E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

İYİ Parti Milletvekili Adayı Sezgin Şimşek: Bu sefer TAMAM inşallah!

9 Haziran 2018 - İYİ parti Sinop Milletvekili adayı Sezgin Şimşek durmuyor. Cuma pazarını ve Kumluk mahallesi esnaflarını ziyaret eden İYİ parti milletvekili adayı Sezgin Şimşek gittiği yerlerde tebessüm ile karşılanması milletvekili adayına dahada hız veriyor. Her bir vatandaşımızın ve esnafın ellerini tek tek sıkarak 24 Haziran’da gerçekleşecek olan seçimler için kendilerine yetki vermelerini istediler.

Bizler sizler için gece gündüz demeden var gücümüzle çalışacağız. Vatandaşların yakınmaları karşısında İYİ parti milletvekili adayı Sezgin Şimşek “inşallah bu sefer tamam” cevabını verirken ”Cumhurbaşkanlığına Meral Akşener’in geldiği takdirde, Varlık fonu kaldırılacaktır. OHAL kaldırılacaktır. Asgari ücretten vergi alınmayacaktır. Ezilen esnafın vergi yükü azalacaktır. Üreten köylümüz mazotu % 50 ucuz alacaktır. Öğretmenlere 3600 ek gösterge verilecektir. Atanamayan öğretmenlere kadroya alınacaktır. Konut sorunu çözülecektir. Emeklilikte yaşa takılanların sorunları çözülecektir. İşsiz gençlere vatandaşlık maaşı verilecektir. Tüm kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan personel istisnasız 657 Sayılı Kanun kapsamına alınacaktır. Dar gelirli ailelere yüksek öğrenim gören genlerimize karşılıksız eğitim bursu verilecektir. YÖK kalkacaktır. Emeklilerden sağlıkta “muayene ve ilaç katkı payı” alınmayacaktır. Seçimin de, sandığın da önemini çok iyi biliyoruz. Demokrasi, vazgeçilmezimizdir. Adalet vazgeçilmezimizdir. Hepinizden demokrasiye sahip çıkmanızı istiyorum.” dedi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Davut Koçyiğit

Tarih:09 06 2018 19:06(811) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: boyabat57 11 06 2018 18:05
önceleri iyi parti iyi diyordum bir baktım icraat az yıkmak satmak çok balon sondu

5. Yorum: misafir 11 06 2018 09:54
şu ohal yüzünden boyabat pazarındaki sebze ve meyve satan esnaf nasıl etkileniyor biri anlatsın bana.

4. Yorum: the best 10 06 2018 22:53
iyilerr geliyeahhhh %15-%20 arasi insallah hasann emmi sinop ta da 3. parti aha görün bakkk ...

3. Yorum: umutlar 10 06 2018 18:55
hasan bey sizler hadi işine yallah demeye devam edin sizin bu tutumunun yüzünden gençlerin geleceğe umutla bakması zorlaşıyor ülkeyi ortadoğu ülkesine döndürdünüz liderinin ne dediği belli değil bı kere israile amerika'ya eyyyy diyor kafa tutuyor bı bakmışsın amerika bizim müttefikimiz diyor eyyy israil diyor gizliden anlaşmalar yapıyor 16 sene bu adamı denediniz belki bu kez gelecek insanlar memleketi güzelleştirecek seksen milyon insanı birbirine düşman ediyorlar kendinden olmayana hain diyor kâfir diyor daha siz oy vermeye devam edin yarın çocuklarınız suriye'ye dönen bir ülkede doğacak sizin bu tutumunun yüzünden fetöyle akp birlikteykende böyle dedik onanmasının şimdide aynısını yapıyorsunuz

2. Yorum: vay be 10 06 2018 17:10
kendisi bile inanmışsa helal olsun :)))

1. Yorum: hasan şimşek 10 06 2018 09:15
nee iyi parti mi hadi oğlum yoluna yallah :)


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
En yakın ORC bildi! Maviş ve Karadeniz tekrar mecliste Mesrure Dodurgalı hanımefendi vefat etti Traktör Sele Kapıldı Şef Mustafa Ulu vefat etti Örnek Oy Pusulası Şablonları Seçim Yasakları Saat 18.00'de Başlıyor Saadet Partisi Konvoy Düzenledi Havva Saka hanımefendi vefat etti Boyabat’ı Didik Dikik Ettiler Süleyman Efendi mensupları, İYİ Parti ve İYİ bir hayat için, ‘Hayata Saygı’ diyor İl il seçmen ve seçilecek milletvekili s Barış Ayhan “Gücümüze Güç Katacak CHP’li Karadeniz: “Vatandaşl YEDAS Web Chat ile Doğru ve Hızlı İletiş CHP'li Karadeniz: Gençleri, Dertlerinden AK Partide 31. Bayramlaşma Neden Sadeleş İYİ Partililer Boyabat'ta Resmi Daireler Şaban Özcan vefat etti Sinop Hastanesinde ilk kez Rahim Kanseri CHP’li Karadeniz: ‘Çokça Üre Staj İçin Sinop’a Geldiler Vali Şakalar’dan Sinop ASKF’ CHP’li Karadeniz: Gariban Evlatlar İYİ Partililer Hastaneyi Ziyaret Etti CHP’li Karadeniz: “Kadınlarımız Özgürleş Boyabat'ta Patates 4 TL'de Kaldı, Soğan İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İsmet Çiçek vefat etti Musa Örenci vefat etti Saadet Partisi Sinop Milletvekili Adayı Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşa Boyabat Sakız Köyünde İki Otomobil Çarpı Hüseyin Kabasakal vefat etti Cemile Uzunçay hanımefendi vefat etti Av İçin Gittiler Yıldırım Düştü:1 Ölü 1 Genç Komiser Trafik Kazası Geçirdi 3 Yar Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Babalar CHP’li Barış Karadeniz Babalar Gün İYİ Parti Afişlerine Sürekli Çirkin Sald Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği mi? Sizi Bunları yapan insan olamaz... Üzümlü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yaralı Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Ramazan Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ram Bayram Tatiline Giden Aile Trafik Kazası Tümü

2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Vebal altında kalmamak için AKParti'ye oy vermeyeceğim


Artık “Kek”lenmeyelim


Yönetim, Algı ve Stratejik Akıl


Uzaklarda size hasret birileri var!


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:829158 DtGaNi

* ANASAYFA *