E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Yetkililer Uyuyor mu? Nedir Bu Rezalet?

Boyabat’ta yeni bir renk yeni bir heyecan getirmek için kurulan Boyabat 1868 spor kulübü Sinop Amatör Kümede mücadele etmek üzere hazırlık maçlarını yapıyor. Fakat şehir stadı dökülüyor. Yetkililerden ses yok!

Amasya, Samsun, Sinop çeşitli illerin takımları ile dört hazırlık maçı yapan ve Sinop Amatör kümede iddialı olan, ilk defa yabancı futbolcu getirerek yeşil sahada Boyabat halkına spor keyfi yaşatacak takımın maç yapacağı saha adeta dökülüyor.

Hava karardığı takdirde yanması gereken 4 direkte bulunan ışıklandırmanın 2 direkte bulunan aydınlatmalar çalışmıyor. Maçtan sonra tüm futbolcuların maç sonrası almaları duş hayal oldu. Kışın ortasında bu gençler soğuk duş mu alacak? Yanmayan kalorifer ile gençler adeta buz gibi yerde giyiniyorlar. Elektrikli ısıtıcı ile koskoca oda ısıtılmaya çalışılıyor. Personel olmadığından çöp kutularını vatandaşlar temizliyor. Saha içinde görevlilerin oturduğu kırık kabinler ayrı bir tehlike oluşturuyor. U 17 ile alt yapısını oluşturan Boyabat 1868 futbol takımının yapılacak idmanlar için seyyar kale direği bile bulunmamaktadır. Tarla gibi zemini bulunan Sahanın etrafı ise ayrı bir sorun yağan yağışla beraber ancak ralli yapılacak çamur tabakası oluşuyor. Haber merkezlerinin gönderdiği habercilerin çalışma odası ve bin bir hevesle ve emekle kurulan takıma ve sporsever gençlere yapılanlar adalet mi? Bu kadar emeklerle ortaya çıkarılan bu takımlara siz layık görüyor musunuz? Bal ligi için kendini kitleyen futbolculara böylemi motivasyon vereceksiniz?

Kahve köşelerinden, bağımlılık yapan oyun salonlarından, çağın vebası sigaradan ve benzeri şeylerden gençleri uzak tutmanın en iyi yollarından birisi olan spora gençleri bu saha ile mi özendireceksiniz?

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com

Tarih:28 11 2018 20:11(906) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: kumluklu veli 29 11 2018 18:16
yetkililerce derhal gerekli tedbirler alınarak lazım gelen iyileştirilmelerin yapılması lazım dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Gece Yarısı Kuşları Ve Kafesleri Çalan Z Sürpriz olmadı! Boyabat Meydan Projesi’nin İlk Kur MHP İlçe Başkanı Mehmet Fevzi Erdoğan Ad MHP'de yeni bir aday mı var? "Arıcılık" kursu açılacaktır Kadir Günal vefat etti Sinop MHP'de istifa Sündüs Gümüş hanımefendi vefat etti Yaban Keçisi Diye Vatandaşın Keçisini Vu MHP Sinop İl Yönetiminde Revizyon Turan Erkul vefat etti Acil Yardıma Bekleniyorsunuz Süleyman Öztürk vefat etti Bilal Acar vefat etti Bir Çelenk Bile Göndermediler! MHP Genel Başkan Yard. Yaşar Yıldırım, B Mustafa Demircan, İl Genel Meclis Üyesi Haber 57 Gazetesi 18 Yaşında Aydilge Sinop'ta Konser Verdi AYM: Erişim engeli özgürlük ihlali Ali Dalkılıç ve Osman Yıldırım Toprağa V CHP Sinop Belediye Başkanı Adayı Barış A İl Bilgilendirme Toplantıları Sona Erdi Ali Dalkılıç ve Osman Yıldırım’ın Cenaze MHP Durağan İlçe Başkanı Osman Yıldırım Durağan Belediyesi Eski Başkanı Kazada H EYT yine AKP-MHP engeline takıldı Polis Ekipleri 3 Cezaevi Firarisini Yaka Engelsiz bankacılık ve ATM’ler Trafik Kurallarına Uyalım, Uymayanları U Japonya, Sinop’taki nükleer santra TMVFL Orta Karadeniz Bölgesi üçüncü haft Boyabat İlçe Emniyet Müdürlüğüne Mustafa 3 Aralık Dünya Engelliler Günü Mesajı Kamyonla Otomobil Çarpıştı: 1 Ölü, 1 Yar Sinop Ayancık Yolunda Kaza: 1 Ölü Sandıktan “Barış” çıktı Kaza Sonrası Kavgayı Polis Yatıştırdı Türkeli’de ölü yunus karaya vurdu Ünzile Büber hanımefendi vefat etti Jandarmadan Kaçak Kazı Yapan Defineciler Şimşirgil'den Ayancık'ta önemli mesajlar Boyabat’ta Çıkan Yangında Konteyne Jandarmadan Avcılara Sıkı Takip Çıkan Yangında Alevlere Boyabat İtfaiyes 2018 Yılı Aralık Ayı Nöbetçi Eczane List ŞEGAL Öğretmeni Mesut Çöklü Vefat Etti Sabiha Akkoca hanımefendi vefat etti Tümü

İktidarın Tarım Politikaları Tarlaları Boş Bıraktı


İnancın gereği, temelleri, kriterleri


Kent Yönetiminde Kimler Olmalı


Sıladan Mektup Var-7


Engelden uzak erişilebilir hayat mümkün


Hacıçayı ve Boyabat Barajı'ndan Sonbahar Manzaraları


Firmanıza Ücretsiz Mağaza Açıp Ürünlerinizi Satabilirsiniz


Boyabatlı İki Ermeni Balkan Savaşı'nda Esir Düşmüş


17 Kasım Dünya Akciğer Kanseri Farkındalık Günü


Bu diyanet işleri başkanına karşı Anadolu fetvası verilmesi lazım


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını siz atın!


Boyabat Gazetesi'ne ASİLDER'den Ziyaret


Şehit Sadık Aparangil'in Hanımı Fatma Aparangil Ağlattı


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Kıbrıs, İskenderun ve Hatay Gezisi Fotoğrafları-4


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Geçim öncelikli eylem planı


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Aralık ayı ziyaretci sayısı:342489 DtGaNi

* ANASAYFA *