E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Şehitlerimiz, Vatanımızın ve Milletimizin Bekasının İsimsiz Kahramanlarıdır

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, “Aziz Şehitlerimiz, vatanımızın ve milletimizin ve bağımsızlığımızın bekasının isimsiz kahramanlarıdır” dedi.

CHP’li Karadeniz Şehitlerimizi andı. Şehitler Haftası nedeniyle açıklama yapan Barış Karadeniz, “Vatan, millet, bayrak uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi asla unutmayacağız” diyerek şöyle devam etti:

“Türk Milleti, tarihin her döneminde üstün kahramanlıklar göstererek canından önce vatanını, bağımsızlığını, bayrağını ve özgürlüğünü düşünmüş, her şeyden üstün tuttuğu bu değerlerine karşı yapılan her türlü saldırıya karşı direnmiştir. Anadolu’yu vatan yapan Türk Milleti, gencinden yaşlısına kadınından erkeğine “önce vatan” diyerek tarih boyunca mücadeleyi kendisine ülkü edinmiştir.

Bugün cennet vatanımız Anadolu topraklarında, huzur içinde yaşıyorsak; Kahraman Şehit ve Gazilerimiz, gözlerini kırpmadan canlarını feda ettikleri içindir. Aziz Şehitlerimiz, azmin ve inancın, vatanın ve ülkenin bekasının isimsiz kahramanlarıdır. Asil Milletimiz, yüzyıllar boyunca Anadolu'dan Rumeli'ye, Balkanlardan Kafkaslara, Kıbrıs’tan Kore’ye şehitler vermiştir.

Halkımızın, geleceğini inşa etmek için Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde verdiği Milli Mücadele Dünya’nın en güçlü ordularına karşı kazanılan her zafer, vatan, millet ve bayrak sevgisiyle cepheden cepheye koşan vatan evlatlarının cesaret, kahramanlık ve fedakarlıklarıyla kazanılmıştır. Mehmetçik ve polislerimiz, Aziz Şehitlerimizden Milli Mücadelen miras kalan o yüce ruhu yüreklerinde taşıyarak, geçmişte olduğu gibi bugün de vatanın bütünlüğüne, ülkemizin bekasına ve Türk Milletinin egemenlik ve bağımsızlığına yönelecek her türlü tehdide ve teröre karşı kararlılıkla mücadele etmektedirler. Vatan, millet, bayrak uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi asla unutmayacağız. Şehitlerimizi andığımız Şehitler Haftası’nda, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızı, bağımsızlığımızı, huzurumuzu, birlik ve beraberliğimizi borçlu olduğumuz Aziz Şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyorum.

Tarih:13 04 2018 20:05(363) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Trafik Polisi Uyardı! Soruyoruz : Virane mi? Meyhane mi? Ker…. Kredi kartı kullanıcılarına komisyon uya MHP İlçe Başkanı M. Fevzi Erdoğan: Duruş Başkan Aral'dan Balkan ve Rumeli Dernekl Zarife Öztürk hanımefendi vefat etti Necati Gündüz vefat etti Hasan Yılmaz, Yeni Mahalle Muhtarlığı Ad Belediye Düğün Salonu Açılıyor Sinop Merkezde Araç Yangını Eve Yıldırım Düştü Azmiye Uysal hanımefendi vefat etti Nuri Tan vefat etti Boyabat Saraydüzü Kavşağında Zincirleme Karadeniz Bölgesinin en yüksek kulesi Bo Bariyerlere Çarpan Araç Alev Aldı: 3 Ölü Türkiye Otoyol Kalitesinde 30’uncu İkinci El Motorlu Kara Taşıtı Ticareti H Sinop'ta sokak hayvanları yararına kerme Ekonomideki Belirsizliklerin Faturası Va Cenaze hizmetleri ücretsiz olacak Sudi Fevzi Gökçe, MHP'den Belediye Mecli Dikmen'de traktör kazası: 2 ölü, 1 yaral ADD Sinop Başkanı Oğuz kaza geçirdi Boyabat’ta 15 Temmuz Demokrasi Nöb Sinoplu gurbetçi aile kaza yaptı 1 ölü 6 Abbas (Abdurrahman) Küçük Vefat Etti Engin İstanbullu vefat etti Tenzile Büberoğlu hanımefendi vefat etti Aysun Akdoğan hanımefendi vefat etti Osman Maraz vefat etti Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanı Emre Kara Boyabat Doğalgaz boru hattı kazı çalışma Sinop'ta tur otobüsü yangını Zekeriya Kurt, Muhtar Adaylığını Açıklad Boyabat 15 Temmuz Anma Programı Ali Çöpcü'den 15 Temmuz Mesajı Müsiad Sinop İl Temsilcisi Cengiz Tokmak Bilal Alp, İYİ Parti Boyabat Belediye Me Boyabat TSO 15 Temmuz Mesajı Trafik Kazası 1 Ölü Yangın Çevreye Yayılmadan Kontrol Altına 15 Temmuzu Gençler Asla Unutmaz Acil Önlem Alınması Gerekmez mi? Boyabat‘ta Sıcaklık 36 Dereceyi Ge Sebze ve meyve yüklü kamyon devrildi Recep Aktaş vefat etti BİMER, CİMER oldu Türkiye İnternet Hızında 91’inci S Tümü

Yapı Denetim Eleman Aranıyor


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Kişilikler ve Yaşam Anlayışları


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapan cemaatlere gelecek mi?


15 Temmuz Darbesinin İkinci Yılında Sonuç Ne?


Ünlü Türk Cerrah Dr. Mehmet Öz ile tanışmak


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Uzaklarda size hasret birileri var!


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Temmuz ayı ziyaretci sayısı:638622 DtGaNi

* ANASAYFA *