan Musevi cemaati tarafından AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’a 2004 yılında verildi.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, ödülünü aldıktan sonra şöyle konuşmuştu: "Türkiye ve İsrail arasında her zaman var olan dostluk, karşılıklı anlayış ve güven temelindeki ilişkilerin son dönemde kazandığı ivmenin altını memnuniyetle çizmek isterim." Şeklinde konuşmuştu.

….

Dini bütün, alınları secdeye varan AKP siyasi iktidarı,Kuran-ı Kerim ayetinde, “ İsrailoğulları’ndan (Yahudi) uzak durun, onları dost edinmeyin” diyor 16 yılda İsrail ile olan ithalatını yüzde 400 artırıyor, domates tohumunu bile İsrail’den ithal ediyor.

Saygıdeğer okuyucularım, özellikle Müslüman olduklarını söyleyen, alınları secdeye varanlara soruyorum, AKP siyasi iktidarı Allah’ü Teala’nın ayetteki emrine şirk koşmak değil midir?

AKP Genel Başkanı Erdoğan, İsrail’in başkenti Kudüs krizinden sonra “ İsrail’i işgal devleti” ilan etti. Bana, Davos’taki One mute” şovunu hatırlattı. TV kameralarının karşısında, Şaron’a “ Bir dakika. Adam öldürmesini çok iyi bilirsiniz” dedi, yayın sona erince . “ben ona demedim” açıklamasını yaptı. Kimse kusura bakmasın Davos bir şovdu, bugün de Kudüs benim için öyle. Bundan önceki köşe yazımda, Davutoğlu’nun Başbakanlığı döneminde, İsrail’in Mavi Marmara Gemisi’nde 9 vatandaşımızın katlettiği kriz sonrası İsrail Türkiye arasında yapılan anlaşma ile Kudüs’ü başkent olarak tanımışsa…!

Davos’ta asrın liderinin İsrail’e çektiği resti görenler, Türkiye ile İsrail arasında ekonomik, sosyal bütün ilişkiler, yapılan ticari anlaşmalar iptal edilecek diye düşünürken, Türkiye, İsrail ekonomik işbirliği daha da arttı. Bu nedenle, sayın Cumhurbaşkanımız Erdoğan’ın ey… diye başlayan çıkışları bana hiç samimi gelmiyor.

Kimse kusura bakmasın.

…..

AKP kurucularından rahmetli Prof.Dr. Nevzat YALÇINTAŞ, “AKP’nin ABD, İsrail kuruluşu” olduğunu iddia ettiğinde kimse Yalçıntaş hocaya inanmamıştı veya inanmak istememişti. FETÖ’nün hain olduğuna inanmadıkları gibi…!

Saygıdeğer okuyucularım yorumu sizlere bırakıyorum…!

İsrail’in Kudüs’ü başkent ilan etmesinden sonra, sosyalmedya da İsrail şirketlerini boykot çağrısı yapılıyor. Mitingler düzenleniyor. Türkiye’de faaliyet gösteren binlerce insanımızın çalıştığı İsrail kökenli 57 dev firmanın hangisini protesto edeceksiniz?

Hadi diyelim ki, Saray OHAL ve KHK ile Türkiye’deki İsrail şirketlerini kapatma kararını aldığı şirketlerin yerine koyacak kaç şirketin var diye sormazlar mı?

Benim en çok dikkatimi çeken ise, merhum Uzeyir Garih ve İshak Alaton’un şirketleriydi.

Bir ekonomi dergisinin ekonomi editörlüğü yaptığım yıllarda, İshak Alaton ile yaptığım röportajda, “ Korkularından Türk pasaportu ile yurtdışına çıkamayanlardan daha fazla Türküm. Yabancı ülkelerden çok cazip teklifler gelmesine rağmen. Biz yatırımlarımızı Türkiye’ye yaptık yapmaya da devam ediyoruz. Ekonomisi güçlü Türkiye” demişti.

İlk önce, Türk Milliyetçiliğini ayaklar altına alan, Ege’deki 18 Türk Adası’nı Yunanistan’ın işgaline göz yuman, Süleyman Şah Türbesi’ni terör örgütlerine bırakanlar protesto edilmesi gerekmez mi?

GUNUN SÖZÜ

Cambaza bak…!

Celil Cengiz Çolak

Tarih:10 12 2017 18:22(705) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: gökbörü 11 12 2017 09:12
israil zengin büyük babanın(abd) şımarık çocuğudur.bizde mahallenın fakır ama gururlu delıkanlısıyız türk filmlerınde olduğu gibi , hem gururluyuz hem de kabadayılık yapıyoruz ama sonuç şu ki işte tohum üretımınden tutunda aklınıza gelecek herşey yahudi malıdır dunyada , yanı gurur karın doyurmuyoz bu boş edebıyatları bırakalım boykot vs. aç kalırız vesselam,global dunyada bu boş protestolar boykotlar gerıde kaldı money money money hayali bırakalım fantezıden gerçeğe dönelım artık türk milleti olarak.

1. Yorum: boyabatlı 11 12 2017 08:18
yahudiler rte ye cesaret ödülünü hangi olaya istinaden verdiğini biliyoruz sayın yazar.o ödül hitlerin elinden yahudileri kurtaran türk diplomatları adına verilen bir ödül ayrıca sinogog saldırılarının ardından türkiyenin töröre karşı duruşundan dolayı.ak partilileri itham ediyorsunuz ama kendiniz yalanda üzerine algı yapmada sınır tanımıyorsunuz.tarihte yahudilere hitler olayında olduğu gibi sahip çıkan olmamıştır,türkiyede ki yahudilerede kimsenin bişey dediği yok.yahudi meselesi değil mesele mesele siyonist yahudiler,bugün siyonist yahudilerin bu yaptıklarına karşı çıkan yahudilerde var.her neyse geçmişi bırakalım günümüze bakarsak dünyada kaç devlet siyonist israile katil devlet,terörist devlet diyebliyor,tüm filistin ve samimi müslüman topluluklar rte nin şimdi yanında iken siz acaba rte yi samimi değil diye algı yapıp siyonist israille-abd ile fetö ile aynı paralelde rte düşmanlığı yapıyorsunuz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Devlet-Toplum-İnsan ve Hukuk


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:760599 DtGaNi

* ANASAYFA *