E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu

Üç Aydır Temizlenmediği İddia Edildi

Sinop'ta resmi bir kuruma ait aracın 3 aydır fotoğraflarda görüldüğü şekilde üzerine sıçramış zift temizlenmeden kirli bir şekilde durduğu iddia edildi.

Bu aracın ne zamandır üzerine zift sıçramış vaziyette durduğunu bilmiyoruz, ancak kendi aracımız olsa, arabamıza zarar verecek bu durumu gidermek için, bu durumda 1 gün dahi bırakmayız.

Yetkililerden tüyü bitmemiş yetimin hakkının var olduğu bu aracın temizletilmesini rica ediyoruz. Araçlar millete hizmet için kullanılırken bu gibi olaylar olabilir, önemli olan bu araçların kendi aracımız gibi korunmasıdır.

Tarih:13 09 2018 21:40(1354) Facebook'ta Paylaş

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
6. Yorum: 11 köy 14 09 2018 20:34
o kadar çok sorun varken bu araba mı kaldı görecek valla ülke bitmiş.

5. Yorum: der'a 14 09 2018 14:40
benim yorumlarımı buraya aktarmayan arkadaşa da selam olsun. hiçbir yorumumu onaylamıyorsun işinemi gelmiyor ? küfür yok hakaret yok rencide yok. kimse sizin gibi düşünmğyor. iki üç tane yandaş bulmuşsunuz gidiyo işte

4. Yorum: ayşem 14 09 2018 11:13
maalesef devlet daireleri har vurup harman savuruyor. devletimiz tasarruf tedbirleri alıyor. bazı işgüzar yetkililerde devletimizin malını hor kullanıyor. bir an önce kamu kurumlarına müdahale edilmeli ve yetkili kişi ve kurumlarda buna göz yummamalıdır.

3. Yorum: mehmet 14 09 2018 10:41
gerçekten içler acısı bu görüntü, devletimiz milletimiz birlik olup yeni hedefler peşinde koşarken ,işgüzer devlet çalışanlarının yaptıkları hepimizi yıpratıyor. kendi mallarına verdikleri önemin birazını keşke devlet malına da verseler. umarım yetkililer görür bu manzarayı.

2. Yorum: tamirci 14 09 2018 09:58
bir gavur helede bir alman; kesinlikle ama kesinlikle bu şekilde kullanmaz,vallahi imkanı ödeneği olmasın kendi cebinden temizler yine bu şekilde gezmez,bu haber aslında can alıcı,bütün pisliklerimizin vurdum duymazcılıklarımızın,benc
illiğimizin nemelazımcılığımızın benden sonra kıyamet deyişimizin
hülasa derdimizin kişiliklerimizde saklı iflah olmaz arızanın haberidir,haberi uapan arkadaşım tebrikler

1. Yorum: gokboru 13 09 2018 22:10
hiç şaşmamak lazım tembellikten zirve bir ilimiz her konuda


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boytek Boyabat Kız Öğrenci Yurdu
Minare anlaşmazlığında tatlı son Birlikte Kazanacağız Boyabat Panayırı Başlıyor Boyabat’ta fotoğraf yarışması Bazalt Kayaları Milliyet Gazetesinde Hab Boyabat’ta Çaldı Erfelek’te Kıskıvrak Ya Kurtlar Merkez Köye Kadar İndi Meteoroloji Twitter'dan duyurdu! Kutup s Trafik Ekipleri Artık Affetmiyor Kadına Şiddetin Bedeli 2 Bin Lira ! Kırkkızlar Kayalığı Turizme Kazandırılıy Yeni Mahallede Motosiklete Çarpan Araç T Ömer Demir vefat etti 24 Derslik Okul Hayal mi Oluyor? Haberin Unutmamayı Unutma! Kızılırmak Camii Dualarla İbadete Açıldı Hasan Aslan vefat etti Döndü Bozuk hanımefendi vefat etti Türkiye'nin En Görkemli Kaleleri Boyabat 1868 Geliyor..! Dolmuş Duraklarını Rezil Ediyorlar Keziban Tiritoğlu hanımefendi vefat etti Zülfiye Tekin hanımefendi vefat etti Satu Köseoğlu hanımefendi vefat etti Alime Aksoy hanımefendi vefat etti Virajı alamayan TIR yan yattı Durağan'ı Hurdalığa Çevirdiler! Sinop’ta esrar operasyonu 35 Yıllık Su Hattı Yenileniyor Sami Ersoy vefat etti Satı Bozkurt hanımefendi vefat etti Jandarma Trafik Tim Ekipleri, Öğrenci Ta Kanlı gün! Sanayi Kavşağında Trafik Kazası 2 Yaralı Boyabat’ta ‘Gaziler GünüR Erfelek'te Baltacı'nın ismi ön plana çık Boyabat İYİ Parti İlçe Teşkilatı Gaziler Saraydüzü-Durağan Kavşağında Kaza Sinop'ta otobüs firmaları servisleri ipt Tarihi Ayancık Panayırı Başladı Şükriye Eker hanımefendi vefat etti Bekir Eski vefat etti Çıkan Yangında Alevler Sıçramadan Müdaha Yeşil Reçeteyle Satılması Gereken İlaçla Resmi gazete artık sadece Dijital'de CHP Durağan Eğitim ve Öğretim Yılı Basın Miyerser Erkan hanımefendi vefat etti Hakemler ve Gözlemciler Derneği 2018/201 Sinoplu'ya Bağımsızlık Yakışır Dedi ve A Tümü

Soytarıların Muhbir Çeteleri


Hüseyin Mor Eleman Aranıyor


Boyabat Kalesini Gezelim mi?


15 Eylül 1928


A’dan Z’ye Şarbon…


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Hiç Bir Şey Kolay Kazanılmadı!..


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Dolardan Bana Ne


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Çok Mu Zor?


İmar Barışı üzerine bir değerlendirme


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Azmin Zaferi İnandık ve Kazandık


Sinop MHP diyor


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Eylül ayı ziyaretci sayısı:917253 DtGaNi

* ANASAYFA *