E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Üç Aydır Temizlenmediği İddia Edildi

Sinop'ta resmi bir kuruma ait aracın 3 aydır fotoğraflarda görüldüğü şekilde üzerine sıçramış zift temizlenmeden kirli bir şekilde durduğu iddia edildi.

Bu aracın ne zamandır üzerine zift sıçramış vaziyette durduğunu bilmiyoruz, ancak kendi aracımız olsa, arabamıza zarar verecek bu durumu gidermek için, bu durumda 1 gün dahi bırakmayız.

Yetkililerden tüyü bitmemiş yetimin hakkının var olduğu bu aracın temizletilmesini rica ediyoruz. Araçlar millete hizmet için kullanılırken bu gibi olaylar olabilir, önemli olan bu araçların kendi aracımız gibi korunmasıdır.

Tarih:13 09 2018 21:40(1478) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: 11 köy 14 09 2018 20:34
o kadar çok sorun varken bu araba mı kaldı görecek valla ülke bitmiş.

5. Yorum: der'a 14 09 2018 14:40
benim yorumlarımı buraya aktarmayan arkadaşa da selam olsun. hiçbir yorumumu onaylamıyorsun işinemi gelmiyor ? küfür yok hakaret yok rencide yok. kimse sizin gibi düşünmğyor. iki üç tane yandaş bulmuşsunuz gidiyo işte

4. Yorum: ayşem 14 09 2018 11:13
maalesef devlet daireleri har vurup harman savuruyor. devletimiz tasarruf tedbirleri alıyor. bazı işgüzar yetkililerde devletimizin malını hor kullanıyor. bir an önce kamu kurumlarına müdahale edilmeli ve yetkili kişi ve kurumlarda buna göz yummamalıdır.

3. Yorum: mehmet 14 09 2018 10:41
gerçekten içler acısı bu görüntü, devletimiz milletimiz birlik olup yeni hedefler peşinde koşarken ,işgüzer devlet çalışanlarının yaptıkları hepimizi yıpratıyor. kendi mallarına verdikleri önemin birazını keşke devlet malına da verseler. umarım yetkililer görür bu manzarayı.

2. Yorum: tamirci 14 09 2018 09:58
bir gavur helede bir alman; kesinlikle ama kesinlikle bu şekilde kullanmaz,vallahi imkanı ödeneği olmasın kendi cebinden temizler yine bu şekilde gezmez,bu haber aslında can alıcı,bütün pisliklerimizin vurdum duymazcılıklarımızın,benc
illiğimizin nemelazımcılığımızın benden sonra kıyamet deyişimizin
hülasa derdimizin kişiliklerimizde saklı iflah olmaz arızanın haberidir,haberi uapan arkadaşım tebrikler

1. Yorum: gokboru 13 09 2018 22:10
hiç şaşmamak lazım tembellikten zirve bir ilimiz her konuda


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Gömeç hanımefendi vefat etti Başkan Orhan Çakır’ın Mevlit Kandili Mes Başkan Belovacıklı’dan Mevlid Kand Sürücüler Dikkat! Postacı Trafik Ceza Ma Boyabat Hal Yerinde Göreceğiniz Fiyatlar Mesai Saatleri Sinop İli Genelinde Yenid AK Parti Sinop'ta adaylarını belirliyor! TMVFL Orta Karadeniz Futbol Ligi İkinci Öğrencilerini Elektrik Dağıtım Teknoloji İYİ Parti Heyetinden Boyabat'a Ziyaret Şaban Tekdemir vefat etti Jandarma Ekipleri Kontrollerinde 10 İşye İnternette yeni dönem başlıyor! Mustafa Cömert Nişanlandı Hızını Alamayan Kamyon Bariyerleri Biçer "Sinop merkezde Müslüman yok" Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Çok Kilogramın tanımı değişti Nihat Hatipoğlu Boyabat'la Buluştu Krizin Faturasını Krize Sebep Olanlar Öd Kadın Giysileri Dikimi Kursu Başlıyor Yangınzede aileye Sinop Kızılay'dan yard Okulda Yapılan Kan Bağışında Kuyruk Oluş Kaan Kamburoğlu Belediye Başkanlığı İçin Durağan Boyabat Arasında Trafik Kazası 3 Sinop'a Mevsimin İlk Karı Yağdı Jandarma Huzur ve Güvenlik Uygulamalarda Yaya Geçişinde Çocuğa Çarpan Otomobil Ol Sinop'ta toprak kayması sonucu yol kapan CHP Mevcut Başkanlarla Devam Dedi ! Ölüm virajı gibi! Bir ayda üç kaza: 5 ya TGK 18 Başkanlar Kurulu Sinop’ta t Kan Bağışına Davet Bayram Demir hanımefendi vefat etti Maçı 3 Bayan Hakem Yönetti Öğrencilerimizden Harika Sosyal Sorumlul Dıranaz'a Yılın İlk Karı Düştü Aynı bölgede bir ayda ikinci kaza Çöp Ayrıştırma Tesisi Hayata Geçiriliyor 14 Kasım Dünya Diyabet Günü Gece Yarısı Polisi Alarma Geçirdi Cemal Kaan Kamburoğlu, Belediye Başkanlı Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Ünitesi Sinopspor Taraftarına Tekme Tokat Gözalt Mehmet Atakoğlu vefat etti Kısa Çalışma Ödeneği Boyabatlı Çocuklar Uluslararası Adana Ço Hüseyin Özdemir vefat etti 6 Katlı Apartman Çatısından İntihara Teş Tümü

Osman Çakır’dan Mevlid Kandili mesajı


Sıladan Mektup Var-3


17 Kasım Dünya Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Bu diyanet işleri başkanına karşı Anadolu fetvası verilmesi lazım


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


10 Kasım’a Kadar Değil…. Son Kasım’a Kadar….


Sehven Bile Olsa Oy Yok


Siyaset Kazanı Yerel Seçim - Kasım 2018


Şahin Pasta ve Simit Sarayı'ndan Enflasyonla Mücadele


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Boyabat Barajı ve Çevresinden Fotoğraflar


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Döndü Hanım


İbretle Okuyunuz!


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Kasım ayı ziyaretci sayısı:587922 DtGaNi

* ANASAYFA *