E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

“CHP Demokrasiye kurulan tuzağı bozdu’’

CHP Boyabat İlçe Başkanı Murat Sezer 23 Nisan Pazartesi günü CHP Boyabat İlçe Binasında bir basın açıklaması yaparak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile CHP’li 15 Milletvekilinin İYİ Parti’ye geçmekle görevlendirilmesi hakkında görüşlerini açıkladı.

Açıklamasında: ‘’Bugün, Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün öncülüğünde Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 98. Yıl dönümünü büyük bir coşku ve gurula kutluyoruz.’’ dedi.

CHP Boyabat İlçe Başkanı Murat Sezer ’’ 23 Nisan 1920’de Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluşunun, 98. Yıl dönümünde başımız dik, alnımız açık, geleceğimize umutla bakabilmemiz için, parlamenter sistemimizi daha etkin kılmalıyız. ‘’Ülkemiz zor günlerden geçmektedir. Birliğe beraberliğe her zamandan daha çok ihtiyacımız var. 16 senedir, bu ülkeyi yönetenler güç zehirlenmesine uğramış, kendini mutlak hakim görmeye başlamıştır. Devletin zaman içerisinde AKP devletine dönüşmesi adım adım gerçekleşmektedir. AK Parti rakibi olan siyasi partileri, ayak oyunları ve türlü engellemelerle, akla hayale gelmeyecek yöntemlerle şeçime katılmalarını engellemek için ellerinden geleni yapmaktadırlar. İttifak adı altında yanında olan siyasi partilere ‘’barajı sıfılayan’’ karşıt partilere ise %10 barajını gösteren, dünyada örneği olmayan temsilde adaleti yok eden bir seçim modeli icat etmişlerdir.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 22 Nisan’da İYİ Parti’nin seçimlere katılmasını sağlamak maksadıyla, 15 Milletvekilini görevlendirmesini Demokrasimiz adına kazanç olarak görüyorum. Cumhuriyet Halk Partisinin bu adaletsiz ve lüzumsuz gidişe dur demesini kutluyorum. Bugünden sonra atılacak adımlarda Adalet, Hukuk ve Demokrasiden yana güçler tek yumruk olmalıdır. Açıklamalarımı Voltaire’in su sözüyle bitirmek istiyorum. ‘“Fikirlerinize katılmıyorum ama fikirlerinizi ifade edebilmeniz için canımı bile veririm” CHP’nin bugün demokrasi adına yapmış olduğu hamle aynen Voltaire’in bu sözüne denk düşmektedir.’’ şeklinde konuştu.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:23 04 2018 22:38(541) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: 11 .köy 26 04 2018 10:07
ya arkadaş siz değilmisiniz seçilmiş başbakanı indirip yerine belediye başkanlığını kaybeden adamı başbakan yapan sonrada chp yi eleştiriyorsunuz şu chp ye hiç oy vermedim ama bu kadar da gerçekler saptırılmaz yazıktır ayıptır ya

3. Yorum: misafir57 25 04 2018 08:39
vay tuzak bozuldu acaba akşener hanım efendi kimlerden oy alacak doğu anadolu güneydoğu anadoludan oy alacakmı adamlar açıklama yapıyor bizden bir oy bile alamazsınız diğe acaba ülkenin neresini temsil edecekler chp gibi sahil kesimlerini mi. birde bu milletveillerini kaça kireladınız herkeze demokrasi için hüdapara da milletvekili gönderseydiniz vs.

2. Yorum: boyabatlı 25 04 2018 06:32
kendi seçmenine hakaret eden bu karakterde milletvekili var mı bilmiyorum diye 2 yıl önce açıklama yapan bay kemal kimden aldığı talimatla 15 vekili hülle yoluyla ip e verdi?

1. Yorum: gerçek 24 04 2018 11:23
helal olsun chp 11 milletvekiliylede tuzak bozmuştu 4 tane artırdı büyük gelişme


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Boyabat TSO Kalebağı’ında İftar Ve Naime Şahin hanımefendi vefat etti Satiye Güner hanımefendi vefat etti Anket sonuçları açıklandı! Akşener, İnce Vali Şakalar, Sinop’ta göreve başl Sinop, CHP Milletvekileri Adaylarını Çoş Sağanak ve Gök Gürültülü Sağanak Yağışla Şehri Güngör hanımefendi vefat etti Akılcı Antibiyotik Kullanımı Diğer Partilerin Sinop Milletvekili Aday Yaşar Topçu YBO'dan Ulusal Karikatür Yar ASİDER’in İftar Programında İzdiha Saadet Partisi Milletvekili Adayları Bel Halil Akbaş vefat etti Hayri Öztürk vefat etti Annesinden Ayrı Kalan Yavru Karacaya Sah Ülkü Ocaklılar Cami Temizliklerine Devam Rafadan Tayfa Sinop'ta Boyabatlı Genç Çizerler Sinop'un Gururu Hayriye Özcan hanımefendi vefat etti Adil Çeltikçi vefat etti İYİ Parti Boyabat’ta Startı Verdi Başkan Orhan Çakır, TOBB Vergi Komisyonu İYİ Parti Milletvekili Adayları Belli Ol CHP Milletvekili Adayları Belli Oldu Ak Parti Milletvekili Adayları Belli Old Havva Koca hanımefendi vefat etti MHP’nin Sinop Adayları belli oldu MHP Kadın Kolları iftarda buluştu Muharrem İnce Sinop'ta halka seslendi Galatasaray Fanatikleri Dörtyolu Duman A 19 Mayıs Çelenk Sunumu Gerçekleşti Aranıyorlardı, Polis Yakaladı Erdoğan'ı telaşlandıracak seçim anketi İYİ Parti Milletvekili Adayı Sezgin Şimş Başkan Orhan Çakır’ın 19 Mayıs Mes Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı 19 Mayı Muharrem İnce: "Medyanın haline acıyorum Sinoplu Gençler Bayrağına Sahip Çıktı Atatürk'e Saygı İçin Gerze'den Samsun'a Turkcell Sinop Boyabat’ta 2500 kiş İyi Parti İlçe Başkanı Mithat Mor: Wikip Atamızın Emanetine Birlik ve Beraberlik Çetin; Tek Başımıza İktidarımız Sürecek ASİDER‘in İftar Programı Kanal Avr Valiler Kararnamesiyle Sinop Valisi deği Ülkü Ocakları bazı camileri ziyaret eder Muharrem İnce, Sinop’a Geliyor Mustafa Muslu vefat etti Tümü

“Aldatma, Kandırma Palavra” seçim vaatlerini bekliyoruz…!


ABD-Türkiye Antlaşmaları


Döndü Hanım


19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı


Ali Çakar Ticaret'te Tarım Aletleri Satışı Başladı


Doktor da Hastaymış


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


Kene Isırığı Nasıl Anlaşılır?


İbretle Okuyunuz!


Derman Senin Olsun Derdi Bölüşek


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Osman Çakır’dan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


2017 Anayasa Değişikliği Halk Oylaması Sonuçları (16 Nisan 2017)


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:961259 DtGaNi

* ANASAYFA *