E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Pensilvanya sakini FETÖ itiraf…

Ülkenin istihbaratı, güvenlik birimleri emrinde olan AKP iktidarı, Türkiye’de FETÖ yapılanmasının, bakkalını, çakkalını, öğrencisini, memurunu, işçisini, emeklisini, askerini, savcısını, hakimini, dağdaki çobanını buldu siyası ayağını bulamadı!

Gülen, bir gün vicdana gelip de, mahkemede anlatır veya hatıratına Türkiye üzerindeki oyunları bir, bir anlatır ve yazarsa…!

…..

AKP siyasi iktidarının 568 gündür Fetullah Cemaati’nin siyasi ayağını bulamamış olmamasının mantıklı bir açıklaması vardır her halde…

….

Pensilvanya sakini Gülen, hain 15 Temmuz darbe girişimi hakkında açık ve net olarak konuşmaması ise kafalara takılan ayrı bir soru.

Ayrıca, aradan aylar, günler geçmemesine rağmen Türkiye’nin, FETÖ’yü ABD’den istemesi unutuldu veya unutturuldu mu?

FETÖ’nün beyin takımı olduğu iddia edilen, Zekeriya Öz ve Adil Öksüz’ün yakalanmamış olması…!

FETÖ ile fotoğraf çektirenler, uçaklarla Pensilvanya’ya giden hazreti hoca diye metiyeler düzenler , ellerini kollarını sallayarak serbest dolaşırken binlerce sıradan insanın suçlu veya suçsuz hapiste yatması...!

….

Türk kamuoyunda iddia edildiği gibi, Pensilvanya sakini FETÖ, Ey AKP 15 Temmuz darbe girişiminin faturasını bana kesiyorsun, hadi kuldan utanmıyorsunuz, Allah’tan da mı korkmuyorsunuz diyerek, dini ve insani olarak vicdana gelip de bağımsız Yüce Türk Mahkeme’lerine itiraf edeceğim derse…

….

AKP’nin kuruluş çalışmaları olan 2 bin yılında, ABD’de yapılan toplantı da ABD, İsrail temsilcileri, hani “ABD’lilere, deliğe süpürmeyin kullanın” diyen AKP kurucuları arasında bulunan Cüneyt Zapsu, Mücahit Aslan ve benim temsilcilerim oradaydı.

….

Terörist olduğunu iddia ettiğiniz cemaat AKP’nin seçim kampanyasına 300 milyon dolar bağışta bulunmadı mı?

….

AKP Genel Başkanı ABD Beyaz Saray’da devlet protokolü düzeyinde kırmızı halılarla karşılatan ABD’deki İsrail lobi şirketi ile birlikte cemaatimizin organizasyonu nu inkar mı edecekler?

Tarihinde, Yahudi olmayanlara verilmeyen Yahudi Cesaret Nişanı’nın verilmesini sağlayan…

….

Türkiye’ye ihanet söz konusu ise, beraber ihanet ettik. Cemaat ne kadar, vatan haini ve suçluysa yıllarca beraber aynı menzile yürüdüğümüz iktidar da o kadar suçludur derse….!

2011 yılına kadar yerel ve genel seçimleri, 2011 referandumunda “ölülere bile oy kullandırın” mesajını verdiğim ,seçimleri kazandıklarında saygı da kusur etmeyen iktidar… !

….

Cemaat, TSK Türk Silahlı Kuvvetleri’ne kumpas kurarken, “ Ergenekon, Balyoz davalarının savcısı” olduğunu söyleyen ben değilim…

Türkiye’nin en gizli bilgilerinin bulunduğu, bir anlamda ülkenin mahremi olan “KOZMİK ODA’ya izin veren…

….

ABD’nin Türkiye’nin başta Doğu ve Güneydoğu bölgelerine 60 bin askerini, tankını, tüfeğini, uçağını yerleştirmek için TBMM’de 1 Mart Tezkeresi oylamasında, “AKP’li milletvekillerine “EVET” oyu vermezseniz hakkımı helal etmem” diyen ben hiç değilim.

….

AKP’nin 2002’den, 2011’e kadar birlikte yürüdüğümüz yıllarda cemaatin AKP’li bakanları, milletvekilleri, belediye başkanları, bürokratlarını açıklayacağım der diyerek, AKP iktidarı bu yüzden mi, FETÖ’nün üzerine yeteri kadar gitmiyor dersiniz?

Özet olarak, kim FETÖ’cü , kim değil, tabiri caizse at izi ile it izi bir birine karıştı.

….

Bundan yaklaşık 20 yıl önce, aynı gazetede birlikte çalıştığımız Rahmetli Araştırmacı yazar Aytunç Altındal, kendisi ile bir sohbetimiz de “FETULLAH bir ABD, İsrail projesidir. Bu millet ancak ihanetini görünce anlayacaktır. O zamanda olan ülkeye olacaktır” demişti Allah gani gani rahmet eylesin.

Afrin Zeytindalı harekatı Türkiye’nin milli meselesidir. Hakkın rahmetine kavuşan şehitlerimize Allah-ü teala dan rahmet, savaşan kahraman askerimize başarılar diliyorum.

Hürriyet Gazetesi Köşe Yazarı Abdülkadir Selvi’nin bir tv açık oturumunda, Afrin Harekatı’ndan 8 şehidimiz haberinin geldiği gün, harekatın AKP’nin oylarını artırdı sözlerinden dolayı kınıyorum. Ne yazık ki siyasi şaklabanlar ülkesi olduk. Allah sonumuzu hayırlara vesile etsin.

Tarih:08 03 2018 12:51(1472) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: boyabatlı 11 03 2018 18:36
3 yorumcu yazdıklarımın hangi yalan bir açıkla şu yazdığın olmadı,kılıçdaroğlu fetönün deniz baykala kaset kumpası ile genel başkan olmadı,15 temmuzda tanklara selam durup kaçmadı,fetöcü gazetecileri savunmadı,genel başkan yard. fetöcü çıkmadı hangisi yalan arkadaşım söyle bilelim

3. Yorum: aslan 11 03 2018 14:01
"boyabatli",,,yakin zamana kadar "fetö" diye maniler düzen fetakape iktidarini pir-ü pak yapip yalan makinesinden daha hizli bir sekilde kitaplar dolusu yalanlar uydurarak baskalarini suçlamak da maalesef siyasetimizin bir kurali oldu çikti? dunyadaki mevcut tanrili ve tanrisiz inançlarin tümü yalan soyleyenin cehennemlik oldugunda hemfikirdirler. sizler hangi dindensiniz, anlayan beri gelsin ve bizlere de anlatsin mantigini? simdilerde mehakape adini alan ulkemizin muktedirlerinin neler yapabileceklerini gorecegiz!

2. Yorum: tarafsız 09 03 2018 13:25
sayın boyabatlı yorumcu: siz bu milletin yüzde 50'sini balık heafızalı mı zannediyorsunuz. ihanet'in akp'si, chp'si olmaz. siyasi ayağını bulmak iktidarın işidir. chp iktidar mı? ayrıca, kaset sürecini siz de çok iyi biliyorsunuzdur. kılıçdaroğlu baykal'ın ısrarı ile aday oldu. abd türkmen'leri tarih boyunca sevmemiştir. birde kılıçdaroğlu'na iftira atıyorsun. size sorarsanız müslümanım dersiniz. yazıklar olsun...

1. Yorum: boyabatlı 09 03 2018 09:48
fetönün siyasi ayağı derken sayın yazar yazmayı unutmuşsunuz galiba; deniz baykala kaset kumpasını yapan kimlerdi fetöcüler değilmi ,peki kaset kumpasıyla baykalı alaşağı edip chp nin başına kılıçdaroğlunu kim getirmiş oluyor ? kılıçdaroğlunun danışmanları fetöcü ,15 temmuzda tanklara selam verip fetöcüler tarafından kontrollü bir şekilde havaalanından ayrılmasını sağlayanlarda fetöcü,mitinglerde fetöcü gazetecilere arka çıkanda kılıçdaroğlu. birfün fetö çıkıp deseki benim siyasi ayağım kılıçdaroğlu baykala kumpas kurup onu chp genel başkanı yaptım derse ne olacak hiç düşünmedinizmi aklınıza gelmedimi bu konular hakkında tek satır yazı yazamıyorsunuz.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Tümü

Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Sıladan Mektup Var- 13


Sosyal medya hesapları


Kalebağı’nda Yazın Bulamayacağınız Görüntüler


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:710152 DtGaNi

* ANASAYFA *