E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yavuz hırsız ev sahibini bastırır

AKP’li 21 belediye FETÖ şirketlerine 42 milyon lira ihale veriyor, AKP’li siyasetçiler dışında FETÖ’cü iddiası ile 100 bin kişi tutuklanıyor. Devletin kurumlarını FETÖ’ye teslim eden AKP masum, FETÖ’cü CHP oluyor !... Yavuz hırsız ev sahibini bastırır.

Bir okuyucum, “Abi köşe yazılarını okuyorum. CHP’nin her söylediği ve iddia ettiği belgeler, bana yalan geliyor veya ben inanmak istemiyorum” demişti.

Sizce, Kılıçdaroğlu, devlet adamlığına yakışmayan, sokak jargonu ile mi konuşmalıdır?

AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın “2002 yılında iktidara gelmeden önce devlet memurları 8 ay maaşlarını alamıyordu” sözlerine tepki gösteren emekli devlet memuru, “2002 yılında emekli oldum. Bir gün dahi maaşımı geç almadım. İftiranın, yalanın da böylesine pes… Hadi kuldan utanmıyorlar Allah’tan da mı korkmuyorlar”

AKP’lilerin klasik söylemleri ise şöyle;

"İtiraz eden darbecidir" "Baş kaldıran bölücüdür" "Kabul etmeyen haindir" "Biat etmeyen teröristtir" "Peşimden gelmeyen kâfirdir" "Söz dinlemeyen alçaktır" "Boyun eğmeyen kalleştir" "Alkışlamayan namerttir" "Ses çıkaran şerefsizdir" ...vesaire

CHP, “FETÖ ilişkisi nedeniyle mahkeme kararıyla Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu’na devredilen 14 şirketi inceleyerek AKP’li belediyelerle bu şirketler arasındaki ilişkileri ortaya çıkardı. Belgelere göre FETÖ ile ilişkili bu şirketler, 21 AKP’li belediyeden milyonlarca liralık ihale aldı. CHP İstanbul İl Başkanı Canpolat, “FETÖ, AKP’de yeşermiş, kök salmıştır” dedi.

….

2012 yılında başlayan ve iki buçuk yıl devam eden çözüm süreci ,şehirlerin silahla doldurulmasına,hendek terörü ile yüzlerce askerimizin,polisimizin şehit düşmesine,PKK/HDP ihanetinin oy tabanını yüzde altıdan, on üçe çıkarmasına neden oldu.

Terör örgütü PKK’yı Habur’da davul zurna ile karşılayan, teröristleri yargılamak için sözde seyyar mahkemeler kuran, Oslo’da Dolmabahçe’de masaya AKP siyasi iktidarı vatansever, Karadeniz’de PKK terör örgütünün bir askerimiz de şehit ettiği Kılıçdaroğlu’na yapılan terör saldırısı düzmece ve vatan haini öyle mi?

Yazıklar olsun…

Beyinleri robot gibi programlananlar, Man Belgeleri sahte, Zarrab’ın ABD Mahkemesindeki ifadeleri iftira, Terör Örgütü PKK ile görüşülmesi gerekiyorsa görüşülür diyen beyinlerini kiraya veren zihniyet…

Bitmedi.

17/25 Aralık kumpas, gözlerinle gördün mü? AKP’de bir FETÖ’cü yoktur. AKP’li bakan, milletvekillerinin FETÖ ile olan fotoğrafları montajdır.

Bakanlık müfettişleri belediyemizi her ay denetliyor, siz yine de beni araştırın diye kendisini savcılığa ihbar eden Battal İlgezdi görevden uzaklaştırılıyor.

Belediye çalışanlarından fazla müfettişlerin, son iki yıl içinde 180 müfettiş inceleme ve soruşturmaya tabi tutulan CHP’li İstanbul Beşiktaş Belediye Başkan Hazinedar görevden uzaklaştırıyor.

AKP’li belediye başkanları istifa ettirilerek, mükafatlandırılıyor.

Buna çifte standartlı demokrasi, adalet denmez de ne denir?

Akli selim düşünen, sağ duyulu, her zaman mağdurun yanında bulunan Türk milleti, iktidarın muhalefete uyguladığı oyunun farkında.

Ataşehir’de görevden uzaklaştırılan Battal İlgezdi hakkında yapılan araştırma da Ataşehir’lilerin İlgezdi’ye güvenin yüzde 90’lara çıktığı iddia ediliyor.

GÜNÜN SÖZÜ

Sen dik dur, eğri mutlaka belasını bulur

Tarih:07 01 2018 17:32(405) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
2. Yorum: 11.köy 08 01 2018 13:54
birazdan milat , misafir . uzaklar gibi saçma sapan yorum yazanlar çıkıp yazarı yalancılıkla suçlarlar ben peşinen söğleyim.

1. Yorum: gökbörü 08 01 2018 09:58
evet 2002 yılına kadar 1 olan fetö 15 yılda bın olmuş büyümüştür.bunun yegane sebebi bu ıktıdardır.once ergenekon ve balyoz gıbı operasyonlara ordu diz çokturulmuş -binlerce subay ordudan istıfa ettırılmış -alan bu orgute bırakılmıştır. sonuç ne olmuştur:kandırıldık.anas
ınıfı oğrencısı bıle buna ianmaz ama bızım halk halen peşınden gitmeye devam ediyor ne acı!!!!!!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Erdoğan Bahçeli Partisi Sloganı “D Yavuz hırsız ev sahibini bastırır RTE, Yeni bir KHK ile yerel ve genel seç Yoksulluk 5 bin 238, açlık sınırı 1.608, Yoksulluk sınırı bir ayda 133 lira artar Sağlık mı, devleti, milleti soydurma ref AKP siyasi iktidarı 7 yıl önce hangi vaa AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, İğneden ipliğe yüzde 40 zam yapan AKP em Yahudilerin Üstün Cesaret Nişanı, İsrail Önce siz Kudüs’ü İsrail’in b AKP’nin Yeni Türkiye’sinde i Yunanistan’ın işgal ettiği adalard Yoksulluk sınırı 5 bin 500 lira Zarrab için ABD’ye iki nota veren Ey.. Kemal Kılıçdaroğlu Romayı yakan, de AKP’nin yerli otomobil, uçak üretiyoruz MGK Raporu’na rağmen, FET֒ye göz yumanl Yunanistan’a uyarı yaparak adaların işga Yazar kasa atma dönemi bitti öyle mi, ya 60 milyar dolarlık arsa tahsis yapan AKP AKP iktidarının sözde FETÖ ile mücadeles AKP Genel Başkanı’nı eleştirmek su “Türkçülük bölücülüktür”diyen AKP lideri AKP Genel Başkanı sen kim misin ? Türkiye insan görünümlü robot milletveki 15 yılda AKP’nin unutturmak istedi Emekli, işçi, köylü, memur milletin adam Türkiye’yi 15 yılda 100 yıl geriye getir CHP Grup Başkan Vekili Engin Altay ve CH FETÖ Gazeteciler Vakfı’ndan yardım alan Kılıçdaroğlu, Nobel Ödülü’ne aday Kılıçdaroğlu, adaların işgaline daha ne Adaların işgaline göz yumduğu için mi At 360 gün geçti.. FETÖ iade edilmedi, siya Dünya tarihine geçen “Adalet Yürüy Akparti Kılıçdaroğlu’nu protesto için mi “Adalet Yürüyüşü”ne katılan Dünyaya kafa tuttuğunu zannettiğimiz dün Ülke gıda ve tarım da yüzde 65 dışa bağı “Evet” çıktığında hani şehit gelmeyecekt Vatan haini kim? SSK Genel Müdürü Kılıçdaroğlu, SGK iflas Yeni Türkiye’de gazetecilik… Motorunu yapamayan nasıl uçak, tank yapa Bu mu vatanseverlik? Tümü

Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Devlet-Toplum-İnsan ve Hukuk


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:760768 DtGaNi

* ANASAYFA *