E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Tebligatı peygambere, ölümü Azrail’e verirken…

Yeri göğü yaradan Allah-ü Teala, Allah-ü teala, TEBLİGATI PEYGAMBER’e, ÖLÜMÜ AZRAİL’e, KIYAMETİ İSRAFİL’e, DOĞAYI MİKAİL’e verirken, siz oylarınzla yetkiyi tek adam Erdoğan’a verecek olmanız Allah’a şirk koşmak değil midir?

Türkiye’deki tarikat liderleri, İlahiyat profösörleri, akli selim düşünen, yalansız, riyasız, eee siz, beee siz, birazcık Allah korkusu olan, elini vicdanına koyarak Allah, peygamber aşkına açıklayabilir mi?

ABD’li CIA uzmanın Türkiye’de 72 tarikat kurduk diyen tarikat liderleri açıklama yapabilir mi?

Faiz, yolsuzluk, hırsızlık mubahtır diyen İlahiyat profları cevap verebilir mi?

Siyasi liderlere, vekillere oy verirken başarısına da, başarısızlığına da dinen ve insanen kefil olunduğunun fetvasını verebilirler mi?

Kuran-ı Kerim’in ayetlerinin 9 yerinde Allah-ü Teala, “Benim huzuruma ne ile gelirseniz gelin, affederim ancak kul hakkı ile gelmeyin”

Derken, 16 yıldır, yanındaki danışmanlarına, bakanlarına, başbakanına, danışmadan istişare etmeden karar veren tek adam, ülkenin 2 trilyon 94 milyar doların hesabını ben Allah’a veririm derken milyonlarca, garip, yoksul, açlık sınırı altında yaşayan 17 milyon insan, işsizlikten, yoksulluktan kendisini yakanların hakkı ne olacak?

İnan insanlar için oy vermek kefil olmaktır. Harama ortak olmak istiyorsanız…!

Peygamber efendimiz, Allah-ü Teala’nın elçisi Muhammed Mustafa Vedalaşırken, milletten helallik isterken…!

Eyy sözde Müslüman geçinenler, İslam dininde tek adamlık yoktur. Eşitlik, hak, hukuk, adalet vardır. Hala daha tek adam diyor ve 24 Haziran’da oy’nu tek adama kullanacak olmanın kararı senin…!

Haaşa tek adam RTE peygamberimizden daha mı üstündür?

Siz saygıdeğer okuyucularımı bilgilendirmek Alla-ü Teala katında görevimdir. Mahşer gününde Allah-ü Teala, ya kulum insanları aydınlat diye imkan ve ilim kısmet ettim sen neden insanları aydınlatmadın diyeceği için sürekli yazıyorum, Allah-ü Teala ömür verdiği sürece de kalemimi kıracağım kendimi satmadan yazmaya devam edeceğim.

….

AKP’li kardeşlerim, Erdoğan’ın “Tek adam” rejimi olduğunu her nedense, okumuşu, cahili, Üniversite mezunu bile kabul etmemesi…!

Osmanlı Padişah’larının, Vezir azam, vezirler ve akil insanlarla istişare eder, öyle karar verirdi. Dinimiz de de “İstişare edin” demiyor mu?

Sayın Erdoğan çevresini, şahsi çıkarlarını düşünen, peki efendim, siz bilirsiniz efendim, siz bir dâhisiniz, dünya liderisiniz diyenler sarmış, olan Ülke ve Erdoğan’a olacaktır.

Geçmişte, bugün hain dediğiniz Gülen, “ılımlı Müslümanlık” dedi, başta Erdoğan olmak üzere, anlı şanlı tarikat liderleri ile birlikte alkışladınız, destek verdiniz. İslam dinin sıcağı, souğu, ılımlısı olmaz demediniz.?

Erdoğan, Kuran-ı Kerim güncellenmelidir dediğinde elleriniz kızarıncaya kadar alkışladınız veya sessiz kaldınız. Demediniz ki, İnsanlık aleminin son kitabı, insanlara yol göstericisi Kuran-ı Kerim’in bir harfinin dahi değiştirilemeyeceğini söylemediniz.

Ondan sonra da dinden, imandan bahsederler…!

Oy vererek harama ortak olduklarını hatırlatmak benim görevim.

Anadolu’da şöyle bir deyim vardır “Bu kadar yetkiyi evliyaya verseniz azdırır”

Sayın Erdoğan’a verdiğiniz her oy, ülkenin ve Erdoğan’ın felaketine verdiğinizi bir kez daha hatırlatıyorum.

Ülkesini, milletini gerçekten seven, gerçek Müslüman’lara benden söylemesi

Mübarek Ramazan Bayramınız, tüm İslam alemine hayırlara vesile olmasını diler, siz saygı değer okuyucularımın bayramını en büyük içtenlik ve saygılarımla kutlarım.

Tarih:15 06 2018 15:48(2751) Facebook'ta Paylaş

9. Yorum: 11 köy 23 06 2018 11:23
beş nolu yorumcu 'yu anlamak zor ben iyi olmasını diledim.

8. Yorum: tarafsız 21 06 2018 18:46
6 numaralı nec yorumcu; köşe yazısını ya sonuna kadar okumadın, ya da haaşa müslüman değilsin. yazar, köşe yazısında tek adamı desteklemekle "allah'a karşı (şirk) gelineceğini belirtiyor. yazdıkları kuran-ı kerim ayetleri ile sabit iken, inadına rte diyorsan sen innancını, müslümanlığını sorgula ve sorgulat.

7. Yorum: nec 21 06 2018 14:50
yetkili arkadaş yazdığım yorumu neden yayınlamadınız

6. Yorum: nec 20 06 2018 23:47
5.yorumcu sen herkesten akıllımısın
benimde aklım fikrim var senin görüşündekilere
oy verseydim ben iyidimdeyilmi
senin gibi sabit düşünenler ve recep tayyib
gitsinde isterse türkiye suriye ırak gibi
olsun diyenlere inat vede vatan millet bayrak
allah sevgisi olan olan recep tayyib erdoğana
sonuna kadar ölümüne evetttttt %55 le devam
inş -çatlasanızda patlasınızda -insanların kendi
aklı kendine yeter

5. Yorum: 1._2._3._4.yorumculara 19 06 2018 07:59
beyler!!
şu yazarın yazdıklarını gözünüzle okuyup varsa beyninizle anladıysanız 1tane yalan veya yanlış cümle gösterin.
aslında zeka seviyenizi, yazıyı anlamadan sırf okumak için okuduğunuzu "neden m.ince veya akşener demiyorda rte diyor" demenizden anlamak mümkün çünkü ince de akşener de kazanırsak mevcut sisteme dönmeyi vaad ettikleri için yazar rte yi eleştiriyor.
ee tabi siz troller kandırılmaya müsait olduğunuz için sizce sorun yok, tıpkı açılımda olduğu gibi tıpkı fetö de olduğu gibi kandırıldık der kenara çekilirsiniz nasıl olsa arkanızı temizleyen kendini tankların önüne atan kandilde afrinde şehit olan vatan evlatları çok.

4. Yorum: işte bu 17 06 2018 18:38
işte aranan yazı bu sakin ne meral e ne muharrem e bu yetkiyi vermeyin demedi demeyin selo yardımcı olur sonra milliyetci geçinen çakma iyi ler üzülür

3. Yorum: 11 köy 16 06 2018 17:57
ıyi olur insallah

2. Yorum: nec 16 06 2018 10:51
insanların hür iradesi var erdoğana yada
muharreme verir.sen biryandan yaz dur
insanları etkilemek için şükür aklım var
dünyanın devletleri sarmış dört bir yandan
maceraya gerek yok recep tayyib erdoğan'la
devam inş -genede uyardığın için sağol
hayırlı bayramlar -

1. Yorum: pes doğrusu 15 06 2018 23:45
allah akıl fikir versin daha başka ne demeli..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Yeni kurulacak devlet, Recep Tayyip Erdo Tümü

Çanakkale’ye sesleniş!


AK Parti'nin 17'nci yıl marşı


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Çanakkale mahşeri


Sıladan Mektup Var -28


Beka Sorunu Var Yalanı


14 Mart Dünya Böbrek Günü


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü


Boyabat 31 Mart 2019 Yerel Seçim Aday Listesi


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:627335 DtGaNi

* ANASAYFA *