E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Başkan Orhan Çakır’ın seçim sonrası mesajı

Bilindiği üzere 1 Nisan 2018 Pazar günü Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası seçimleri yapıldı.

20 kişilik genç ve girişimci bir ekip ile Ülkemizin bu en büyük, aktif ve güçlü sivil toplum kuruluşu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin bölgemizdeki temsilcisi olan Boyabat TSO’nun yönetimine talip olduk.

Üyelerimizin büyük teveccühü, ekibimizin bitmeyen enerji ve azmiyle seçimlerden galip çıktık. Bu süreç zarfında bizlere güvenen ve destek olan herkese sonsuz teşekkür ediyorum.

Sizlere söz verdiğimiz gibi Odamızın bölgemizdeki en aktif odalardan biri konumuna gelmesi için gerekli çalışmaları yapmaya başladık. Bu kapsamda öncelikle yönetim ve komisyonlarımızın atamaları ile görev dağılımlarını tamamlamış bulunuyoruz.

İlk olarak sizlerden en çok gelen taleplerden biri olan oda belgelerinin ücretlerini yaptığımız ilk toplantıda kaldırdığımızı bilmenizi isterim.

Dış paydaşlarımız olan kamu ve diğer sivil toplum kuruluşları ile daha yakın ilişkiler kurarak, sorumluluğumuz altında bulunan bölgelerde sınaî ve ticari faaliyetlerin geliştirilmesi ve mevcut sorunların etkin bir şekilde çözülebilmesi için gerekli adımları atacağız. Bu anlamda sizlerden gelecek talepleri bekliyor ve önemsiyoruz.

Malumunuz olduğu üzere TOBB Nefes Kredisi uygulaması 2018 yılında Birliğimiz öncülüğünde tekrar başlamış bulunmakta olup, odamız üyelerinin yararlanabilmesi için toplamda 6,4 milyon TL kaynak ayrılmıştır. Piyasa faizlerinin altında ve uygun ödeme koşullarında azami 100 bin TL’ye kadar ilk 6 ay sadece faiz ödemeli olarak 18 ay vade ile kullanımınıza sunulmuştur.

Çıkmış olduğumuz bu görev yolculuğunun ve üstlenmiş olduğumuz sorumluluğun bilinciyle belirtmek isterim ki “Boyabat TSO hepimizin odasıdır.” Birlikte bölgemizin ekonomik kalkınması için gerekli tüm girişimleri bir bir hayata geçireceğiz.

Bu vesile ile 10 Nisan’da 173. kuruluş yıldönümü olan Türk Polis Teşkilatını, emniyet ve güvenlik güçlerimizi kutluyor, tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor hepinizi saygı ile selamlıyorum.

Orhan Çakır
Yönetim Kurulu Başkanı

Tarih:09 04 2018 19:51(1294) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Daylı Kavşağında Trafik Kazası: 2 Yaralı Hükümete yakın anket şirketinden Erdoğan Muhammed ve Yunus Koyun’un Tutukluluk Ha Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop'ta 57. Alay Vefa Yürüyüşü Yapılaca Milletimiz Çocuklarına Yaşanacak Bir Tür Yoldan Çıkan Otomobil Takla Atarak Durdu Hemşehrimiz Yaşar Nacı Uğur, Halk Sesi G Durağan ve Boyabat'ta da Ekmeğe Zam Yold CHP’li Karadeniz: Yasaklarla Sinop Recai Bahçe Sinop’a Atandı Maddi Hasarlı Trafik Kazası Oldu Araç Sahibine Sinirlenen Vatandaş Aracın Burada Trafik Kazası Meydana Gelse Sorum Türkiye'de 22 Milyondan Fazla Çocuk Var Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanlığından Te Sinop TSO'da Salim Akbaş dönemi Köy Gibi Yönetiyorlar! Hukuk Ne Yapıyor? “Entrikalı Dolap Komedyası” İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor'un Erk Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’ndan His MEB’in Performans ve Sınav Dayatmasını K Erken Seçim Tarihinde 24 Haziran 2018 Ya Trafik Kazasında Yaralanan Sürücüyü Ambu Silahtan Çıkan Mermi Sıyırdı Geçti Turizm haftasında S.O.S.'li protesto Sinop'un Kasası Kimlere Emanet ! Saadet Partisi Durağan Kongresini Gerçek Makbule Kalay hanımefendi vefat etti Murat Celep vefat etti Kabaçam mevkinde orman yangını devam edi Sevim Baklacıoğlu hanımefendi vefat etti Motosiklet Kaydı Sürücü Başından Yaralan Hafızlar Yarışabilmek için Yarıştılar CHP OHAL’i Oturarak Protesto Etti! Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğ Okul Sporları Badminton Küçük Kız / Erke Sinopspor Teşekkür Mesajı Polis 3 Kişiyi Gözaltına Aldı Sinopspor BAL'da yola devam! Muhteşem Konsere İlgi Yoğundu Sinop Ülkü Ocakları konserine büyük ilgi Hasan Yavaş vefat etti Abdurrahman Kanber vefat etti Teknisyen Abdurrahman Kanber Trafik Kaza İYİ Parti Boyabat Teşkilatı Basın Açıkla CHP’li Karadeniz: Sinop Turizmi Da Sinop MHP, Bahçeli'yi mecliste ziyaret e İki Genç, İki Farklı Evde Ölü Bulundu Tümü

Darbenin Kötü Kokuları Devam Ediyor


Fitness Club’tan 23 Nisan’a özel %23 indirim fırsatı...


24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından kaçış seçimidir !


İbretle Okuyunuz!


Erfelek'te Öğretmenlere Vefa


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Otizm Spektrum Bozukluğu Nedir?


Sosyal Alanlar, Muhbirler


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Karınca'dan mektup var


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:925632 DtGaNi

* ANASAYFA *