E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop Ülkü Ocakları Basın Açıklaması

Türkiye'nin en önemli gençlik hareketi olan Ülkü Ocakları olarak ortaöğretim ve üniversite seviyesindeki genç kardeşlerimiz ile elimizden geldiğince ilgilenmekte onlar ile düzenli olarak çeşitli sosyal ve kültürel faaliyetler gerçekleştirmekteyiz.

Sinop ilimizde de uzun yıllardır boyu gerçekleştirdiğimiz gençlik üzerine faaliyetlerimiz sadece öğrenciler tarafından değil aileleri tarafından da yoğun ilgi ile karşılanmaktadır.

Bu yoğun ilgi neticesinden tüm ortaöğretim seviyesindeki okullar ile iletişim halinde katıldığımız Türkiye Öğrenci Meclisi Sinop Temsilciliği seçimlerini üst üste 3. Kez kazanarak büyük bir başarı elde ettik. Ortaöğretim öğrencisi olan Ahmet Turan Işıksal kardeşimizin kazandığı seçimlerde aday olan diğer tüm kardeşlerimizi de tebrik ederim.

Sinop İli ve ilçelerindeki tüm ilkokul ortaokul ve liselerin katılımı ile gerçekleştilen seçimleri Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı mensuplarımızın yoğun çabası ile üst üste 3. Kez kazanmak, gençlik üzerinde yaptığımız yoğun çalışmaların adeta bir meyvesi olmuş, Sinop gençliği temsil hakkını bizlere layık görmüştür.

Seçimler boyunca hiçbir kamu kurum ve kuruluşun desteğini almadan, siyasi birtakım güçlere başvurmadan, bir tane makam sahibine bir genci aratıp onun demokratik hakkını gasp etme rezilliklerinin yakınından dahi geçmeyerek genç kardeşlerimize kendi emekleri ile başarı elde etmeyi öğretmeyi amaçladık. Ülkü Ocakları'nı diğer gençlik hareketlerinden ayıran en büyük farkta zaten buradadır.

Çünkü Ülkü Ocaklarında ki teşkilat yapısı iş,aş,barınma, burs ekseninde birleşmiş geçici çıkar birlikteliğinden değil bir ömür boyu devam edecek olan bir iman, inanç, mücadele birlikteliğinden inşaa edilmiştir.

Eğer bizler bu yaşlardaki genç kardeşlerimize emeksiz olarak kolay yoldan başarı kazanmanın yöntemini öğretseydik ülkemizin geleceği olan bu nesillere yapacağımız en büyük kötülüğü yapmış olacaktık.

Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in de dedigi gibi vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır düsturu ile hareket ederek Sinop gençliğine elimizden geldiği kadar egitim seminerlerimizle olsun, sosyal sorumluluk projelerimizle olsun, kültürel etkinliklerimizle olsun karşılıksız hizmet etmeye devam edeceğiz.

Sinop Ülkü Ocakları Gençlik Teşkilatı Başkanı
Volkan Cıbır

Tarih:28 11 2018 20:03(367) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: 11 köy 01 12 2018 19:54
rahmetli atatürk e on kasımda bir fatiha okutmadı mhp nin ortağı olan iktidar partisi bunları unutmadık.herkes kime destek verdiğini ıyi bilsin.

1. Yorum: tarık 30 11 2018 01:39
ne varsa ülkü ocaklarında var


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Gece Yarısı Kuşları Ve Kafesleri Çalan Z Sürpriz olmadı! Boyabat Meydan Projesi’nin İlk Kur MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan Ad MHP'de yeni bir aday mı var? "Arıcılık" kursu açılacaktır Kadir Günal vefat etti Sinop MHP'de istifa Sündüs Gümüş hanımefendi vefat etti Yaban Keçisi Diye Vatandaşın Keçisini Vu MHP Sinop İl Yönetiminde Revizyon Turan Erkul vefat etti Acil Yardıma Bekleniyorsunuz Süleyman Öztürk vefat etti Bilal Acar vefat etti Bir Çelenk Bile Göndermediler! MHP Genel Başkan Yard. Yaşar Yıldırım, B Mustafa Demircan, İl Genel Meclis Üyesi Haber 57 Gazetesi 18 Yaşında Aydilge Sinop'ta Konser Verdi AYM: Erişim engeli özgürlük ihlali Ali Dalkılıç ve Osman Yıldırım Toprağa V CHP Sinop Belediye Başkanı Adayı Barış A İl Bilgilendirme Toplantıları Sona Erdi Ali Dalkılıç ve Osman Yıldırım’ın Cenaze MHP Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım Durağan Belediyesi Eski Başkanı Kazada H EYT yine AKP-MHP engeline takıldı Polis Ekipleri 3 Cezaevi Firarisini Yaka Engelsiz bankacılık ve ATM’ler Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları U Japonya, Sinop’taki nükleer santra TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi üçüncü haft Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğüne Mustafa 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Kamyonla Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yar Sinop Ayancık Yolunda Kaza: 1 Ölü Sandıktan “Barış” çıktı Kaza Sonrası Kavgayı Polis Yatıştırdı Türkeli’de ölü yunus karaya vurdu Ünzile Büber hanımefendi vefat etti Jandarmadan Kaçak Kazı Yapan Defineciler Şimşirgil'den Ayancık'ta önemli mesajlar Boyabat’ta Çıkan Yangında Konteyne Jandarmadan Avcılara Sıkı Takip Çıkan Yangında Alevlere Boyabat İtfaiyes 2018 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List ŞEGAL Öğretmeni Mesut Çöklü Vefat Etti Sabiha Akkoca hanımefendi vefat etti Tümü

İktidarın Tarım Politikaları Tarlaları Boş Bıraktı


İnancın gereği, temelleri, kriterleri


Kent Yönetiminde Kimler Olmalı


Sıladan Mektup Var-7


Engelden uzak erişilebilir hayat mümkün


Hacıçayı ve Boyabat Barajı'ndan Sonbahar Manzaraları


Firmanıza Ücretsiz Mağaza Açıp Ürünlerinizi Satabilirsiniz


Boyabatlı İki Ermeni Balkan Savaşı'nda Esir Düşmüş


17 Kasım Dünya Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Bu diyanet işleri başkanına karşı Anadolu fetvası verilmesi lazım


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Aralık ayı ziyaretci sayısı:342492 DtGaNi

* ANASAYFA *