E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Cumhurbaşkanı adayı, Üniversite mezunu, fizik öğretmeni, gariban Muharrem İnce ne diyor?

16 yıldır tek başına Türkiye’yi yöneten, ekonomiyi duvara toslatan, diploması şaibeli BOP eşbaşkanı Cumhurbaşkanı adayı Erdoğan, “çöplük, pislik” diyor

….

Erdoğan ‘çöp’ desin ben kuantum diyeceğim. O küfür etsin ben ‘uzay’ diyeceğim. Onun projesi kazmak olsun, benim projem ‘huzur’ olacak. O toplumu etnik kökenlere bölsün, ben birleştireceğim. O kamu mallarını satacağım diyor, ben fabrikalar kururak üreten Türkiye diyeceğim. Kavga eden değil geleceği konuşan cumhurbaşkanı olacağım.

…..

Benim partime laf ediyor. 'Tezek' diyor, 'pislik' diyor. Şimdi bak. Testinin içinde ne varsa, ağzından o dökülür. Bir şey daha söyleyeyim. Bu cumhuriyeti Gazi Mustafa Kemal Atatürk 1922'de pislikleri denize dökerek kurdu. Demek bazen deniz dalgalarla pislikleri geri götürebiliyor. Kavga etmek istemiyorum. Proje anlatmak istiyorum.

İnce, devlet hazinesinden paranızı, çocuklarınızın sınav sorusunu sandık tan da oy’unuzu çaldırmayacağım diyor.

-Biz Ekonomiyi düzelttik diyor, İstikrar var diyor. Dönüyor geliyor beka sorunu var diyor…

….

- Meydanlara çıkmış ey CHP diyor köprü yaptın mı? Ben sana sorayım. Sen hiç şeker fabrikası yaptın mı? TÜPRAŞ yaptın mı? Sen saattıklarının hesabını ver.

Daha ne desin?

16 yıldır bu ülkeyi yönetene ağır bir ithamdır. Aynı itham, AKP’ye oy vererek kefil olanlara…

Ya Akparti’den milletvekili olan adaylar tek adamın rehin olduklarını, ilkelerini, inancını rafa kaldırmış ve inanmadıkları düzenlemelere, milletin menfaatleri aleyhine her gün el kaldırmakta karar veren, sınırsız emirlerimi uygulayan, bana biat eden milletvekili istediğini bilmiyorlar mı?

….

Tek adam, iktidarı, biat eden sözde milletvekilleri sayesinde, ne şeker yasaları, ne ihale kanunları, ne şahıslara özel düzenlemeler, ne de keyfi aflar Türkiye'nin ve Meclis'in gündemini meşgul etmez.

Eee "TAMAM MI" "DEVAM MI" kararı sizlerin !

Tarih:15 05 2018 13:57(1402) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: datcalı 15 05 2018 16:58
yetti gayri tamam tamam!!!

2. Yorum: 11 köy 15 05 2018 15:16
yap işlet devret modeliyle herkes köprü yapar geçenler ödesin.hatta geçmeyen de ödesin , ıstanbula ihanet ettigini sogledi fetoye ne istedilerde vermedik dedi pkk yla masaya oturdu güney doğu illerinde hendekler kazilip cephanelik haline getirilmesine çözüm süreci diyerek göz yumdu.surekli herkesle kavga üslubunu seçti onaltı senedir yapmadıklarını şimdi vaat ediyor. secim nedeniyle imar affı da var.diyeceksinizki diğerleri gelirse dahamı iyi olur hiç sanmıyorum.ekonomik anlamda daha iyi olmaz ama baskı ve tek adam zihniyetti kalkar.

1. Yorum: boyabatlı 15 05 2018 14:32
tamam. dolar.4.42 euro.5.26 benzin.6.35.mozot.5.75.lp
g.3.10 evet gelelim kuru fasulyenin faydalarına.suriye liye herşey çok bize yok emekliye yok.memura yok çiftçiye yok yaşlıya yok engelliye yok .ama kasada para çokmuş nerde bu para nerdee %7 büyüme nerde akıl nerde fikir acaba biz çok salakmıyız sayın yazar nedersiniz?saygılar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Tümü

Çanakkale’ye sesleniş!


AK Parti'nin 17'nci yıl marşı


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Çanakkale mahşeri


Sıladan Mektup Var -28


Beka Sorunu Var Yalanı


14 Mart Dünya Böbrek Günü


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü


Boyabat 31 Mart 2019 Yerel Seçim Aday Listesi


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:627532 DtGaNi

* ANASAYFA *