E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

MHP İftar Yemeğinde Biraraya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi üyeleri Boyabat ilçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler.

Milliyetçi Hareket Partisi Boyabat ilçe teşkilatı tarafından Kalebağı Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy, MHP Sinop Milletvekili adayı Ali Çakır, MHP Boyabat İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan, MHP Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım, MHP Sinop Kadın Kolları İl Başkanı Cemile Tekin, Boyabat Kadın Kolları Başkanı Ayşe Şahin, Sinop Ülkü Ocakları İl Başkanı Emre Karagülle, partili ve partisiz vatandaşlar katıldılar.

İffar yemeği sonrasında Boyabat Köprübaşı mevkiinde bir araya gelen partililer Milletvekili adayları Ali Çakır ve heyetinin yol kenarındaki esnafları, Ak Parti Seçim Bürosunu ve sokaktaki vatandaşları selamlayarak İnönü İlkokulu Bahçesine kadar gelerek Ramazan eğlenceleri alanındaki vatandaşlarla sohbet ettiler. MHP’liler daha sonra seçim bürosuna gittiler.

Kaynak: Boyabat Son Haber

Tarih:10 06 2018 17:32(969) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: kumluklu niyazi 15 06 2018 13:58
bakalım 24 haziran seçimlerinde durum ne olacak. bekleyip göreceğiz.

3. Yorum: ahh 13 06 2018 13:59
ahh be böylemi olcakti bir mhp yemeği birde ilçe baçkanı akp bayrağı önünde karşılama yapıyor yazıklar olsun size be mho ne hale düşürdünüz ittifakmış görecez sizi seçimden sonra kullanılmış mendil gibi atılacaksınız bu skp deki herşeyi biz bilşr yaparuz zihneyettele ittifak olamax yazık cok yazık

2. Yorum: beyler..! 13 06 2018 06:32
yenilsin içilsin hiç önemli değil fakat siz siz olun sandıkta '' her türlü milliyetçiliği ayaklar altına alanları'' unutmayın. ülkücünün ülkücüde başka dostu da ittifakı da olmaz.

1. Yorum: boyabatlı 12 06 2018 10:15
sağda solda rte ye saldırıp iyi partiye oy vereceğini söyleyen sanayideki arkadşların mhp nin yemeğinde ne işi var acaba. madem partinin ittifakına karşılar iyi partiye oy verecekler bence iyi partinin yemeğine gitmeliler ve mhp deki görevlerinden istifa etmeliler


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
En yakın ORC bildi! Maviş ve Karadeniz tekrar mecliste Mesrure Dodurgalı hanımefendi vefat etti Traktör Sele Kapıldı Şef Mustafa Ulu vefat etti Örnek Oy Pusulası Şablonları Seçim Yasakları Saat 18.00'de Başlıyor Saadet Partisi Konvoy Düzenledi Havva Saka hanımefendi vefat etti Boyabat’ı Didik Dikik Ettiler Süleyman Efendi mensupları, İYİ Parti ve İYİ bir hayat için, ‘Hayata Saygı’ diyor İl il seçmen ve seçilecek milletvekili s Barış Ayhan “Gücümüze Güç Katacak CHP’li Karadeniz: “Vatandaşl YEDAS Web Chat ile Doğru ve Hızlı İletiş CHP'li Karadeniz: Gençleri, Dertlerinden AK Partide 31. Bayramlaşma Neden Sadeleş İYİ Partililer Boyabat'ta Resmi Daireler Şaban Özcan vefat etti Sinop Hastanesinde ilk kez Rahim Kanseri CHP’li Karadeniz: ‘Çokça Üre Staj İçin Sinop’a Geldiler Vali Şakalar’dan Sinop ASKF’ CHP’li Karadeniz: Gariban Evlatlar İYİ Partililer Hastaneyi Ziyaret Etti CHP’li Karadeniz: “Kadınlarımız Özgürleş Boyabat'ta Patates 4 TL'de Kaldı, Soğan İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İYİ Partililer Boyabat'ı Karış Karış Gez İsmet Çiçek vefat etti Musa Örenci vefat etti Saadet Partisi Sinop Milletvekili Adayı Hayvancılık İthalatında Rekor Artış Yaşa Boyabat Sakız Köyünde İki Otomobil Çarpı Hüseyin Kabasakal vefat etti Cemile Uzunçay hanımefendi vefat etti Av İçin Gittiler Yıldırım Düştü:1 Ölü 1 Genç Komiser Trafik Kazası Geçirdi 3 Yar Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Babalar CHP’li Barış Karadeniz Babalar Gün İYİ Parti Afişlerine Sürekli Çirkin Sald Vatandaşın Can ve Mal Güvenliği mi? Sizi Bunları yapan insan olamaz... Üzümlü Mevkinde Trafik Kazası 3 Yaralı Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Ramazan Saadet Partisi Milletvekili Adayları Ram Bayram Tatiline Giden Aile Trafik Kazası Tümü

2018 Sinop İli Cumhurbaşkanlığı Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Vebal altında kalmamak için AKParti'ye oy vermeyeceğim


Artık “Kek”lenmeyelim


Yönetim, Algı ve Stratejik Akıl


Uzaklarda size hasret birileri var!


Metal Yorgunluğu ve Seçim Yalanları


Sinop MHP diyor


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'nda Cevizli Baklava 25 TL


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Gel Vatandaş Gel !.....


Sinop İli 2016 Yılı Vergi Rekortmenleri


Şimdi de yeni başlayanlar için Bozkurt kılavuzu


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Kış Lastiği Takma Artık Otomobiller İçin de Zorunlu


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Boyabat'ı Hiç Böyle Gördünüz mü?


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:829370 DtGaNi

* ANASAYFA *