E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

İtfaiyenin Kaldırıma Su Tutması Vatandaşı Kızdırdı

10 Şubat 2018 - Boyabat belediye İtfaiye ekipleri Adnan menderes bulvarı üzerinde yol yıkama çalışması vatandaşı kızdırdı. Belediyeye ait ekiplerin kaldırımlara su tutmasına sinirlenen vatandaşlar belediyenin uygunsuz bir saatte kaldırımlara su tutmasına tepki gösterdi.

Belediyeye ait İtfaiye ekiplerinin Cuma günü öğlenden sonra yaptığı yol yıkama çalışması bazı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar sokağa çıktı. Ana caddede araç trafiğini farklı geçişlerden veren Zabıta ekipleri araç trafiğinde akışı rahat sağladı. Yolları yıkayan İtfaiye ekipleri kaldırımları da yıkamaya başlayınca kalabalık olan cadde de bulunan yayalar belediyeye tepki gösterdi.

Bazı vatandaşlar “belediyenin yol yıkamasına bir şey dediğimiz yok. Her şeyin sırası var. Yayaların ve araçların sakin olduğu saatlerde yapılmalıdır.”, ”Akşam veya sabah erken saatlerde yıkanamaz mı?”, “Hava güzel diye sokağa çıktık, güneşli havada çamurla karşılaştık” Bazı esnaflar ise “tam iş yapacağız. Kaldırım bomboş kaldı” şeklinde ifadelerde bulundular.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:11 02 2018 19:57(1382) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 15:56
çöplüklerde küllük yok vatandaş külünü yola kaldırıma döküyor. o küller yayılınca aynı durum gene olacak.o otoparka mucur dökmek çokmu zor. önce sinekleri öldürmekten önce bataklığı kurutsa iyi olur.

6. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 13:03
çoraklı sen ilk önce yazı yazmayı öğren

5. Yorum: çoraklı 13 02 2018 08:32
sokak, cadde yıkamak nedir yahu? vizyonu bu kadar olan bir belediyecilik. zamanlama, planlama, koordinasyon melekelerinden yoksun zihniyet anca bu kadar iş yapar, ya da yaptığını sanır. hoş "deveye boynun eğri demişler, kerem doğru ki demiş" ... bu belediyeden bu zihniyetten daha fazlası olmaz ki.. bir de buna alakuş tutan seçmen var ki, eh da çilesine âşık olmuş revadır.

4. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 06:32
belediye değilmi tabi yapacak.

3. Yorum: şaban 12 02 2018 16:15
yapsan suç yapmasan suç

2. Yorum: sodyum 12 02 2018 12:19
bunu sabaha karşı 5-6 gibi yaparsın , kimsede rahatsız olmaz . ama kimse göremez o başka

1. Yorum: boyabatlı 11 02 2018 23:12
yol kalabalık zamanda yıkanacakki yolun yıkandığını belediyenin çalıştığını herkes görecek. zaten iki gün sonra belediyenin otopark olarak gösterdiği eski odun kömür deposundaki çamurlardan yıkanmamış gibi olur.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Bu Konak Görmeye Değer Domates Festivali Yapıldı YEDAŞ Enerji Dolu Bir Bayram için Bayram Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yılmaz Boyab Kist Hidatik Hastalığı için bilgilendirm Türkeli'de Polonya asıllı kadın Müslüman Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Ap Boyabat –Kastamonu Yolunda Kamyon Tıra Ç Bagaja Koyduğu Semaver İtfaiyeyi Alarma Mustafa Çoban vefat etti Boyabat’ta Ekipler Kontrollerini S Sinop Üniversitesinden ABD’nin Yap Sinop'ta boğulma: 1 ölü Bedensel Engelli Aracına Otomobil Çarptı Görevinden İstifa Etti BDDK'dan banka kartlarına ve kredi kartl Mustafa Köstek vefat etti Ramazan Erdoğan vefat etti Bir Rezalette Bürnük Mesire Alanından Ahilik Geleneği Boyabat'ta Yaşatılacak Gerze'de Tır ile otomobil çarpıştı Tatil dönüşü kaza Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı TOBB İnsaf yok mu sizde? Nedir Bu Rezalet? Hayvan Pazarında Kurban Bayramı İçin Haz Boyabat Doğalgazı İsale Hattında İncelem Ülkemiz İçin Birlikte Hareket Etmeliyiz Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy'un Döv Kuzu Kelle Kebaba Vatandaşlar Yoğun İlgi Yesari Baba türbesinin içler acısı hali Gazeteci Uysal’ın acı günü Şebeke Suyu Patladı Şehir İçinde 3 Araç Birbirine Girdi Define Aramak İçin Şantiye Kurmuşlar Adem Çilek, Milli Eğitim Bakanlığı Müşav Boyabat Sinop Yolu Üzümlü Mevkinde Trafi Ayrancıoğlu'na İkisi “Dünya Üçüncülüğü” 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'ndeki Sinop NKP'den referandum önerisine tepki İkinci El Araç Alım Satımı Yapan işletme İlk Yardım Kursu Başlıyor Balkan Türklerinden Sinop Valisine Ziyar Mehmet Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Sinop Belediye Başkanı’ndan nüklee Asfaltta Oluşan Hasarlı Yerleri Sıfır Ha ZTSO Başkanı Demir’den, Başkan Orh Poşetler ücretli olacak Sinop-Boyabat yolunda kaza 7 yaralı Tümü

Fitness Club Geleneksel Bayram İndirim başlıyor!


Sinop Emniyeti Kurban Bayramı Öncesi Uyardı


Mesele Dolar Artışı Değil Arkadaş - Öz Eleştiri Zamanı


15 Temmuz Öncesi Sonrası


Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABD’nin yükselttiğine inanmıyor!


Çok Mu Zor?


Delege savaşları


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:652011 DtGaNi

* ANASAYFA *