E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Türk milleti, 24 Haziran’da Türkiye’nin ya çöküşüne, ya da şahlanışına oy verecek!

Türkiye’nin, çocuklarınızın, torunlarınızın geleceğini düşünmüyorsanız AKP’ye oy verirsiniz. Akli selim olarak bir değil bin kez düşünün. İktidar neden apar topar erken seçime gitti? Ekonomisi iyi olan bir iktidar genel seçime 16 ay süre varken seçime gider mi?

Çünkü, Türkiye ekonomisi duvara toslamak üzere olduğu için gitmek zorundaydı.

….

Dünyanın en yüksek faizini vermesine rağmen borç bulamıyor. Londra, faiz lobisi bile rest çekmek üzere…

İsrail hariç, hemen hemen dünyanın bütün ülkeleri ile kavgalı olan bir ülkeye kim borç verir ki?

….

EYY, IMF diyen, borç verdik diyen Erdoğan’a Türkiye’nin ortak olduğu IMF’de borç verir mi?

….

Osmanlı Padişahı 2’nci Abdülhamit Türkiye’nin iki büyüklüğünde toprak satması ile tarihe geçti, AKP Genel Başkanı Erdoğan,’da Türkiye Cumhuriyeti’nin kamu varlıklarını yok pahasına satan, Süleyman Şah Türbesi’ni Türk topraklarından taşıya, Ege’de 18 Türk adasının Yunanistan’ın işgal etmesine göz yuman siyasi lider olarak tarihe geçecek.

Sayın, Erdoğan, Ankara 19 Mayıs stadında yaptığı mitingde, “Bunlara kalsa Türkiye’yi satar” diyor.

Kendisine biat etmeyen milletin aklıyla oynamak değil de nedir?

...

Ülkenin, yeraltı, yer üstü kaynaklarını, cumhuriyet tarihinin birikimleri olan fabrikaları da sattı, yaptığı köprü, tünelleri, hastaneleri hazine garantili yaptı. Ondan sonra da muhalefete bunlar vatanı satar diyor !

….

İlk önce, AKP iktidarında 2 trilyon 94 milyon dolar nereye gittiğinin hesabını vermesi gerekmez mi?

….

24 Haziran’da Erdoğan tekrar iktidar olursa…

Ekonomide yangın büyür. Dolar ve faiz yükselir. Piyasalarda belirsizlik egemen olur. Moratoryum ilanı (Dış borcu ödememe) tartışmaları gündeme oturur. Şahıs devleti imajı pekişir.

….

Türkiye’deki rejim bütün Dünya’da otoriter olarak tescil görür.

….

Ege’de 18 Türk Adası gitti, geri kalan adalar la birlikte Kıbrıs’ta gider.

….

İktidar, para bulabilmek için, bir KHK ile özel sektörün yatırımlarına el koyabilir.

Benden söylemesi…

….

Okumayan, araştırmayan, sorgulamayan, sözde okumuş, üniversite mezunu, ülkesinin, milletinin, çocuklarının, torunlarının geleceğini düşünmeyen, ölümüne biat eden, vatansever, milliyetçi, inançlılar, Erdoğan iktidardan düşürse ülke yıkılır diyor…!

….

Bundan on yıl önce bir köşe yazımda, AKP iktidarını tefecilerden faizle para alan zengin çocuklarına benzetmiştim. Tefeciler, varlıklı aile çocuklarının kafasını kopartabilmek için, ilk önce paraya boğar, lüks yaşam, şatavat, eğlence, bir birinden güzel kadınlar ikram ederler, kumar, uyuşturucuya alıştırırken de elinden senet alırlardı. Daha sonra, tefeci bütün mal varlıklarına el koyardı. İşte Türkiye’nin geldiği nokta budur.

Benden söylemesi….

Tarih tekerürden ibarettir, Türkiye Osmanlı İmparatorluğu çöküşünün son günlerini yaşıyor.

Tarih:10 06 2018 21:55(2506) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: 11 köy 12 06 2018 10:38
birazdan milat ve gönlübol yazarı yalancılıkla suçlayacak haklılar ekonomi iyi gidiyor dolarda herhangi bir değişiklik gözükmüyor şehit de gelmiyor işsizlik bitmiş iş beğenmeyen bir kaç kişi var yargımız çok iyi çalışıyor yargıdan en ufak bir şikayet yok tarım deseniz çok iyi herşeyi üretiyoruz suriyeli dört milyon insan evlerine döneli bayağı oldu onlardanda kurtulduk milet kırathanelerinde gelsin beleş çaylar gitsin kekler büyük başarı hükümetimiz için zaten şurda kaç gün olmuş iktidara geleli yeni geldiler ve çok başarılı oldular sizde çok ayıp etmişsiniz sayın yazar.

4. Yorum: muhtelif 11 06 2018 13:02
sayın yazar,
gündemi kendi bakış açınız ve izleminize bağlı olarak gayet güzel yazmışsınız. lakin ekonomik krizin sonucunu ülke batar olarak anlatmayın. halkımız dolar yükselince bakış açısı; yükseldi ne oldu yine yaşıyoruz, yiyor içiyoruz gibi kör bir bakış açısıyla yorumladı. siz şimdi ekonomi kötüye gidince ükle batması nasıl olur bireysel olarak yada halk olarak neler yaşarız onu maddeler halinde yazarsanız sevinirim. herkes yorumlayamıyor bazılarına konuyu iyice açmanız gerek.

3. Yorum: boyabatlı 11 06 2018 09:12
saayın yazar neden kendinizi helak ediyorsunuz acaba kime neyi anlatıyorsunuz insan lar ne olursa olsun görmezden geliyorlar dolar.4.50 euro.5.25 benzin 6.30.mazot 5.80 gaz.3.10 köylü bitik.emekli bitik seçimden sonra zamların ardı arlkası kesilmeyecek boş ver halk boşvermiş sende boşver ne yaparsa yapın yine takım tutar gibi parti tutan insanlarımız varken hayır gelmez.

2. Yorum: gökbörü 11 06 2018 07:23
yazarı objektıf gözle değerlendırdığımde bunların hepsı doğru , daha oncede defalarca yorumladım , gelınen son nokta ne bılıyormusunuz mılletı kırahathalerde oyalamak bunuda proje dıye sunuyo , neden çunku mılyonlarca işsizi oralarda çay -kekle avutacak ,yanı gerçeklerı görmesın uyutulsun dıye , uyanın artık uyanınnnnnnnnnnnnnnnnnn!!
!!!!!!!ülke iflas etti aslında , şuan memur maaşlarını çevırıyor o kadar israf , rüşvet , yolsuzluk almış başını gitmiş ,millet halınden memnun yapacak bışey de yok.

1. Yorum: gurbet kuşu 11 06 2018 00:14
sayın yazar bu dediklerin olmasa yazarlığı bırakmaya varmısın biz özel sektör olarak böyle bir şeyin olmayacağına inanıyoruz gerçi siz çölaşanın çömezlerisiniz oda tl den 6 sıfır atılırsa taksimde anıracağını söylemişti acaba sizde yazarlığı bırakma cesaretiniz varmı halep ordaysa arşın burda 24 hazirandan sonra görüşelim hayırlı kandiller


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi g Teşekkürler, Sayın, İçişleri Bakan Yardı Mehmet Ersoy, İmamoğlu Yunan ise, siz Er Kim bu Sandıklardan oy çalan şerefsiz, h AKParti'liler bile İmamoğlu'na çağın Ata Emekli maaşı kesintileri nelerdir? Emeklilere kira, ısınma yardımı yapılabi İSKİ'nin başına, İmamoğlu’mu yoksa Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa g İpotek altındaki Türkiye Cumhuriyet tarihi, iftira, ayrıştırılan Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Tümü

Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline kim göz yumdu?


Otun Rengi


İlçemizde İhalelerde Usulsüzlük Yapan Kurum


Eğitim ve 23 Haziran Seçimi


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


VIP’iniz Batsın


1-7 Haziran İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası


Bayramlık


Kafa Kesen Suriyeliler!


Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:445377 DtGaNi

* ANASAYFA *