E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Tarihin Dönüm Noktası 15 Temmuz

Boyabat Belediyesi tarafından 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi Konferans Salonunda Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil tarafından “Tarihin Dönüm Noktası 15 Temmuz” başlıklı konferans verildi.

Konferansa İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy,İlçe Jandarma Komutanı Teğmen Murat Keskin, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Durağan Belediye Başkanı Ahmet Kılıçaslan, Ak Parti İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, Kamu kurum müdürleri, STK temsilcileri ve salonu dolduran vatandaşlar izlediler.

Prof. Dr. Ahmet Şimşirgil konuşmasında; 15 Temmuz bir projeydi dediler,bu millet bu projenin neresinde yer aldı? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan milletin sokağa çıkamasını ve darbecilere direnmeseydi 15 Temmuz binlerce insan alçak uçuş yapan uçaklardan ve patlayan silahlardan korkmadı ve direndi.

ABD’de İran, Türkiye ve Suriye karışıyor, diyor, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’da da bir twitter atıp Amerika’da karışacak inşallah. Amerika daha hiç Osmanlı tokadı yemedi. Artık başımızı dik tutuyoruz.

Geleceğimizin güvencesi olan gençlerimizi okutup ahlaklı nesiller yetiştirmemiz gerekir. Birlik ve beraberlik içinde olamamız gerekir.Bölünürsek, birbirimize düşman olursak, gerçek düşmanlarımıza koz vermiş oluruz.15 Temmuz’u hiç unutmayalım. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin de ülkemize vatanımıza hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Konferans sonunda İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy ve Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ahmet Şimşirgil’i tebrik ederek çicek ve Boyabat Pıtası hediye ettiler.

Ahmet Şimşirgil’in okuycularının kitaplarını imzalayarak onlarla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Kaynak: Boyabat Gündem Gazetesi

Tarih:11 07 2018 14:32(600) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
1. Yorum: boyabatlı 12 07 2018 22:26
seviliyorsun ahmet hocam. yalnız sizi daha farklı aktif yerlerde görmek istiyoruz. saygılar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Çıkan Yangında Alevler Sıçramadan Müdaha Yeşil Reçeteyle Satılması Gereken İlaçla Resmi gazete artık sadece Dijital'de CHP Durağan Eğitim ve Öğretim Yılı Basın Miyerser Erkan hanımefendi vefat etti Hakemler ve Gözlemciler Derneği 2018/201 Sinoplu'ya Bağımsızlık Yakışır Dedi ve A Trafik Denetimleri Sıklaştı Okul Servisl Fatma Mühibe Özokçu hanımefendi vefat et İş Adamının Desteklediği 24 Derslik Okul Kentin Kaderi Oldu! KETEM (Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eği Barış Karadeniz'den Eğitim Öğretim Yılı Erfelek İlçesinde Narkotik ve Piskotrop Pakistanlı Kaçakları İstanbul Diye Sinop Tarım aracı devrildi: 1 yaralı Direk mi Lazım Oldu Bir Tarafınıza, Ne İ Sinop İtfaiye Müdürülüğü - Bizim İçin He Trafik Ekipleri Emniyet Kemeri Denetimin Dünya Prostat Kanseri Farkındalık Günü ASİLDER Genel Başkanı Kenan Güllü Mesaj İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Yılmaz Şan Üç Aydır Temizlenmediği İddia Edildi İYİ Parti Sinop İl Başkanlığına Hasan As Boyabat Haber Gazetesi'nden, Boyabat Med CHP’li Karadeniz Ekonomi İçin Saha Avrupa'nın En Şişman Ülkesi Türkiye Oldu Mustafa Menteş vefat etti Mustafa Çakır vefat etti Kastamonu'da Ceviz Büyüklüğünde Dolu Yağ Jandarma Her Zaman Halkımızın Yanında Hareket Halindeki Dolmuş Alev Aldı Boyabat Emniyeti Okul Giriş ve Çıkışları Safiye Erdem hanımefendi vefat etti Şaziye Demircan hanımefendi vefat etti Abdullah Eraslan vefat etti Hasan Yıldız vefat etti Polis Ekipleri “Huzur ve Güven" ve Yakalandılar… Çerçiler Durağan arasında traktör devril İzzet Güler vefat etti Sinop Mübadele Derneğinden Belediye Başk Huzur ve Güven Uygulaması 2 Ayrı Noktada Dünyada 750 Milyon Kişi Okuma Yazma Bilm Vali Şakalar Mübadele Derneğine İade-i Z Turcahan Özcan hanımefendi vefat etti Aşkın Ayrancıoğlu'nun Karikatür Kitabı İ Hasan Yücel vefat etti Sinop'un İlk Bayan Müftü Yardımcısı Göre Tümü

Boyabat Kalesini Gezelim mi?


Hisar Tuğla Eleman Aranıyor


Eğitim-Öğretim


15 Eylül 1928


A’dan Z’ye Şarbon…


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Hiç Bir Şey Kolay Kazanılmadı!..


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Dolardan Bana Ne


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:748080 DtGaNi

* ANASAYFA *