E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Merak ettik de!

AK parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in geçtiğimiz hafta sonu Boyabat ilçesinde Sinop 1.Amatör futbol liginde oynanan Boyabat 1868 Spor ile Gerze Belediyespor arasındaki karşılaşmada boynuna Boyabat1868 spor kulübünün atkısını takması, Gerze ilçesinden büyük tepki aldı.

Maviş için; “Boyabat Sinop’un ilçesi de Gerze Sivas’ın mı ilçesi? Sayın Nazım Maviş sadece Boyabat’ın mı milletvekili acaba? Bu ayrımcılık niçin? Atkı takılacaksa her iki takımın atkısı da takılmalıydı.Yoksa hiç biri takılmamalıydı.Sayın vekilin bu tavrı bizi derinden üzmüştür.Gerze halkından özür dilemesini bekliyoruz.“ dediler.

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:22 01 2019 11:01(1520) Facebook'ta Paylaş

12. Yorum: vatandaş 24 01 2019 21:14
tayyip erdoğan gerçek lider ama birde partiyi babasının partisi gibi görüp tevazudan uzak şu köşe kapmaca oynayanlar olmasa. cumhurbaşkanlığı seçiminde tayyip erdoğan'a oy veririm ama yerelde oy yok.

11. Yorum: vatandaş 24 01 2019 21:12
tayyip erdoğan gerçek lider ama birde partiyi babasının partisi gibi görüp tevazudan uzak şu köşe kapmaca oynayanlar olmasa.

10. Yorum: 8.9. yorumculara 24 01 2019 18:45
ak partiye verilen oylar vekile falan verilmiyor. tayyip erdoğana veriliyor. vekil oyları ben alıyorum diyorsa bağımsızdan aday olsunda görelim. ben bir boyabatlı olarak cumhurbaşkanımızı seviyorum ama bu seçimde bu yönetim sizin gibi düşündüklerini düşünerek ak partiye oy vermeyeceğim.

9. Yorum: memati 24 01 2019 15:15
boyabat saraydüzü durağan 'ın vekili gerzeden oymu aldıki

8. Yorum: hahaha 23 01 2019 21:11
gerze oy mu veriyo vekilime sanki..bu ağlamalar niye özellikle boyabatlı bir gazeteciyi bu konu ilgilendirmez hee ilgilendiriyorsa eğer git gerze de yaşa kardeşim nankör olma.. boyabat tam destek her zaman arkanızda sayın vekilim..

7. Yorum: özgür 23 01 2019 11:34
özgür medya her zaman doğru yazacaktır.bence sonuna kadar haklılar...

6. Yorum: gökbörü 23 01 2019 10:40
fotoğrafta görüldüğü üzre akp ilçe başkanı takabılır -beledıye başkanı takabılır boyabat - ama vekıl takamaz ille de takacaksa sinopsporu takacak!!!!!!!!!usul budur!!!!!!

5. Yorum: gökbörü 23 01 2019 09:41
milletvekılı olarak evet boyabatın atkısını takması doğru değil , sonuçta tum il ve ilçelerınden oy alıyor akp sinopta , olması gereken atkıyı takmaması .

4. Yorum: gerzeli 22 01 2019 20:44
onuda geçtim bir gerzeli olarak vekil ordayken nasıl küfürler ediliyor orda bayanlarda vardı aramızda bizlwr utandık resmen böyle maş olmaz olsun

3. Yorum: menderes 22 01 2019 18:03
ben sizin merağınızı gideriyim hakkı abi
sene 2016 18 ocak gir bak sayfaya sinop veya boyabat sesi gazetesine sayın vekilimiz
deplasmanda sinop spor ile oynadıkız macta hangi takımın atkısını takmış sende mete çağdaş gibi yargısız infaz yapma derim ben kendi sosyal medya sayfamdan bu dedin haberi paylaşım yaptım benim sayfamdan daha zümer anlarsınız gerçekleri hafi sinop’ta o şahıs bizim memleket ile kuyruk acısı var onu bilirimde bizim şehrimizde bulunan gazatenin ne gereği var bu haberi yapma gereğin duydun benim merak edişimi bir gideriver sana zahmet

2. Yorum: vatandaş 22 01 2019 17:27
parti içindeki ötekileştirdikleri de var.

1. Yorum: 11 köy 22 01 2019 13:23
siyasetçiler bulundukları ortama ayak uydururlar gerzedeki boyabat maçındada gerzesporun atkısını takarak durumu eşitler sayın vekil


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sevgi Evleri TBMM’de ‘Biz Yanıyoruz, Kurtarın’ Türkeli'de Tek Katlı Ahşap Ev Alevlere T İrfan Erbaş, 23 Nisan Mesajı Yayımladı CHP’li Barış Karadeniz’den 2 Boyabat Polisi Yapılan Denetimlerde Didi Boyabat’ta Vurdukları Karacanın Et Boyabat’ın Tansiyonunu ve Şekerini Boyabat Polisinden Kumar Oynayanlara Suç NKP panel ve miting düzenleyecek İzzet Düşkün vefat etti Kaya Cami Hizmet Vermeye Başladı CHP’li Karadeniz; Asla İzin Vermey Tubitak 4006 Bilim Fuarına Davetlisiniz Sinop’un gerçek hikayesi "dut ağac Sabahattin Oğuz vefat etti Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Şampiyon Boyabat 1868 Spor Oldu Sinop’ta iş kazası: 1 yaralı Tümü

İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:627317 DtGaNi

* ANASAYFA *