E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Neden MHP’yi Bıraktık?

İYİ Parti Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir ve Parti üyeleri Durağan İYİ Parti İlçe Başkanlığının düzenlediği toplantıya katıldı. Durağan Belediyesi İkiz Göletler Sosyal Tesisinde gerçekleşen toplantıya; Parti üyeleri yoğun ilgi gösterdi. Durağan İYİ Parti İlçe Başkanı Hasan Cicioğlu ile yönetİm kurulu üyeleri ve kurucular kurulunun katıldığı toplantıda önemli mesajlar verildi.

İYi Parti Sinop İl Başkanı Ceyhan Demir; MHP’yi neden bıraktıklarınını açıklayarak MHP genel başkanı Devlet Bahçeli’ye yüklendi.

Demir “Burada bulunanlar fedekar ve cesur insanlardır.Şu anda İYİ Partide yönetimde olmak cesaret ister. Biz İYİ Partiyi neden kurduk, biliyor musunuz? Biz, çoğunluğu aramızda Sosyal demokrat olan var, Milli görüş çizgisinden gelmiş muhafazakar olanlar var, eski DYP, ANAP siyasetinden, dünya görüşünden olanlar var. Bizimle beraber oldukları için başımızın üstünde yerleri var. Ben MHP il başkanıydım. Hasan Cicioğlu MHP ilçe başkanıydı. Neden MHP’yi bıraktıkta İYİ partiye geldik. MHP’de Siyaset yapanlar ta çocukluktan beri hatta son 20 yılda Genel Başkan Devlet Bahçeli olduktan sonra biz sokaklara çıktık.‘Devletin Başına devlet gelecek’diye bağırdık, kıyamet kopardık. Sonunda devletin başına devlet gelecek diye bağırdığımız genel başkan Devlet Bahçeli dedi ki; 2019’da devletin başına Recep Tayyip Erdoğan’ı getirecem dedi. O konuşmayı dinledikten sonra yolumu ayırdım. O nedenle devletin başına bir Türk Milliyetçisi, Atatürkçü,bir cumhuriyet kadını getirmek için mücadeleye karar verdim. İşin özü budur.”dedi.

AMERİKAN’NIN DEMOKRASİ GETİRMEMESİ İÇİN DEMOKRASİMİZE SAHİP ÇIKACAĞIZ!

Demir; Konuşmalarına şöyle devam etti: “Eğitim,sağlık bozuldu.Ben özgürlüğümü kaybedersem onu bir daha geri alamam.Özgürlüğüme sahip çıkmak için mücadele ediyorum.Özgürlüğü kaybetmek demek başımıza bir diktatör seçmek; eğer başımıza bir diktatör seçersek 2019 ‘da tek adam rejimini kabul ederde tek adamı söz sahibi yaparsak, biz Senin artık kullarınızın dersek işte o zaman özgürlüğümüzü kaybetmiş oluruz. Irak’ın Suriyenin başına gelenler, İran’ın başına getirilmek istenenler bizim de başımıza gelecek. Size net bir cümle ile söyleyeyim. Irak’ta Saddam Hüseyin’i diktatör olarak Amerika yetiştirdi. Irak’a diktatör olarak oturttu. Sonra Amerika Saddam Hüseyin halkına zulmediyor, demokrasiyi getirmek lazım dedi. Amerika’nın nasıl bir demokrasi getirdiğini biliyorsunuz. Yarın eğer ben bir diktatör yaratırsam , Amerika diyecek ki; Türkiye’ye demokrasi getirmek lazım diyecek. Ben Amerika’nın bize demokrasi getirmesini istemiyorum. Eğer Demokrasi gelecekse ben getireyim. O nedenle; Demokrasime sahip çıkacam. 2019’da demokrasiyi kimseye kaptırmayacam. Bunun için mücadeleye karar verdim. 41 ilin üzerinde şu an 60-70 ilde teşkilatlarımız tamamlandı” ifadelerini kullandı.

İYİ partilileri fedekar ve cesur olarak tanımlayan Demir; “İYİ partinin ilkelerinden biri de açık olmak, hesap verilebilir ve şeffaf olmak. O nedenle Açık olacağız, şeffaf olacağız.Gizli saklı birşey olamayacak” dedi

AKŞENER ŞUBAT’TA SİNOP’TA!

İYİ Parti genel başkanı Meral Akşener’in Şubat ayında Sinop’a geleceğini ifade eden Demir tüm Durağanlıları beklediklerini söyledi.

Kaynak: Durakhan.com

Tarih:12 01 2018 17:29(466) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: hakikatten 13 01 2018 08:23
başkanı kutlarım, hakikatten şu dönemde iyi partiliyim demek yürek ister.
belki insanlar iyi partiliyim diyemiyor, memur fetö damgası yiyip memurluğundan işçi işçiliğinin esnaf ise işlerinin bozulmasından ve çocuğunun çocuğunun rızkından korkuyor.
fakat sandıkta vicdanı ile başbaşa bakalım göreceğiz inşallah güneşli günleri.
vatanımız için hayırlısı olsun inşallah


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Trafikte ''Akıllı Tutanak'' Dönemi Başla Objektiflere böyle takıldılar! Hayati Tehlikesi Devam Ediyor Mehmet Salih Tokatlı vefat etti Süleyman Mutlu: Arabuluculuk İş Dünyasın Döndü Aydoğan hanımefendi vefat etti SONAR: "AKP düşüyor, İYİ Parti yükselmey Bu ne cüret? Boyabat Askerlik Şubesinin Duyurusu Esnaf Odası Başkan Adayı Şükrü Baş Hal E Boyabat Huzurevi inşaatı canlandırılacak Sinop Spor Yine Hüsrana Uğradı Haydar Gündoğdu ile Yola Devam Talihsizliğin böylesi... 6 aydır çalışma CHP Durağan ilçe yönetimi Boyabat Barajı CHP'li Barış Karadeniz'den Sinopspor'a d Kezban Gür hanımefendi vefat etti Ali Koru vefat etti Nuri Türk vefat etti Ahmet Kansız vefat etti Boyabatlı Sanatçı Yusuf İslam Aslan Küçük Sanayi Sitesindeki Dostlarımız Balıklar Sahile Vurdu! Havalimanı Kavşağı'nda Trafik Kazası Başkan Derici’den İYİ Partiye ziyaret Ormana Daldı Şükrü Baş Pazar Esnafını Gezdi Çiğ Köfte Neden MHP’yi Bıraktık? CHP’li Karadeniz: Nükleer Santral Şadi Gündüz vefat etti Kayıp Köpek Yerini Bildirene Ödül Verile Bölgemiz, Soğuk ve Yağışlı Havanın Etkis Ayancık Modern Bir Kapalı Pazar Yerine K Gazeteciler Serhat Özşahin'i Ziyaret Ett Avrupa’nın kalorifer bacası olmaya Öğrencilerin Dikkatine AÖF Sınavlarında Ağaçtan Kedi Kurtarma Operasyonu! Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine 20 Ki Şükrü Baş 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesaj Feyzullah Öztürk 10 Ocak Gazeteciler Gün Ülkü Ocak Başkanı Olcay Kılavuz 11 Ocak AK Parti Merkez İlçe Başkanlığı'ndan MHP Verem Sağlığımızı Tehdit Ediyor İYİ Parti İlçe Başkanlığına Teşekkür Edi Sinop basını kahvaltıda bir araya geldi Okul Sporları Voleybol Genç A/B (Kız/Erk Okul Taşıtları Rehber Personel Eğitimi K Okul Servis Araçları Sürücü Eğitimi Kurs Açık Öğretim Lisesi ve Açık Öğretim Orta Tümü

Emeklinin Söylediği Türkü


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Hisar İşçi


AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını 10 binden 600 bin’e


Bir Durağanlıyı Sığdıramadılar!


Dünya Çalışan Gazeteciler Günü


Verem (Tüberküloz) Haftası


Var mı benden bahtiyarı?!


Devlet-Toplum-İnsan ve Hukuk


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Ağlayan Kudüs


İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor, Mevlid Kandili Mesajı Yayımladı


Ümit Ettiklerimiz Gelecek


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Panayıra Götürmedi


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'tan Kış Manzaraları


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:760699 DtGaNi

* ANASAYFA *