E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Hiç bir zaman kandırılmadı. BOP Eş Başkanlık görevini yerine getirdi

Devletin istihbaratı, sayısız danışmanlarına rağmen, ülkeyi yöneten lider aldatılabilir mi diye sormazlar mı? FETÖ 12 yıl süresince, Kozmik Oda’ya girmesine izin verecek kadar bir lider kandırabilir mi?

Kandırılan Türk halkı oldu.

ABD, İsrail, FETÖ Projesi olan siyasi parti lideri, mertçe vatandaşına iktidar olabilmek ve kendi siyasi hırsıma yenik düşerek dış güçlere verdiğim sözleri yerine getiriyorum diyebilir mi?

…..

AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın Eyy ABD çıkışları iç kamuoyunun siyaseten gazını almaktır. ABD ile Erdoğan arasında yapılan bir gizli anlaşmadır. Çünkü, askerimiz Afrin’e girdi, hedefimiz Membiç dediğinde, ABD, iç siyasetin için ben sana Afrin’e kadar izin verdim dedi ki, ABD savunma Bakanı PKK, YPD’yi kurtarmak için Türkiye’ye geliyor.

….

Eyy ABD , Siz de kim oluyorsunuz biz Membiç’e kadar gideceğiz diyebilir mi?

Diyemez çünkü;

Büyük Orta Doğu Projesi (BOP) bütün hızıyla sürüyor. Erdoğan'a 17/25 Aralık belgeleri ve telefon dinleme kayıtları üzerinden şantaj yapılacak ve projedeki eş başkanlık görevi, AKP kuruluş aşamasında ABD’ye verdiği sözler veya imzaladığı taahhütler hatırlatıldığında yine ABD’ye efelenebilecek mi?

….

Peki, ABD, Türkiye’ye kayıtsız, şartsız Afrin’den askerinizi çekeceksiniz dediğinde çıkmayacak mı?

Klasik, “Allah afetsin” yine kandırıldım diyerek askerimizi geri çekmezsek şaşırmayın.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, Hayır kandırılmıyor !

…..

BOP eş Başkanlığı görevini, ABD’ye verdiği sözleri yerine getiriyor.

2004 yılında 1 Mart Tezkeresi’ni hatırlayalım. 90 bin ABD askeri Türkiye’nin çeşitli bölgelerine yerleşmesinin yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanı dahil olmak üzere Trabzon hava alanın da ABD’ye verilmek istenmişti.

….

Neyse ki, AKP iktidarı içerisinde vatansever milletvekilleri sayesinde 1 Mart tezkeresi geçmemiş oldu. Tezkereye Hayır diyen AKP’li milletvekillerinin çok büyük bir bölümü de partiden ihraç edildi veya vekilliğe bir daha aday gösterilmedi.

3’ncü geri kalmış dünya ülkelerinde, hatta kabile devletlerin de bu kadar kandırılan bir lider var mıdır?

Türkiye’de ise terör örgütlerinin kandırdığı lideri “dünya lideri” payesi veriliyorsa…!

Diğer bir konu ise;

Ekonomisi uçan, AKP’nin Yeni Türkiye’sinde, bir ayda 6 vatandaşımız işsizlikten yoksulluktan, Ankara, Balıkkesir, İzmir, Kocaeli, Sivas, Antalya’da kendisini yakmaya çalışır?

Tarih:10 02 2018 18:39(830) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: aslan 14 02 2018 20:22
milat bey/bayan. basimiza hukuk uzmani kesilmene gerek yok. savas iki ulke arasinda yapilir. henuz suriye ile savasa girmis degiliz. buna "belki ulkemize zararli unsurlarla mücadele" denilebilir. basarili olunmasi temennimizdir, ancak mücadele yollari hakkinda ulke insanlari fikir beyan edebilir.

3. Yorum: milat 13 02 2018 08:17
devletimizin başına,bu ülkede halkın yarısından fazlasının oyu ile seçilmiş cumhurbaşkanına olmadık iftiralar,algı operasyonu yazılar yazıyorsunuz.rte ye hala yok bop muş yok abd ye verdiği sözü yerine getiriyor iftirasını atarak cumhurbaşkanımızı ordumuzu karalayor askerimize saygısızlık yapıyorsunuz fütursuzca.sayın yazar 323 madde ne diyor bak"savaş sırasında kamunun endişe ve heyecan duymasına neden olacak veya halkın maneviyatını sarsacak veya düşman karşısında ülkenin direncini azaltacak şekilde asılsız veya abartılmış veya özel maksada dayalı havadis veya haber yayan veya nakleden milli yararlara zarar verebilecek herhangi bir faaliyette bulunan kimseye beş yıldan on yıla kadar hapis cezası verilir” şimdi çıkar yürekli bir savcı demedi demeyin

2. Yorum: datcalı 11 02 2018 12:31
cok gercekcı ve cesur bır yazı bu yazıyı yazabılecek merkez medyada tek bır cesur kalem yoktur!!!kandırılma fılan yok adam sadece gorevını yapıyor hepsı budur!!!

1. Yorum: ali kadir 10 02 2018 19:49
ben tek birşeyi soracağım peki askerimiz menbiçe girdiği zaman siz bu konuşma için halkımızdan özür dileyecek misiniz? ???


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Öcalan’ın yazılı talimatını sana g Ne eski Türkiye’ymiş 16 yıldır sata sata Hiç bir zaman kandırılmadı Saray’ın Yeni KHK’sı müebbet Parti liderine biat et vekil, belediye b Yunan’a adaları işgal ettiren CHP Uyuşturucuyla mücadele: Mahkeme uyuşturu Madde bağımlısı genç: “Uyuşturucuya aske AKP ve MHP Genel Başkanı, bu nasıl yerli İşsizlik, geçim darlığı, madde bağımlılı Uyuşturucu Bölüm Bir AKP iktidarı 16 yılda, madde bağımlısını Tümü

Vebal altında kalmamak için AKParti'ye oy vermeyeceğim


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Artık “Kek”lenmeyelim


Yönetim, Algı ve Stratejik Akıl


Uzaklarda size hasret birileri var!


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:723738 DtGaNi

* ANASAYFA *