E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Şehitlerimiz, Vatanımızın ve Milletimizin Bekasının İsimsiz Kahramanlarıdır

CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz, “Aziz Şehitlerimiz, vatanımızın ve milletimizin ve bağımsızlığımızın bekasının isimsiz kahramanlarıdır” dedi.

CHP’li Karadeniz Şehitlerimizi andı. Şehitler Haftası nedeniyle açıklama yapan Barış Karadeniz, “Vatan, millet, bayrak uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi asla unutmayacağız” diyerek şöyle devam etti:

“Türk Milleti, tarihin her döneminde üstün kahramanlıklar göstererek canından önce vatanını, bağımsızlığını, bayrağını ve özgürlüğünü düşünmüş, her şeyden üstün tuttuğu bu değerlerine karşı yapılan her türlü saldırıya karşı direnmiştir. Anadolu’yu vatan yapan Türk Milleti, gencinden yaşlısına kadınından erkeğine “önce vatan” diyerek tarih boyunca mücadeleyi kendisine ülkü edinmiştir.

Bugün cennet vatanımız Anadolu topraklarında, huzur içinde yaşıyorsak; Kahraman Şehit ve Gazilerimiz, gözlerini kırpmadan canlarını feda ettikleri içindir. Aziz Şehitlerimiz, azmin ve inancın, vatanın ve ülkenin bekasının isimsiz kahramanlarıdır. Asil Milletimiz, yüzyıllar boyunca Anadolu'dan Rumeli'ye, Balkanlardan Kafkaslara, Kıbrıs’tan Kore’ye şehitler vermiştir.

Halkımızın, geleceğini inşa etmek için Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde verdiği Milli Mücadele Dünya’nın en güçlü ordularına karşı kazanılan her zafer, vatan, millet ve bayrak sevgisiyle cepheden cepheye koşan vatan evlatlarının cesaret, kahramanlık ve fedakarlıklarıyla kazanılmıştır. Mehmetçik ve polislerimiz, Aziz Şehitlerimizden Milli Mücadelen miras kalan o yüce ruhu yüreklerinde taşıyarak, geçmişte olduğu gibi bugün de vatanın bütünlüğüne, ülkemizin bekasına ve Türk Milletinin egemenlik ve bağımsızlığına yönelecek her türlü tehdide ve teröre karşı kararlılıkla mücadele etmektedirler. Vatan, millet, bayrak uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi asla unutmayacağız. Şehitlerimizi andığımız Şehitler Haftası’nda, başta Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını, vatanımızı, bağımsızlığımızı, huzurumuzu, birlik ve beraberliğimizi borçlu olduğumuz Aziz Şehitlerimizi minnetle ve saygıyla anıyorum.

Tarih:13 04 2018 20:05(243) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Sinop'un Milletvekili Sayısı Değişmedi Hava Sıcaklıkları Hissedilir Derecede Ar Ülkü Ocakları Sinop 23 Nisan Ulusal Egem Fikriye Lüle hanımefendi vefat etti Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu, 23 N Durağan Ak Parti İlçe Başkanı Ahmet Usta Daylı Kavşağında Trafik Kazası: 2 Yaralı Hükümete yakın anket şirketinden Erdoğan Muhammed ve Yunus Koyun’un Tutukluluk Ha Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop'ta 57. Alay Vefa Yürüyüşü Yapılaca Milletimiz Çocuklarına Yaşanacak Bir Tür Yoldan Çıkan Otomobil Takla Atarak Durdu Hemşehrimiz Yaşar Nacı Uğur, Halk Sesi G Durağan ve Boyabat'ta da Ekmeğe Zam Yold CHP’li Karadeniz: Yasaklarla Sinop Recai Bahçe Sinop’a Atandı Maddi Hasarlı Trafik Kazası Oldu Araç Sahibine Sinirlenen Vatandaş Aracın Burada Trafik Kazası Meydana Gelse Sorum Türkiye'de 22 Milyondan Fazla Çocuk Var Ülkü Ocakları Sinop İl Başkanlığından Te Sinop TSO'da Salim Akbaş dönemi Köy Gibi Yönetiyorlar! Hukuk Ne Yapıyor? “Entrikalı Dolap Komedyası” İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor'un Erk Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’ndan His MEB’in Performans ve Sınav Dayatmasını K Erken Seçim Tarihinde 24 Haziran 2018 Ya Trafik Kazasında Yaralanan Sürücüyü Ambu Silahtan Çıkan Mermi Sıyırdı Geçti Turizm haftasında S.O.S.'li protesto Sinop'un Kasası Kimlere Emanet ! Saadet Partisi Durağan Kongresini Gerçek Makbule Kalay hanımefendi vefat etti Murat Celep vefat etti Kabaçam mevkinde orman yangını devam edi Sevim Baklacıoğlu hanımefendi vefat etti Motosiklet Kaydı Sürücü Başından Yaralan Hafızlar Yarışabilmek için Yarıştılar CHP OHAL’i Oturarak Protesto Etti! Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğ Okul Sporları Badminton Küçük Kız / Erke Sinopspor Teşekkür Mesajı Polis 3 Kişiyi Gözaltına Aldı Sinopspor BAL'da yola devam! Muhteşem Konsere İlgi Yoğundu Sinop Ülkü Ocakları konserine büyük ilgi Tümü

23 Nisan Milli Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kutlama Mesajı


Darbenin Kötü Kokuları Devam Ediyor


Fitness Club’tan 23 Nisan’a özel %23 indirim fırsatı...


24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından kaçış seçimidir !


İbretle Okuyunuz!


Erfelek'te Öğretmenlere Vefa


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Otizm Spektrum Bozukluğu Nedir?


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Karınca'dan mektup var


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Yanık Yüzbaşı


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:966395 DtGaNi

* ANASAYFA *