E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

İtfaiyenin Kaldırıma Su Tutması Vatandaşı Kızdırdı

10 Şubat 2018 - Boyabat belediye İtfaiye ekipleri Adnan menderes bulvarı üzerinde yol yıkama çalışması vatandaşı kızdırdı. Belediyeye ait ekiplerin kaldırımlara su tutmasına sinirlenen vatandaşlar belediyenin uygunsuz bir saatte kaldırımlara su tutmasına tepki gösterdi.

Belediyeye ait İtfaiye ekiplerinin Cuma günü öğlenden sonra yaptığı yol yıkama çalışması bazı vatandaşlar tarafından tepkiyle karşılandı. Havanın güzel olmasını fırsat bilen vatandaşlar sokağa çıktı. Ana caddede araç trafiğini farklı geçişlerden veren Zabıta ekipleri araç trafiğinde akışı rahat sağladı. Yolları yıkayan İtfaiye ekipleri kaldırımları da yıkamaya başlayınca kalabalık olan cadde de bulunan yayalar belediyeye tepki gösterdi.

Bazı vatandaşlar “belediyenin yol yıkamasına bir şey dediğimiz yok. Her şeyin sırası var. Yayaların ve araçların sakin olduğu saatlerde yapılmalıdır.”, ”Akşam veya sabah erken saatlerde yıkanamaz mı?”, “Hava güzel diye sokağa çıktık, güneşli havada çamurla karşılaştık” Bazı esnaflar ise “tam iş yapacağız. Kaldırım bomboş kaldı” şeklinde ifadelerde bulundular.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:11 02 2018 19:57(1076) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 15:56
çöplüklerde küllük yok vatandaş külünü yola kaldırıma döküyor. o küller yayılınca aynı durum gene olacak.o otoparka mucur dökmek çokmu zor. önce sinekleri öldürmekten önce bataklığı kurutsa iyi olur.

6. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 13:03
çoraklı sen ilk önce yazı yazmayı öğren

5. Yorum: çoraklı 13 02 2018 08:32
sokak, cadde yıkamak nedir yahu? vizyonu bu kadar olan bir belediyecilik. zamanlama, planlama, koordinasyon melekelerinden yoksun zihniyet anca bu kadar iş yapar, ya da yaptığını sanır. hoş "deveye boynun eğri demişler, kerem doğru ki demiş" ... bu belediyeden bu zihniyetten daha fazlası olmaz ki.. bir de buna alakuş tutan seçmen var ki, eh da çilesine âşık olmuş revadır.

4. Yorum: boyabatlı 13 02 2018 06:32
belediye değilmi tabi yapacak.

3. Yorum: şaban 12 02 2018 16:15
yapsan suç yapmasan suç

2. Yorum: sodyum 12 02 2018 12:19
bunu sabaha karşı 5-6 gibi yaparsın , kimsede rahatsız olmaz . ama kimse göremez o başka

1. Yorum: boyabatlı 11 02 2018 23:12
yol kalabalık zamanda yıkanacakki yolun yıkandığını belediyenin çalıştığını herkes görecek. zaten iki gün sonra belediyenin otopark olarak gösterdiği eski odun kömür deposundaki çamurlardan yıkanmamış gibi olur.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Pazar Yokuşunda Can Pazarı Yaşandı 12 Ya Boyabat esnaf odasını geçim kapısı olara Hayırsever İş Adamı Musa Can Vefat Etti Nazire Sütçü hanımefendi vefat etti Çıkan Kavgaya Polis Müdahale Etti Kamyonlar Çarpıştı Sinop Üniversitesi “Gönüllü Elçile Kan Bağışı Kampanyasına Büyük İlgi ÜNİ LİG Basketbol Müsabakaları Sinop Üni Deplasmanda Gol Yağmuruna Tutuldu: 5-1 Karacaören’de Yapılan Yaya Geçişle Kavşakta Maddi Hasarlı Kaza Gazeteci Osman Aksu'nun Acı Günü Soyağacı sorgulama gündeme damgasını vur Gaz Yüklü Tanker ve Kamyon Kazasında Fac Kazaların Bitmediği Virajda Yine Trafik Alevlere İlk Müdahale Polisten Geldi Kavşakta otomobile arkadan çarptı: 5 yar Boyabat Şoförler ve Otomobilciler Odası Leyla Çakıcı hanımefendi vefat etti Başkan, Halkı Bilgilendirdi ve Dinledi Komisyon cenneti! Keş köyündeki fabrikada yangın Ayıptır, Günahtır.. Elif Nur Beşli Türkiye 1.si Didar Aşkın Ayrancıoğlu'na Uluslararası Şükran Erdem hanımefendi vefat etti Hüseyin Cömert'in Yeni Kitabı "Onlar Önc Türkeli’nde Köpekler Kısırlaştırıl Afrin Gazisini ziyaret ettiler Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi İmamsız Engin Altay‘dan HDP Yanıtı 62 yıllık acı yeniden küllendi AYM kayıp kaçak bedelini vatandaşın üzer 11. Kalkınma Planı Yerel Toplantıları Si Asayiş ve Trafik Ekipleri Denetimlere De Alkollü sürücü, 3 araca çarparak durabil YBO’lu Sümeyra Resimde “Türk Okuma Yazma Kursları Başlıyor! Hatice Çil hanımefendi vefat etti Emine Özaslan hanımefendi vefat etti Yusuf Sarı vefat etti Boyabat Belediyesi Duyarsız Kalmadı! Nihal Sezer Ebediyete Uğurlandı Osman Çakır’dan taziye mesajı KUZKA Teknik Yardım Masaları Kuruyor Karadeniz Şenocak'ın İstifasını Değerlen Zeynep Akdoğan hanımefendi vefat etti Nihal Sezer hanımefendi vefat etti Tümü

Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Atalay mı?


Bilim; Bir Eseri Yok Ama Profesör


Ortaçağ Türk Devletlerinde Cinsel Saldırı Suçlarına Verilen Cezalar


Çöpü Görüp Merteği Görmeyenler


Her Kan Bir Can (Ayancık Kan Bağışlıyor)


Beşinci mevsim


Görünen Köyü Tarif Etti


9 Şubat, Dünya Sigarayı Bırakma Günü


Boyabat'a Büyük Yatırım


Nerelisin hemşerim?


Emek Tuğla İlan


Boyabat'ın 2017 yılı nüfusu belli oldu


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Var mı benden bahtiyarı?!


Boyabat Müftülüğüne Bugün Güzel Bir Ders Verdim


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:604256 DtGaNi

* ANASAYFA *