E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Karadeniz Bölgesinin en yüksek kulesi Boyabat’ta yükseliyor

Boyabat’ın her noktasından görülen ve üzerine çıkıldığında ilçenin her noktasını görebileceğiniz Erenlik Parkı Seyir Kulesi’nin yapımına hızla devam ediliyor.

Boyabat Belediyesi’nin vizyon projeleri arasında yer alan Erenlik Parkı Seyir Kulesi’nde 48 metreye ulaşıldı.

Seyir Kulesi’nin çelik konstrüksiyon kısmında vinçler yardımıyla bağlantıları yapıldı.

Kule tamamlandığında Türkiye’nin en yüksek yapıları arasında yer alacak.

2018 yılında temeli atılan Erenlik Parkıs Seyir Kulesi tamamlandığında 57 metre uzunluğa sahip olacak. Seyir Kulesi’nin çelik konstrüksiyon kısmının tamamlanmasının ardından kafeterya bölümünün inşasına başlanacak.

Hummalı bir çalışmanın yürütüldüğü kule inşaatının bitiş tarihi ise 2018 yılının sonları olarak tahmin ediliyor.

Seyir Kulesi’nin 48. metresinde ise kafeterya ve seyir kulesi hizmet verecek

Konuyla ilgili olarak basın büromuza açıklamada bulunan Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Boyabat’ta inşasına başlanan ve bitince Karadeniz Bölgesi’nin en uzun kulesi olma özelliğini taşıyacak binanın ilçe turizmine ve gelişimine ayrı bir katkı sağlayacağını belirtti.

Çalışmalarla ilgili bilgi veren Başkan Çakıcı, “Erenlik Parkı Seyir Kulesi’nde çalışmalar hızlı bir şekilde sürüyor. Şuan çelik konstrüksiyon bağlantıları yapılıyor. 48 metre uzunluğa ulaşıldı. Devamında kafeterya bölümünün inşasına başlanacak. Tamamlanması ile birlikte güzel bir hizmeti daha hemşerilerimizle buluşturacağız. Boyabat’ımıza hayırlı olsun.” dedi.

Tarih:19 07 2018 13:36(1960) Facebook'ta Paylaş

7. Yorum: mustafa kınay 25 07 2018 16:16
ilçe merkezinden kuleye dolmuş.kulede öğle yemeği.yemekten sonra teleferikle kaleye.kalede kahve ikramı.kalenin içindeki yoldan suya iniş.isteyenlere suda abdest alımı.aynı dolmuşla büyük camii ziyareti.inönü ilkokulunda bir gece konaklama.neden olmasın.

6. Yorum: faydasız 21 07 2018 17:43
tamam güzel yapılsın zaten yapılıyorda peki ne faydası olacak kaç kişi iş bulacak o yapılacak kafede oturabilecekmi herkes bu ekonomik ortamda.kaç trilyon harcanacak buraya.şehir çöplüğünün ters rüzgarla inen kokusundan kış aylarında yeni mahalle zehir solurken şehrin çöp depolama alanı katı atık tesisi yokken kanalizyonun arıtma tesisi yokken gökırmaka zehir boşaltırken bu ne şimdi.bizimkisi ayranımız yok içmeye altın tasla gideriz su içmeye gibi bişey.hesapsız kitapsız gereksiz işler ülkeyi krize sürükledi işte böyle.bu devletin mülki amirleri yöneticileri niye yatırım önceliklerini incelemiyor lüks gereksiz işlere kaynaklar heba ediliyor.yazıklar olsun bunca işsizlik varken ülkede

5. Yorum: tuğba 21 07 2018 10:48
boyabatımıza acilen başıboş hayvanlar için barınak yapılmalıdır.buradan bu konu hakkında ilgilenmeleri için bütün yetkililere sesleniyorum.teşekkür ederim.

4. Yorum: yazık 20 07 2018 10:14
köpekler sürü halinde sokaklarda cirit atıyor,çoluk çocuk allaha emanet,galeriler şehir dışına alınacaktı ,her yer galeri arabaları ile dolu kimseyi yanaştırmıyolar sanki yol kenarı da onların,gelen yabancılar denetimsizlikten şikayetçi.biz seyir kulesi yapıyoruz .zaten boyabat çukurda dört bir yanımız seyir kulesi gibi.aha kale .aha döme.aha topalçam.aha erenlik.zaten doğal seyir kulesi var.yazık harcanan paralara.bir de görünüm bozması işin cabası.hadi hayırlısı.

3. Yorum: erdoğan 20 07 2018 08:12
evet...çöplüğün dumanını da çok rahat göreceğiz demek ki

2. Yorum: halk tanesi 20 07 2018 07:21
boyabatın her yerini görecez derken ne kadar yer zaten. kaleden de binaların tepesinden de görünüyor. inşallah bi kaza bela olmaz orada. harcanan parayı gereksiz buluyorum fakat yine de hayırlı olsun.

1. Yorum: boyabatlı 19 07 2018 16:58
kuleden daha çok trafo direğine benziyor. son şeklini merak ediyorum.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Belediyenin Görünmeyen Emekçileri MHP, Türkeli ilçesinde kararını verdi Hakkı Yarım vefat etti Benzinle Ateş Yakmak İsterken Canlarında Özel Harekat'tan Kan Bağışı Kampanyasına İş Kur Kuraları Çekiliyor Boyabat Esentepe Mahallesinde Eve Hırsız Kazada ölen baba ve oğlu defnedildi Safiye Boyabatlı hanımefendi vefat etti Karadeniz: Nükleer Enerji Oyuncularının Gazeteci Büşra Cebeci neler yaşadığını a Ölçü ve Tartı Aletlerinin Muayenesi için Yeşilay Uluslararası Karikatür “Bü Boyabat’ta Bunalıma Giren Vatandaş Saraydüzülü Baba Oğul Trafik Kazasında H Merak ettik de! Gülistan Taş hanımefendi vefat etti Mevlüt Tosun vefat etti Fatma Yurtseven hanımefendi vefat etti Denetimlere Özel Harekat Polisleri Eşlik Denetimli Serbest Hükümlüler Toplum Yara Durağan'da İki Otomobil Çarpıştı Boyabat'ta Arabuluculuk Eziyeti Sinop nükleer tehlikeden kurtuldu Onların İş Kur Derdi Yok, Emekleriyle Ka Boyabat MHP İlçe Başkanı Engin Aydın Old Gerze Belediye Spor Boyabat’tan Pu CHP’li Karadeniz; “GerzeR Kontrolden Çıkan Otomobil Orta Refüje Gi Sinop Pazar gününe 2 kaza haberi ile göz Ahmet Tüfekçi vefat etti Fatma Aydın hanımefendi vefat etti Yıldız Mahallesinde Görünmeyen Hayalet T Arife Balcı, Yeni Mahalle Muhtarlığı Ada Şerafettin Ermiş vefat etti Erşidin Erdin'den Hükümet medyasına sert Polis Okul Önlerinde Denetimi Artırdı, M Halı Saha Tuvaletindeki Lavaboları Parça Tüm Eğitim Camiasına İyi Tatiller Merak edük! Kaç Lira? Benimle yarışabilecek bir aday görmüyoru Sinop'ta Aç Kalan Kurtlar Köpeği Yedi ASİLDER Kültür Sanat Etkinlikleri Türkü Oto Galericiler İçin Mesleki Yeterlilik Trafik Ekipleri 18 Araca İşlem Yaptı Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 31 yaşındaki kadından 4 gündür haber alı Durağan Olaylarının Mahkemesi Şubat Ayın Kaldığı cezaevinden telefonla dolandırdı Tümü

AKP’nin takımı Başakşehir nereye koşuyor?


Seçmen Kaydırma


Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Sıladan Mektup Var- 13


Sosyal medya hesapları


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Kılçak Alçak Zillet


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Tuğla Sektörüne Dokunmayın, Çekin Elinizi!


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Ocak ayı ziyaretci sayısı:736118 DtGaNi

* ANASAYFA *