E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Jandarma’dan “Sevinirken Mutluluğa Kurşun Sıkma” Projesi

Özellikle düğünlerde sevinç gösterisi adı altında havaya ateş açılması sonucu birçok vatandaşımız hayatını kaybetmesine neden olan magandalara karşı farkındalık oluşturmak ve meydana gelen üzücü olayların yaşanmasına engel olmak amacıyla jandarma çalışma başlattı.

Edinilen bilgiye göre, mutlu günlerin acıya neden olmaması için hazırlanan projede Boyabat İlçe Jandarma Komutanlığı da çeşitli yerlere taktığı afişler ile vatandaşları uyarıyor. Aynı zamanda Güvenlik güçlerinin düğünleri ve benzeri eğlencelerin kontrol altına ve yakın makraj altına alması ile bu tür davranışların önüne geçilmesi bekleniyor.

Tarih:09 09 2018 12:38(486) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
4. Yorum: sinirli 10 09 2018 09:41
sayın emniyet ve jandarma yetkilileri siz ne zaman sarhoş vaziyette yakalanan sürücüyü, vekilin kardeşinin emriyle bırakmadığınız, dik durduğunuz gün, bu işler çözülür, ayrıca sayın vekilimizin kardeşi, neden sarhoş sürücüye sahip çıkarsın, bu ne dinimiz islama uygun. ne de insanlığa uygun

3. Yorum: jonturk 10 09 2018 09:30
arkadaş bizim devlet, polis...bu tip olayların böyle uyduruk sloganlı kampanyalarla değil, etkin denetim ve caydırıcı ceza ile biteceğini ne zaman öğrenecek? yok trafikte kemer tak, hayata bağlan, efendim hız yapma sevdiklerinden ayrılma bilmem ne bilmem ne...kardeşim bu kampanyalar finlandiyada, norveçde işe yarar. burası tür-ki-ye. yaz boyu git düğünleri denetle, ateş edeni 2 ay içeri tık. bak bakalım böyle uyduruk kampanyalara gerek kalıyor mu?

2. Yorum: köylü gardaş 09 09 2018 21:04
bilhassa köy düğünlerine silah atmama şartı konsun

1. Yorum: hee hee 09 09 2018 20:10
bu kadar çok cahil varken bu olaylar bitmez.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Minare anlaşmazlığında tatlı son Birlikte Kazanacağız Boyabat Panayırı Başlıyor Boyabat’ta fotoğraf yarışması Bazalt Kayaları Milliyet Gazetesinde Hab Boyabat’ta Çaldı Erfelek’te Kıskıvrak Ya Kurtlar Merkez Köye Kadar İndi Meteoroloji Twitter'dan duyurdu! Kutup s Trafik Ekipleri Artık Affetmiyor Kadına Şiddetin Bedeli 2 Bin Lira ! Kırkkızlar Kayalığı Turizme Kazandırılıy Yeni Mahallede Motosiklete Çarpan Araç T Ömer Demir vefat etti 24 Derslik Okul Hayal mi Oluyor? Haberin Unutmamayı Unutma! Kızılırmak Camii Dualarla İbadete Açıldı Hasan Aslan vefat etti Döndü Bozuk hanımefendi vefat etti Türkiye'nin En Görkemli Kaleleri Boyabat 1868 Geliyor..! Dolmuş Duraklarını Rezil Ediyorlar Keziban Tiritoğlu hanımefendi vefat etti Zülfiye Tekin hanımefendi vefat etti Satu Köseoğlu hanımefendi vefat etti Alime Aksoy hanımefendi vefat etti Virajı alamayan TIR yan yattı Durağan'ı Hurdalığa Çevirdiler! Sinop’ta esrar operasyonu 35 Yıllık Su Hattı Yenileniyor Sami Ersoy vefat etti Satı Bozkurt hanımefendi vefat etti Jandarma Trafik Tim Ekipleri, Öğrenci Ta Kanlı gün! Sanayi Kavşağında Trafik Kazası 2 Yaralı Boyabat’ta ‘Gaziler GünüR Erfelek'te Baltacı'nın ismi ön plana çık Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Gaziler Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza Sinop'ta otobüs firmaları servisleri ipt Tarihi Ayancık Panayırı Başladı Şükriye Eker hanımefendi vefat etti Bekir Eski vefat etti Çıkan Yangında Alevler Sıçramadan Müdaha Yeşil Reçeteyle Satılması Gereken İlaçla Resmi gazete artık sadece Dijital'de CHP Durağan Eğitim ve Öğretim Yılı Basın Miyerser Erkan hanımefendi vefat etti Hakemler ve Gözlemciler Derneği 2018/201 Sinoplu'ya Bağımsızlık Yakışır Dedi ve A Tümü

Soytarıların Muhbir Çeteleri


Hüseyin Mor Eleman Aranıyor


Boyabat Kalesini Gezelim mi?


15 Eylül 1928


A’dan Z’ye Şarbon…


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Hiç Bir Şey Kolay Kazanılmadı!..


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Dolardan Bana Ne


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:917238 DtGaNi

* ANASAYFA *