E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Karagöz'ün Kulübesinin Zabıta Ekiplerince Kaldırılması Esnafı Çileden Çıkarttı!

Sinop'un İstiklal sokağında yaşayan Karagöz isimli köpek için mahalle esnafı tarafından yapılan köpek kulübesi Sinop Belediyesi Zabıta ekiplerince kaldırılması mahalle sakinlerini çileden çıkarttı.

Geçtiğimiz Ocak ayında Sinop'lu esnaf, "Karagöz" adını verdikleri ve caddenin maskotu haline gelen sokak köpeği için kışın üşümesin diye el birliği ile kulübe yapmış ve esnafın bu örnek davranışını gündeme taşımıştık.

BELEDİYE KARAGÖZ'Ü EVİNDEN ETTİ !

Dün akşam gazeteci Deniz Özen'e ulaşan bir vatandaş, ' Karagöz için haber yapmıştınız, Belediye Zabıta Ekipleri kulübeyi kaldırttırdı' diyerek birşeyler yapılmasını istedi. Bugün Karagöz'ün kulübesinin bulunduğu yere giden Deniz Özen, iddiaların doğru olduğunu gördü ve bunu kamuoyuyla paylaşmak istedi.

GEÇTİĞİMİZ AY ÇEKİLEN FOTOĞRAFTA KARAGÖZ EVİNİN ÖNÜNDE MUTLU VE HUZURLU OLDUĞU GÖRÜLÜYOR

Geçtiğimiz gün mahalleye gelen zabıta ekipleri Karagöz'ün kulübesinin burada uygun olmadığını ve derhal kaldırılmasını söylemesi üzerine, çaresiz kalan esnaf kulübeyi kaldırmak zorunda kaldı.

YEŞİL ALANA ALDILAR AMA BELEDİYE 'BURASIDA OLMAZ' DEDİ!

İstiklal Cadesinde Belediye ekiplerince müsade edilmeyen Karagöz'ün kulübesi esnaf tarafından Uğur Mumcu meydanında ki yeşil alana, ağaçların arasına alındı ancak Zabıta ekipleri buraya da izin vermedi.

TAPUSU VİCDAN DEDİK AMA !

Bu olaya tepki gösteren esnaf; 'Esnaf arkadaşlarımızla birlikte yaptığımız kulübeyi siz, ' Bu Evin Tapusu Vicdan' başlığı ile kamuoyu ile paylaşmıştınız. Şuan ki geldiğimiz noktaya baktığımızda diyecek bir şey bulamıyoruz. Zabıta ekiplerine yalvardık ama engel olamadık. Karagöz şimdi evsiz kaldı, ara sıra geliyor biraz bakıyor ama evini göremeyince çaresizce gidiyor. Gerçekten çok üzgünüz' diyerek duygularını dile getirdi.

Kaynak: Ajans Sinop.com

Tarih:08 03 2018 22:25(996) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
AK Partide 31. Bayramlaşma Neden Sadeleş İYİ Partililer Boyabat'ta Resmi Daireler Şaban Özcan vefat etti Sinop Hastanesinde ilk kez Rahim Kanseri CHP’li Karadeniz: ‘Çokça Üre Staj İçin Sinop’a Geldiler Vali Şakalar’dan Sinop ASKF’ CHP’li Karadeniz: Gariban Evlatlar İYİ Partililer Hastaneyi Ziyaret Etti CHP’li Karadeniz: “Kadınlarımız Özgürleş Boyabat'ta Patates 4 TL'de Kaldı, Soğan İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İsmet Çiçek vefat etti Musa Örenci vefat etti Saadet Partisi Sinop Milletvekili Adayı Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşa Boyabat Sakız Köyünde İki Otomobil Çarpı Hüseyin Kabasakal vefat etti Cemile Uzunçay hanımefendi vefat etti Av İçin Gittiler Yıldırım Düştü:1 Ölü 1 Genç Komiser Trafik Kazası Geçirdi 3 Yar Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Babalar CHP’li Barış Karadeniz Babalar Gün İYİ Parti Afişlerine Sürekli Çirkin Sald Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği mi? Sizi Bunları yapan insan olamaz... Üzümlü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yaralı Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Ramazan Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ram Bayram Tatiline Giden Aile Trafik Kazası İYİ Parti ve CHP Afişlerine Menfur Saldı Avukat Muhlis Erdoğan vefat etti Gazetemiz Yazarı Hüseyin Cömert, Konya'd Başkan Orhan Çakır’ın Ramazan Bayr Otomobil, Yol Kenarından İstirahat Eden Kritik süreç başladı! CHP’li Karadeniz'den Ramazan Bayra İl Müftüsü Çelik; Bayram Emekle Kazanıla Hikmet Gök hanımefendi vefat etti Hüseyin Ay (Tuna) vefat etti Havalandırma boşluğuna düşen martıyı itf CHP Durağan’da Tam Gaz! Metin Bozkurt, Yöneticileri Uyarmaya Dev Durağan’da Köylüler “Hizmet Şah Damarı Operasyonu Başarı İle Gerçekl "Bu grafiği dikkatle incelerseniz seçim Boş Ahırda Bulundu Tümü

Vebal altında kalmamak için AKParti'ye oy vermeyeceğim


2015 Yılı Milletvekili Erken Genel Seçim Sonuçları (1 Kasım 2015)


Artık “Kek”lenmeyelim


Yönetim, Algı ve Stratejik Akıl


Uzaklarda size hasret birileri var!


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:723848 DtGaNi

* ANASAYFA *