E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Bahçeli'den AK Parti Sinop Adaylarına Gönderme !

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, geçtiğimiz hafta Sinop'ta ortaya çıkan "İttifak Çatlağı" hususunu sert bir dille eleştirerek, " Aramıza nifak sokamayacaksınız" dedi.

Geçtiğimiz hafta MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy'un "AK Partili milletvekili adayları ve AK Parti temsilcileri cumhur ittifakına aykırı hareket ettikleri ve cumhur ittifakına zarar verdiklerini" ileri sürmüş ve basın açıklamssıyla uyarıda bulunmuştu.

BAHÇELİ'DEN AK PARTİ ADAYLARINA ÇOK SERT GÖNDERME

MHP lideri Devlet Bahçeli, Sinop'ta cereyan eden "Cumhur nİttifakı Çatlağı" konusuna değinerek, AK Parti Miletvekili Adaylarını sert bir dille eleştirdi. Bahçeli, " Cumhur İttifakı gölgelemek, dağıtmak, Cumhur İttifakı üzerinde oyunlar kurmak, bu vesile ile Yeni kapı ruhu ve İttifak hukukunu zedeleyen özellikle AKP'li Milletvekili adayları, kendinize dikkat edin, fitneye düşmeyin. MHP üzerinde oyun oynamaya kalkmayın. Cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır, ittifakımız AKP ve MHP dir. MHP'yi dışlamaya gücünüz yetmeyecektir, bunu böyle biliniz" dedi.

Kaynak: Ajans Sinop

Tarih:08 06 2018 16:21(731) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: birol çok 11 06 2018 17:27
insana gerçek acı yelir ama daha ucubu

6. Yorum: boyabatlı 09 06 2018 10:16
kendi partisi bile olsa milli görüş dışındakileri adamdan saymayanlar diğer partiyi sayacağınımı zannediyorsun?

5. Yorum: dur daha bu başlangıç bah ... 09 06 2018 06:51
seçimden sonra kimsenin yüzüne bakamayacak hale geleceksiniz. kullanılmış bir mendil gibi atılırken başınız önünüzden kalkmayacak. kendi menfaatleriniz için sattığınız davayı ne hallere düşündüğünüzü anlayacaksınız ama dönüşe yüzünüz olmayacak. bu dava uğruna verdiğimiz şehitler ahirette sizlere hesap soracak.

4. Yorum: iyiiii 09 06 2018 05:49
sinirlerine hakım ol sayın bahçeli herşey iiyi olacak daha dur neler diyecekler neler yapacaklar sen hala cumhut ittifakı demeye devam et

3. Yorum: nizam-alemci 08 06 2018 22:17
bu nasıl ittifak,bu ne büyük birlik düşmanlığı partimizin adını ağzına almıyor. büyük birlik bu ittifaka dahil akp listelerinden aday ,destici bizde dedtekliyoruz diyor,bilge lşder adam yerine koymuyor. bu zoraki nikah kıyılmasan biter. birde reisin konuşma metinlerini değiştirmesi lazım. tarih bilmeyenler metin yazıyor tarih bilmeyenler promterden okuyor. yalan gırla özal satarım diyor köprüyü chp li sattırmam diyor,tersini söylüyor.

2. Yorum: aslan 08 06 2018 21:09
nidalarindan çok korktuk bu sinirli zat'in!

1. Yorum: işte 08 06 2018 20:48
daha bu yeni başlangiç bu akp zihniyeti hep aynı ve tekrar eder herşey bixiz diyen akp xihniyeti asla ve asla mhp ui kullsnmasın ayyy bahçeli senki zaten baştsn yanlış yaptın herşey biziz diyen bir akp xihniyetin den asla fsyda gelmezz


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
En yakın ORC bildi! Maviş ve Karadeniz tekrar mecliste Mesrure Dodurgalı hanımefendi vefat etti Traktör Sele Kapıldı Şef Mustafa Ulu vefat etti Örnek Oy Pusulası Şablonları Seçim Yasakları Saat 18.00'de Başlıyor Saadet Partisi Konvoy Düzenledi Havva Saka hanımefendi vefat etti Boyabat’ı Didik Dikik Ettiler Süleyman Efendi mensupları, İYİ Parti ve İYİ bir hayat için, ‘Hayata Saygı’ diyor İl il seçmen ve seçilecek milletvekili s Barış Ayhan “Gücümüze Güç Katacak CHP’li Karadeniz: “Vatandaşl YEDAS Web Chat ile Doğru ve Hızlı İletiş CHP'li Karadeniz: Gençleri, Dertlerinden AK Partide 31. Bayramlaşma Neden Sadeleş İYİ Partililer Boyabat'ta Resmi Daireler Şaban Özcan vefat etti Sinop Hastanesinde ilk kez Rahim Kanseri CHP’li Karadeniz: ‘Çokça Üre Staj İçin Sinop’a Geldiler Vali Şakalar’dan Sinop ASKF’ CHP’li Karadeniz: Gariban Evlatlar İYİ Partililer Hastaneyi Ziyaret Etti CHP’li Karadeniz: “Kadınlarımız Özgürleş Boyabat'ta Patates 4 TL'de Kaldı, Soğan İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İsmet Çiçek vefat etti Musa Örenci vefat etti Saadet Partisi Sinop Milletvekili Adayı Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşa Boyabat Sakız Köyünde İki Otomobil Çarpı Hüseyin Kabasakal vefat etti Cemile Uzunçay hanımefendi vefat etti Av İçin Gittiler Yıldırım Düştü:1 Ölü 1 Genç Komiser Trafik Kazası Geçirdi 3 Yar Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Babalar CHP’li Barış Karadeniz Babalar Gün İYİ Parti Afişlerine Sürekli Çirkin Sald Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği mi? Sizi Bunları yapan insan olamaz... Üzümlü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yaralı Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Ramazan Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ram Bayram Tatiline Giden Aile Trafik Kazası Tümü

2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Vebal altında kalmamak için AKParti'ye oy vermeyeceğim


Artık “Kek”lenmeyelim


Yönetim, Algı ve Stratejik Akıl


Uzaklarda size hasret birileri var!


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:829535 DtGaNi

* ANASAYFA *