E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Karadeniz Bölgesinin en yüksek kulesi Boyabat’ta yükseliyor

Boyabat’ın her noktasından görülen ve üzerine çıkıldığında ilçenin her noktasını görebileceğiniz Erenlik Parkı Seyir Kulesi’nin yapımına hızla devam ediliyor.

Boyabat Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Erenlik Parkı Seyir Kulesi’nde 48 metreye ulaşıldı.

Seyir Kulesi’nin çelik konstrüksiyon kısmında vinçler yardımıyla bağlantıları yapıldı.

Kule tamamlandığında Türkiye’nin en yüksek yapıları arasında yer alacak.

2018 yılında temeli atılan Erenlik Parkıs Seyir Kulesi tamamlandığında 57 metre uzunluğa sahip olacak. Seyir Kulesi’nin çelik konstrüksiyon kısmının tamamlanmasının ardından kafeterya bölümünün inşasına başlanacak.

Hummalı bir çalışmanın yürütüldüğü kule inşaatının bitiş tarihi ise 2018 yılının sonları olarak tahmin ediliyor.

Seyir Kulesi’nin 48. metresinde ise kafeterya ve seyir kulesi hizmet verecek

Konuyla ilgili olarak basın büromuza açıklamada bulunan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat’ta inşasına başlanan ve bitince Karadeniz Bölgesi’nin en uzun kulesi olma özelliğini taşıyacak binanın ilçe turizmine ve gelişimine ayrı bir katkı sağlayacağını belirtti.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Çakıcı, “Erenlik Parkı Seyir Kulesi’nde çalışmalar hızlı bir şekilde sürüyor. Şuan çelik konstrüksiyon bağlantıları yapılıyor. 48 metre uzunluğa ulaşıldı. Devamında kafeterya bölümünün inşasına başlanacak. Tamamlanması ile birlikte güzel bir hizmeti daha hemşerilerimizle buluşturacağız. Boyabat’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

Tarih:19 07 2018 13:36(1632) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
7. Yorum: mustafa kınay 25 07 2018 16:16
ilçe merkezinden kuleye dolmuş.kulede öğle yemeği.yemekten sonra teleferikle kaleye.kalede kahve ikramı.kalenin içindeki yoldan suya iniş.isteyenlere suda abdest alımı.aynı dolmuşla büyük camii ziyareti.inönü ilkokulunda bir gece konaklama.neden olmasın.

6. Yorum: faydasız 21 07 2018 17:43
tamam güzel yapılsın zaten yapılıyorda peki ne faydası olacak kaç kişi iş bulacak o yapılacak kafede oturabilecekmi herkes bu ekonomik ortamda.kaç trilyon harcanacak buraya.şehir çöplüğünün ters rüzgarla inen kokusundan kış aylarında yeni mahalle zehir solurken şehrin çöp depolama alanı katı atık tesisi yokken kanalizyonun arıtma tesisi yokken gökırmaka zehir boşaltırken bu ne şimdi.bizimkisi ayranımız yok içmeye altın tasla gideriz su içmeye gibi bişey.hesapsız kitapsız gereksiz işler ülkeyi krize sürükledi işte böyle.bu devletin mülki amirleri yöneticileri niye yatırım önceliklerini incelemiyor lüks gereksiz işlere kaynaklar heba ediliyor.yazıklar olsun bunca işsizlik varken ülkede

5. Yorum: tuğba 21 07 2018 10:48
boyabatımıza acilen başıboş hayvanlar için barınak yapılmalıdır.buradan bu konu hakkında ilgilenmeleri için bütün yetkililere sesleniyorum.teşekkür ederim.

4. Yorum: yazık 20 07 2018 10:14
köpekler sürü halinde sokaklarda cirit atıyor,çoluk çocuk allaha emanet,galeriler şehir dışına alınacaktı ,her yer galeri arabaları ile dolu kimseyi yanaştırmıyolar sanki yol kenarı da onların,gelen yabancılar denetimsizlikten şikayetçi.biz seyir kulesi yapıyoruz .zaten boyabat çukurda dört bir yanımız seyir kulesi gibi.aha kale .aha döme.aha topalçam.aha erenlik.zaten doğal seyir kulesi var.yazık harcanan paralara.bir de görünüm bozması işin cabası.hadi hayırlısı.

3. Yorum: erdoğan 20 07 2018 08:12
evet...çöplüğün dumanını da çok rahat göreceğiz demek ki

2. Yorum: halk tanesi 20 07 2018 07:21
boyabatın her yerini görecez derken ne kadar yer zaten. kaleden de binaların tepesinden de görünüyor. inşallah bi kaza bela olmaz orada. harcanan parayı gereksiz buluyorum fakat yine de hayırlı olsun.

1. Yorum: boyabatlı 19 07 2018 16:58
kuleden daha çok trafo direğine benziyor. son şeklini merak ediyorum.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Yılmaz Boyab Kist Hidatik Hastalığı için bilgilendirm Türkeli'de Polonya asıllı kadın Müslüman Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Ap Boyabat –Kastamonu Yolunda Kamyon Tıra Ç Bagaja Koyduğu Semaver İtfaiyeyi Alarma Mustafa Çoban vefat etti Boyabat’ta Ekipler Kontrollerini S Sinop Üniversitesinden ABD’nin Yap Sinop'ta boğulma: 1 ölü Bedensel Engelli Aracına Otomobil Çarptı Görevinden İstifa Etti BDDK'dan banka kartlarına ve kredi kartl Mustafa Köstek vefat etti Ramazan Erdoğan vefat etti Bir Rezalette Bürnük Mesire Alanından Ahilik Geleneği Boyabat'ta Yaşatılacak Gerze'de Tır ile otomobil çarpıştı Tatil dönüşü kaza Karadeniz Bölge İstişare Toplantısı TOBB İnsaf yok mu sizde? Nedir Bu Rezalet? Hayvan Pazarında Kurban Bayramı İçin Haz Boyabat Doğalgazı İsale Hattında İncelem Ülkemiz İçin Birlikte Hareket Etmeliyiz Kamuoyuna Saygıyla Duyurulur MHP Sinop İl Başkanı Fahri Ulusoy'un Döv Kuzu Kelle Kebaba Vatandaşlar Yoğun İlgi Yesari Baba türbesinin içler acısı hali Gazeteci Uysal’ın acı günü Şebeke Suyu Patladı Şehir İçinde 3 Araç Birbirine Girdi Define Aramak İçin Şantiye Kurmuşlar Adem Çilek, Milli Eğitim Bakanlığı Müşav Boyabat Sinop Yolu Üzümlü Mevkinde Trafi Ayrancıoğlu'na İkisi “Dünya Üçüncülüğü” 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi'ndeki Sinop NKP'den referandum önerisine tepki İkinci El Araç Alım Satımı Yapan işletme İlk Yardım Kursu Başlıyor Balkan Türklerinden Sinop Valisine Ziyar Mehmet Ersoy, İçişleri Bakan Yardımcısı Sinop Belediye Başkanı’ndan nüklee Asfaltta Oluşan Hasarlı Yerleri Sıfır Ha ZTSO Başkanı Demir’den, Başkan Orh Poşetler ücretli olacak Sinop-Boyabat yolunda kaza 7 yaralı Kaza kurbanı anne oğul toprağa verildi Ad. Men Bul. 2. Sıraya Araç Park Edenler Boyabat Polisinden Kumar Operasyonu Tümü

Fitness Club Geleneksel Bayram İndirim başlıyor!


Sinop Emniyeti Kurban Bayramı Öncesi Uyardı


Mesele Dolar Artışı Değil Arkadaş - Öz Eleştiri Zamanı


15 Temmuz Öncesi Sonrası


Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABD’nin yükselttiğine inanmıyor!


Çok Mu Zor?


Delege savaşları


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


2018 Boyabat Genel Seçim Sonuçları (24 Haziran 2018)


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


1 Haziran Ulusal Fenilketonüri Günü


Döndü Hanım


Osmanlı Devleti'nde Milletvekili Olma Kriterleri


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Bağlıca Köyü'nden Görüntüler


Zamanım!


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 2. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Agustos ayı ziyaretci sayısı:609421 DtGaNi

* ANASAYFA *