E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na ikinci Erbakan Hoca diyor

Ekonomide ve dış politikada sıkışan, AKP, MHP ittifakı çareyi baskın seçime gitmekte buldu. Karamollaoğlu'nun Saadet Partisi Genel Başkanı olmasıyla Saadet'liler kendilerine olan özgüvenlerini kazandı. Saadet tabanı, Karamollaoğlu'na ikinci Erbakan Hoca diyor.

Baskın seçim kararı alındıktan sonra bir Saadet Partili arkadaş beni telefonla, erken seçim hakkında düşüncelerimi sordu.

Bende, hayırlısı memleketimiz, milletimiz hakkında iyi olur inşallah. Kişi ve kurumların çıkarları önemli değil, memleketin ve milletin çıkarları önemli. AKP'lisi, MHP'lisi, CHP'lisi her vatandaşın davası memleket, millet davasdır dedim. Karamollaoğlu sayesinde Saadet Partisi, yıllardır üzerinde bulunan ölü toprağını, hatta AKP içindeki, dürüst, yolsuzluklara, hırsızlıklara karışmamış Milli Görüş ilkelerine bağlı, muhafazakar kişilerin de üzerindeki ölü toprağını kaldırd.

Saadet Partili arkadaş, AKP ve MHP ittifakı TBMM'de en güçlü milletvekili sayısı var. Cumhurbaşkanı, istediği kararı, KHK ile alıyor, tabiri caizse kestiği kestik, astığı astık iken erken seçim kararı almaları beni düşündürüyor.

Neden düşündürüyor seni?

Genel Başkanımız Karamollaoğlu, yaptığı yeni açıklamada "Dünyada ithalatı en hızlı artan ülke Türkiye. Devletin iç ve dış borcu bir trilyon lira. Bankalara borc AKP döneminde 70 kat arttı. Hükümet borç para bulamıyor. Köprü, yol, inaşat yenecek tür değildir" diyor. Emeklisi, işçisi, memuru, esnafı perişan, zengini de, fakiri de önünü göremiyor. Mutlu bir azınlık, kendi çalıyor, kendi oynuyor.

Sence Saadet Partisi'nin baraj sorunu var mı?

Karamollaoğlu'nun Saadet Partisi'nin başına gelmesi ile baraj sorunu kalmadı. Çok çalışıyoruz. Hatta Saadet tabanında Karamollaoğlu için ikinci Erbakan hoca diyorlar.AKP tabanından büyük ölçüde katılım var ama açık açık söyleyemiyorlar. İşcisi, memuru, emeklisi, ögrencisi AKP'den dert yanıyor.

Saadet Partisi, AKP tabanından oy alabilir mi?

AKP'nin narkoz etkisinden kurtulanlar ve çıkarları olmayan, memleketinin, milletinin çıkarlarını düşünen, ülke gerçeklerini gören AKP tabanındaki yüzde 15 oyun Saadet Partisi'ne gelecektir.

AKP'ye giderken Milli Görüş gömleğini çıkaranlar, Saadet Partisi'ne gelmekle tekrar mı giymiş olacak?

Milli Görüş'ün ilkelerine ihanet edenler, ülkemize ve İslamiyete büyük zarar vermiştir. MİLLİ GÖRÜŞ GÖMLEĞİ, AKP'Lİ SÖZDE MİLLİ GÖRÜŞÇÜLERE DAR GELİR. Yolsuzluk, ve hırsızlıklarla ne bulduysa yediler ve kilo aldılar. O yüzden Milli Görüş gömleğine sığmazlar.

AKP'deki Milli Görüşçüler yuvalarına dönüyor diyebilir miyiz?

AKP tabanında, yolsuzluklara karışmamış, tek adam rejimine karşı, 16 Nisan Referandumunda Peygamber Efendimiz Hz. Muhamed Mustafa'nın Medine sözleşmesine şirk koşmamış kardeşlerimize kapımız sonuna kadar açıktır. Yuvalarına dönüyor demeyelim de, kandırıldıklarından dolayı bir süre yuvadan uzak kaldı diyelim.

CHP, İyi Parti, Saadet, Cumhuriyet, demokrat ittifakı tartışılıyor. Sen, böyle bir oluşuma ne diyorsun, Saadet tabanında kabul görür mü?

Saadet Partisi tabanı, 16 Nisan referandumunda "Hayır" diyerek provasını yaptı. Hele böyle bir ittifak olması halinde tahmin edemeyeceğiniz kadar destek verecektir ve daha çok çalışacaktır. Fakat bir sorunumuz var, AKP'nin çok büyük baskısının olduğunu da göz ardı etmeyelim.

Tarih:19 04 2018 10:59(1014) Facebook'ta Paylaş

7. Yorum: datcalı 20 04 2018 13:01
gokboru o kirli kafanla turk toresini ve ismini daha fazla kirletme ak koyun-ak yalama veya turk ve tc dusmanı gibi mahlas kullansan daha cok yakısır!!!

6. Yorum: 11.köy 20 04 2018 10:12
ekonomi çok iyiydide neden erken seçim kararı aldılar anlayamadım valla anlayan banada anlatsın ne gerek var bu kadar masrafa zamanı gelince yapılırdı zaten.

5. Yorum: misafir 19 04 2018 15:40
yine meçhul bir arkadaş yine bir telefon görüşmesi ne kadar senin görüşlerine değer veren insanlar var önce senden icazet alıyorlar.

4. Yorum: gökbörü 19 04 2018 14:44
dunyanın en ıyı korunan 5 lıderı :trump-putın-netenyahu-çi
n başkanı -ve recep tayııp erdoğan , yanı kısacası bu beşliyi anlayabılen olayı çözmüş olur !!!!!!!!!!!!!bunlar aunı gemıdemı -yoksa farklı gemılerdelermı!!!bu beşgenın içinde bizim cumhurbaşkanımızda var dostlar dıkkatınızı çekerım , o yuzden rakıpsız tek lıderdır !!!!!!!!!!!

3. Yorum: gökbörü 19 04 2018 13:31
o başkanlık sarayı boşuna yapılmadı , rte seçilmiş kişidir. tüm kudret elındedıır. aksı olmadığı surece başkandır. hangi ittifak olursa olsun boşa nafıle - plan işliyor.burada devlet bey asıl kılıt adamdır.devletın bekası için rte -devlet ittifakı aksaçlılar tarafından bır araya getırılmıştır.bak hemen 24 hazıran kararı alındı kımın sesı çıktı.!!!!!!!!!!

2. Yorum: milat 19 04 2018 12:32
sabredin sabredin 66 gün sonra görüşürüz,müslümanım diyor kuranı okumayı yasaklatan,camilerde tanrı uludur dedirten,başörtüsü düşmanı,sivasta kendi kurguladıkları oyunla masum onlarca insanı hapse attıran kendi çok iyi bilir sivasta yaşananları o ikinci erbakan hocamız dediğiniz şahıs şimdi çıkmış chp ile ittifak yapıyor şuursuzca birde bu kişi için ikinci erbakan diyor.oyunuz bindelik rakamda yüzünüz kızarmadan yalan konuşuyorsunuz.chp-pkk-dhkp-c-ve fetö ele ele verin saadetciler b size yakışır.sayın yazar sizde az sabredin gerçi her seçim öncesi aynı nakaratları tekrarlıyor seçimden sonra zerre yüznüz kızarmıyor

1. Yorum: boyabat57 19 04 2018 12:11
taban derken partide onun yüzünden adam kalmadı bu saatten sonra anca temel atma töreni yaparlar


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Tümü

Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Sıladan Mektup Var- 13


Sosyal medya hesapları


Kalebağı’nda Yazın Bulamayacağınız Görüntüler


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:709765 DtGaNi

* ANASAYFA *