E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

“CHP Demokrasiye kurulan tuzağı bozdu’’

CHP Boyabat İlçe Başkanı Murat Sezer 23 Nisan Pazartesi günü CHP Boyabat İlçe Binasında bir basın açıklaması yaparak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile CHP’li 15 Milletvekilinin İYİ Parti’ye geçmekle görevlendirilmesi hakkında görüşlerini açıkladı.

Açıklamasında: ‘’Bugün, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. Yıl dönümünü büyük bir coşku ve gurula kutluyoruz.’’ dedi.

CHP Boyabat İlçe Başkanı Murat Sezer ’’ 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun, 98. Yıl dönümünde başımız dik, alnımız açık, geleceğimize umutla bakabilmemiz için, parlamenter sistemimizi daha etkin kılmalıyız. ‘’Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Birliğe beraberliğe her zamandan daha çok ihtiyacımız var. 16 senedir, bu ülkeyi yönetenler güç zehirlenmesine uğramış, kendini mutlak hakim görmeye başlamıştır. Devletin zaman içerisinde AKP devletine dönüşmesi adım adım gerçekleşmektedir. AK Parti rakibi olan siyasi partileri, ayak oyunları ve türlü engellemelerle, akla hayale gelmeyecek yöntemlerle şeçime katılmalarını engellemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. İttifak adı altında yanında olan siyasi partilere ‘’barajı sıfılayan’’ karşıt partilere ise %10 barajını gösteren, dünyada örneği olmayan temsilde adaleti yok eden bir seçim modeli icat etmişlerdir.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 22 Nisan’da İYİ Parti’nin seçimlere katılmasını sağlamak maksadıyla, 15 Milletvekilini görevlendirmesini Demokrasimiz adına kazanç olarak görüyorum. Cumhuriyet Halk Partisinin bu adaletsiz ve lüzumsuz gidişe dur demesini kutluyorum. Bugünden sonra atılacak adımlarda Adalet, Hukuk ve Demokrasiden yana güçler tek yumruk olmalıdır. Açıklamalarımı Voltaire’in su sözüyle bitirmek istiyorum. ‘“Fikirlerinize katılmıyorum ama fikirlerinizi ifade edebilmeniz için canımı bile veririm” CHP’nin bugün demokrasi adına yapmış olduğu hamle aynen Voltaire’in bu sözüne denk düşmektedir.’’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:23 04 2018 22:38(685) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: 11 .köy 26 04 2018 10:07
ya arkadaş siz değilmisiniz seçilmiş başbakanı indirip yerine belediye başkanlığını kaybeden adamı başbakan yapan sonrada chp yi eleştiriyorsunuz şu chp ye hiç oy vermedim ama bu kadar da gerçekler saptırılmaz yazıktır ayıptır ya

3. Yorum: misafir57 25 04 2018 08:39
vay tuzak bozuldu acaba akşener hanım efendi kimlerden oy alacak doğu anadolu güneydoğu anadoludan oy alacakmı adamlar açıklama yapıyor bizden bir oy bile alamazsınız diğe acaba ülkenin neresini temsil edecekler chp gibi sahil kesimlerini mi. birde bu milletveillerini kaça kireladınız herkeze demokrasi için hüdapara da milletvekili gönderseydiniz vs.

2. Yorum: boyabatlı 25 04 2018 06:32
kendi seçmenine hakaret eden bu karakterde milletvekili var mı bilmiyorum diye 2 yıl önce açıklama yapan bay kemal kimden aldığı talimatla 15 vekili hülle yoluyla ip e verdi?

1. Yorum: gerçek 24 04 2018 11:23
helal olsun chp 11 milletvekiliylede tuzak bozmuştu 4 tane artırdı büyük gelişme


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Boyabat'ta İlk Ahilik Duası Yapıldı Adnan Okutan vefat etti Bu Konak Görmeye Değer Domates Festivali Yapıldı YEDAŞ Enerji Dolu Bir Bayram için Bayram Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yılmaz Boyab Kist Hidatik Hastalığı için bilgilendirm Türkeli'de Polonya asıllı kadın Müslüman Boyabat –Kastamonu Yolunda Kamyon Tıra Ç Bagaja Koyduğu Semaver İtfaiyeyi Alarma Mustafa Çoban vefat etti Boyabat’ta Ekipler Kontrollerini S Sinop Üniversitesinden ABD’nin Yap Sinop'ta boğulma: 1 ölü Bedensel Engelli Aracına Otomobil Çarptı Görevinden İstifa Etti BDDK'dan banka kartlarına ve kredi kartl Mustafa Köstek vefat etti Ramazan Erdoğan vefat etti Bir Rezalette Bürnük Mesire Alanından Ahilik Geleneği Boyabat'ta Yaşatılacak Gerze'de Tır ile otomobil çarpıştı Tatil dönüşü kaza Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı TOBB İnsaf yok mu sizde? Nedir Bu Rezalet? Hayvan Pazarında Kurban Bayramı İçin Haz Boyabat Doğalgazı İsale Hattında İncelem Ülkemiz İçin Birlikte Hareket Etmeliyiz Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy'un Döv Kuzu Kelle Kebaba Vatandaşlar Yoğun İlgi Yesari Baba türbesinin içler acısı hali Gazeteci Uysal’ın acı günü Şebeke Suyu Patladı Şehir İçinde 3 Araç Birbirine Girdi Define Aramak İçin Şantiye Kurmuşlar Adem Çilek, Milli Eğitim Bakanlığı Müşav Boyabat Sinop Yolu Üzümlü Mevkinde Trafi Ayrancıoğlu'na İkisi “Dünya Üçüncülüğü” 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'ndeki Sinop NKP'den referandum önerisine tepki İkinci El Araç Alım Satımı Yapan işletme İlk Yardım Kursu Başlıyor Balkan Türklerinden Sinop Valisine Ziyar Mehmet Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Sinop Belediye Başkanı’ndan nüklee Asfaltta Oluşan Hasarlı Yerleri Sıfır Ha ZTSO Başkanı Demir’den, Başkan Orh Poşetler ücretli olacak Tümü

Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


En Acı 45 Saniye (17 Ağustos 1999, Saat 03.02)


Fitness Club Geleneksel Bayram İndirim başlıyor!


Mesele Dolar Artışı Değil Arkadaş - Öz Eleştiri Zamanı


15 Temmuz Öncesi Sonrası


Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABD’nin yükselttiğine inanmıyor!


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:674692 DtGaNi

* ANASAYFA *