E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından kaçış seçimidir !

Türkiye ekonomik olarak uçuyorsa, ekonomik büyüme yüzde 7 ise neden erken seçim? Ülke ekonomisi iflas noktasına gelen iktidarın kaçış seçimidir. Baskın, erken seçim falan değildir.

AKP Genel Başkanı Erdoğan, "Ne erken seçimi, erken seçim isteyen vatan hainidir" açıklamaları hafızalardan silinmedi. Bu durumda vatan haini kim oluyor?

Saray ittifakı nasıl bir acize düştü ki seçim kararı aldılar?

AKP'nin kritik isimleri olan, Efgan Ala, Mehdi EKER, Taner YILDIZ, İngiltere'deki PKK kuruluşunda çözüm sürecini incelemek için neden gittiler?

PKK ile yeni müzakere sürecinin işareti mi?

Saray ittifakı, ABD'nin Türkiye'deki silahlı gücü terör örgütü PKK (HDP) ile tekrar masaya oturur ve gizli işbirliği yaparsa şaşırmayın.

16 Nisan Referandum'unda, çocuk katili, teröristbaşı Öcalan'dan, Demirtaş'a mektup getiren AKP'li bakanın kim olduğu aradan günler, aylar geçmesine rağmen açıklanmadı.

Terör örgütü PKK’lı muhalefet partileri mi, yoksa AKP iktidarı mı karar siz saygıdeğer okuyucularımın.

Ekonomi iflas yolunda,

Cumhuriyet tarihinin en büyük BÜTÇE ve CARİ AÇIĞI Öylesine ki Bir Aylık Açık AKP Öncesi Hükümetlerinin Bir Yıllık açığından fazla,

2019'a Kadar Ekonomi diye bişey kalmayacak.

Borçlar ödenemez olup OSMANLI Gibi Kapitülasyon dönemi başlayacak.

....

AFRİN Tiyatrosu bitti ve işe yaramadı, MÜMBİÇ Rüyası sona erdi,SURİYE Politikası iflas etti, ABD FRANSA İNGİLTERE Kazık atıp bidaha kandırdı.

Afrin Harekatına Türkiye 533 milyon lira harcamış. Ne kadar daha harcayacağımız belli değil. BOP Projesi tüm hızıyla devam ediyor.

AKP, MHP ittifakı, Türkiye'nin bekası için tek çıkar yolun erken seçim olduğunu söylerlerse şaşırmayın !

Cumhur ittifakı, seçimi kazanırsa, Yeni ANAYASAYA Göre ÜLKEYİ bölüp Satma hakkı bile var. Hiç kimse hiç bir Mahkeme hiç bişey yapamaz.

Ancak 400 M.Vekili imza verirse Hesap verecek, Bu da zaten Mümkün değil.

Benden söylemesi...

Diğer bir konu ise;

Hani sağlıkta reform yaptıkları ile övünen AKP iktidarına ve ölümüne iktidarı savunanların bu satırlarımı dikkatlice okumalarını rica ediyorum.

Geçen Pazar günü, kayınvalidem rahatsızlandı. İstanbul Anadolu Yakası'nın en büyük Araştırma Hastanesi'nin aciline gittik. Belirli bir süre sıra bekledikten sonra muayenesi yaplıd. Reçete yazıldı. Hastanenin karşısındaki nöbetçi eczaneden ilaç almak için orada da sıra bekledik. Sıra geldi para ödemey, eczacı borcunuz 42 lira demez mi? Nasıl yani dedim. Hanım efendi, emekli dedim. Bey efendi, Pazar günü acile geldiğiniz için bu rakamı ödemek zorundasınız. Sabır çekerek peki dedik ve kuzu kuzu parayı ödedik. Ayrıca, doktor muayene ücretinin de maaşından kesilmesi cabası. Ya parası olmayanlar ne yapsın ölsünler mi?

Aradan 3 gün geçti, hanımda göz tansiyonu olduğu şüphesi meydana çıktı. Türkiye'nin en eski hastanelerinden birinde randevu aldık. Gittik, muayene oldu göz taraması gerekiyor denildi pek dedik, 3 ay sonraya gün verebiliriz demezler mi?

Özel göz hastanelerini araştırmaya başladık, neyse bir göz hastanesi bulduk. Muayene ücreti 80 lira, göz taramasına ödediğimiz ücreti yazmak istemiyorum.

AKP'nin yeni Türkiye'sinin hali böyle...

Sağlıkta paran yoksa öl reformu denmez de ne denir?

Not: Saygıdeğer boyabatgazetesi.com’ daki köşe yazılarıma haddini aşan yorumlar yapan okuyucularım, “KİŞİ NEYSE BİR BAŞKASINI’DA KENDİSİ GİBİ ZANNEDER”

Tarih:20 04 2018 17:04(1043) Facebook'ta Paylaş

14. Yorum: 13 yorumcuya 26 04 2018 10:25
sen dar alandan bakıyorsun ben geniş resme bakıyorum sen otuz bin nufuslu yere göre konuşuyorsun ben türkiyenin tamamına bakarak söğlüyorum tabiki oy senin kimse kimsenin oyuna karışamaz ama bakış açın yanlış ben iktidarın tüm uygulamarına bakarak diyorum sen sadece nazım beye takmışsın ben kendisini hiç tanımam ha birde sana hadi ordan

13. Yorum: 11. yorumcuya 24 04 2018 20:33
ben 9. yorumcuya cevap verdim. diyorumki mavişi yanlış yaptığı bazı konulardan dolayı sevmedim ve tekrar aday olursa oy vermem diyorum adam bana ne içtin diyor, lafa bak.hür irademedemi ket vuracaksınız hadi ordan

12. Yorum: misafir57 24 04 2018 08:58
öncelikli geçmiş olsun allah acil şifalalr versin.
ama sağlıkla ilgili yazdıklarınızın tamamen o anlık yaşadıklarınız ve genele yayılabilecek durumlar değil. ayrıca özele gidiyorsan özelin isteyeceği paraya katlanacaksın diğer konu ise bu ülkede herkez zamanında genç yaşta emekli oldu sonra üretmeden çalışmadan 100 yıl bunun sefasını sür birazda olsa insanların eli cebine gitmeli bu benim kendi babam olsa bile. birde devleti suçlarken acilde sizin önünüzde bekleyen ama aciliyeti olmayan hastaların yaratmış olduğu maliyeti de sizin yüklendiğinizi unutmayın. ayrıca parası olmayan herkeze devlet bakıyor son olarak insanlarımız şu öve öve bitiremediğimiz avrupanın sağlık sistemlerini biraz inceleseler, siz ne bu parayı verirsiniz nede nede sıra sorunu yaşarsınız.

11. Yorum: 11 köy 23 04 2018 21:00
onuncu yorumcu sacmalamakta çok iyisin herşeyi bir kişiye nazım mavise yüklemişsin ülkeyi omü yönetiyor allah akıl fikir versin.

10. Yorum: 9. yorumcuya 23 04 2018 13:34
asıl sen ne içtinde dünyaya at gözlüğü ile bakıyorsun. menfaatinmi sarsılıyor yoksa?

9. Yorum: vatandas 22 04 2018 20:59
bazı yorumcular maviş olursa oy yokmuş yani ülke nın sorunları önemli değil maviş olmasın yeter ne içtiniz yaaa.

8. Yorum: millet 22 04 2018 20:44
bir ak partili olarak nazım maviş tekrar aday yaparlarsa oy vermeyeceğiz.

7. Yorum: hasta 21 04 2018 23:45
önceki yönetim hastane ödeneği çıkartsın, şimdiki vekilin kardeşinin çalıştığı amcazadesi beton satsın.

6. Yorum: tarafsız 21 04 2018 11:59
5 nolu yorumcu, yazının tamamını okumamış her halde, kim abd ile, kim pkk ile işbirliği yapıyor. akp, israil, abd, fetö kuruluşudur. köşe yazısının, pkk ile ilgili yazı şöyle: akp'nin kritik isimleri olan, efgan ala, mehdi eker, taner yıldız, ingiltere'deki pkk kuruluşunda çözüm sürecini incelemek için neden gittiler?

pkk ile yeni müzakere sürecinin işareti mi?

5. Yorum: boyabatlı 21 04 2018 08:56
erken seçim istiyodunuz alın meydan sizin.yalnız amerika'nın kucağında,pkk'nın arkasında bu işler yürümez

4. Yorum: boyabatlı 20 04 2018 23:00
arpalık olarak gördüklerini düşündüğüm hastane inşaatını okulların oraya asmışlar.

3. Yorum: boyabatlı 20 04 2018 22:57
mehmet ersoy ve ekibinin doktor yığdığı hastanede 3 sene içinde doktor çok azaldı.kadın doğum uzmanı birbucuk senedir yok.üroloji 2.5 senedir yok,kardiyoloji,nöroloji yok, diğer branşları saymayacağım, müdür atamıştır ama doktor getirmemiştir. hani bakan yol arkadaşıydı,millet hastane yollarında rezil olmuştur. 8-9 aydır bitmiş binaya bile geçemediler. tekrar aday gösterilirse bir ak partili olarak kesinlikle oy vermeyeceğim.

2. Yorum: focali 20 04 2018 21:16
düğün erkene alınıyorsa gelin hamile demektir bu söz yılmaz ozdile ait ekonimi iyiyse seçime ne gerek var zamanında yapılırdı ama milata sormak lazım bencede lutfedip engin akkoyun bilgilerini bizimle paylaşırsa sevinmeyiz çünkü saçma sapan cevaplar verir.

1. Yorum: datcalı 20 04 2018 17:26
bakalım akkoyunlar akkuzular akyalamalar bu yazıya neler yumurtlayacaklar!!!!eksig
i var fazlası yok yazılanların!!!
%7,5 buyuyen bir ekonominin yaratıcısı neden erken secim ister neden kacmak ister???bir akkoyun ornegin milat efendi anlatsa da ogrensek!!!!


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Devlet, vatandaşın, bankalardaki tasarru Allah’dan korkmaz nankörler, AK Pa Bunlar mı vatansever, yerli ve Milli? AKP’li vekiller TBMM'de Araştırma Önerge FET֒nün bir numaralı siyasi ayağını mah TBMM’de tarafsızlık yemini yapan sayın C Eserleri kaçıran cemaatlerin terör örgüt Türkiye’yi tarikatlarla işgal etme AKP özelleştirdiği fabrika işçilerine ve Pensilvanya sakini FETÖ itiraf… Ülke borcunu 878 milyar dolara çıkararak Şeker fabrikalarından sonra sıra İstanbu Bor Madeni ile çalışan motor yapacaklard Mektup getiren AKP’li Bakan Beşir Tümü

Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Sıladan Mektup Var- 13


Sosyal medya hesapları


Kalebağı’nda Yazın Bulamayacağınız Görüntüler


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Bir Organ Bağışla! Bir Hayat Armağan Et!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:681325 DtGaNi

* ANASAYFA *