E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Eyy, kuldan utanmaz, Allah’dan korkmaz nankörler, AK Parti 16 yılda neler mi yaptı?

Cumhuriyet tarihinde böyle bir ayrışma, insanların kutuplaşması görülmemişti. AKP'nin Yeni Türkiye'sinde bunu da gördük? 8 Milyon gencin 5 milyonu işsiz. 2 milyar 335 milyon lira maliyeti olan bir köprü, bir yılda 2 milyar 410 milyon lira zarar ediyor. Vatandaş bir gün eyy AKparti 16 yılda ne yaptınız diye sorarsa?

Madem bu zarar hazineden ödenebiliyor, devlet bu köprüyü neden kendi yapmaz?

-FABRİKA MI KURDUNUZ?

-İŞSİZLİĞİ, YOLSUZLUĞU, YOKSULLUĞA ÇARE Mİ BULDUNUZ?

-ŞEHİT CENAZELERİNİN GELMESİNİ Mİ ÖNLEDİN?

-EĞİTİM SORUNU NU MU ÇÖZDÜN?

NE YAPTIN diye bir gün sormaz mı?

…….

Devletin, eski Türkiye’de çiftçinin kötü gün dostu Ziraat Bankası, çiftçisine, üreticisine 5 yıl vadeyle damızlık hayvan vermek için kılı kırk yararken, Doğan Medya Grubu’nu alan Demir ÖrenGrubu’na 2 yıl ödemesiz, on vadeyle 700 milyon lira kredi verebiliyor.

Doğan Medya grubunu alan Demir Ören grubu AKP iktidarının emanetçisidir.

Türk bu Milleti bu filmi, Sabah ve ATV’nin satın alınmasında görmüştü. Nasıl mı? Devletin Bankası olan Halk Bankası’ndan kredi kullandırılak AKP iktidarı tarafından alındırılmıştı

Üreten, ülke ekonomisine katma değer sağlayan, 2 buçuk milyon insanın aşı, işi, ekmeği olan şeker fabrikalarını satması ülkeye yapılan ihanet değil de nedir?

…..

Milyonluk araçlara biniyorlar, Saraylar yaptırıyorlar, özel uçaklar, yatlar, katlar, villalar…

Tarih tekerrür den ibarettir.

Osmanlı İmparatorluğu’da böyle batmıştı. Zihniyet aynı zihniyet.

Milletin hali ortada. Bankalara 500 milyar (katrilyon) borç ile sefa içerisinde yaşadığını zannediyor. Devlet ise borç batağında… Borcu 1 trilyon dolara dayanmış. Özelleştirme idaresi kurulmuş, satacaklarını satmış.

Devlet borç ödemek için faizle borç arıyor.

AKP iktidarı, 16 yılda yaptıkları övündükleri ise şöyle;

Marmaray’ı Japonlar yaptı. 3. köprüyü, İtalyanlar yapıyor, mimarı Fransız. Kuzey Marmara Otoyolu'nu İtalyanlar yapıyor. Gebze-Halkalı banliyö hattını İspanyollar yapıyor.

Ankara-Sivas hızlı trenini Çinliler yapıyor. İstanbul metrosunu Alman ve Fransızlar yaptı. Ankara metrosunu İspanyollar ile İtalyanlar yaptı.

Türkiye yapılan tüm raylı sistemlerin yapımcı firmaları yabancı. Kullanılan araçlar yabancı. Elektronik donanımlar yabancı.

Diğer taraftan Bolu tüneli ve Haliç metro köprüsünü İtalyanlar yaptı. Türksat 3A uydusunu Fransızlar yaptı, Fransızlar fırlattı.

Siz tüketmekten, ülkeyi iflasa götürmekten başka ne yaptınız diye bugün sorulmuyorsa, muhakkak birgün sorulacaktır.

Bu arada, işsizler, yoksullar AKP’nin Yap-İşlet Devret Sistemi ile ülkeyi soydurduğu eserlerine, ekmeklerine banarak yerler artık…!

Tarih:09 04 2018 10:17(1632) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: 11 köy 10 04 2018 11:23
gocmenler ulkesi olduk elini kolunu sallayan geliyor burdan avrupa ya gitmek istiyorlar avrupalı uyanik almiyor gelen bize kalıyor sanki bizim insanımızın durumu çok iyi yazarin yazisini hala anlamayan akkoyunlar var.

2. Yorum: sinoplu 10 04 2018 09:36
abi sen çok zekalısın boyabat gazetesinde sana yazık oluyor hani sen bir parti kursanda biz oyları sana atsak akp nin yapamadıklarını yazmışın birde yaptıklarını yazsan o zaman ikna edici olursun

1. Yorum: boyabatlı 09 04 2018 15:44
çok zor durumdayız ama bu ne zamana kadar böyle gider bilmiyoruz.herkes gözlerini yummuş bir yola gider oldu .yol bittiği zaman ne yaparız ?


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Tümü

Hangi Türk Boyu’na Mensupsunuz?


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Mekke 1 Ocak'ta değil, 11 Ocak'ta fethedilmiştir


Yeni yılda mutlu olmak elimizde


Halk Arenası


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:606435 DtGaNi

* ANASAYFA *