E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop'ta Kapatın Partiyi, MHP'yi Destekleyin

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt; "30 büyük şehirde ittifak yaptığımız AK Partililere sesleniyorum. Biz 30 büyük şehirde sizin adaylarınızı destekliyor, cumhur ittifakı diyoruz. Sizse 17 yıldır Sinop'ta bir iş yapamadınız. Gelin bu sefer kapatın partiyi, MHP'yi destekleyin. Bu işin nasıl yapıldığını dost düşman herkese gösterelim" dedi.

MHP Sinop İl Başkanlığı tarafından düzenlenen il istişare toplantısına katılmak üzere Sinop'a gelen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, çeşitli açıklamalarda bulundu. Sinop'un, Türk milliyetçileri için, Türk devletinin önemli olduğu kadar önemli bir il olduğunu söyleyen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Sinop'ta yıllar boyu, Türk milliyetçilerinin hak ettiği sonuçları alamadığını ama 31 Mart seçimlerinde bu makus kaderin değişeceğine inandığını söyledi. Enginyurt; "Sinop Merkez ve tüm ilçelerde Milliyetçi Hareket Partisinin üç hilalini tepeye dikmeye ant içtik. MHP'nin belediye başkan adayları Sinop'un makus talihini yeneceklerdir. Solcular, yıllardır inadına CHP'ye veriyor Sinop'u. Peki ne değişti Sinop'ta? Göçen göçene, gurbete giden gidene, işsizlik diz boyu, aş yok ekmek yok. Ama olsun biz kazanalım da gerisi önemli değil. İş, aş, ekmek olmayan yerde huzur olmaz. MHP'nin adayları iş için, aş için, memleket için, Türkiye için geliyor. Öyleyse bu adaylara destek verilmeli" dedi.

AK PARTİ SİNOP'TA BİZİ DESTEKLEMELİ

Konuşmasında MHP ile AK Parti arasında yapılan cumhur ittifakına da değinen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP'nin AK Parti ile 30 büyük şehirde gerçekleştirdikleri ittifakta fire vermeksizin tüm şehirlerde AK Parti'nin adayını desteklediğini hatırlatarak, bu ittifakın bir gereği olarak AK Parti'nin Sinop'ta MHP'nin adaylarını desteklemesi gerektiğini söyledi. Enginyurt; "Özellikle 30 büyük şehirde ittifak yaptığımız AK Partililere sesleniyorum. Biz 30 büyük şehirde sizin adaylarınızı destekliyor, cumhur ittifakı diyoruz. Sizse 17 yıldır Sinop'ta bir iş yapamadınız. Gelin bu sefer kapatın partiyi MHP'yi destekleyin. Bu işin nasıl yapıldığını dost düşman herkese gösterelim. Biz milliyetçi hareketçiler olarak 24 Haziran'da cumhur ittifakına zerre halel getirmedik, sözümüzden dönmedik. AK Parti Türkiye'de yüzde 41 buçuk oy aldı. MHP'de Türkiye'de yüzde 11 oy aldı. Sayın Cumhurbaşkanı da 52 buçuk oy aldı. 41 buçuk ile 11 'i topladığınızda 52 buçuk yapıyor. Demek ki MHP'ye oy veren yüzde 11 'in tamamı liderinin sözüne sahip çıkıp oyunu Recep Tayyip Erdoğan'a vermiş. Öyleyse AK Partililere artık diyoruz ki, gelin bu sefer değiş tokuş yapıp ödeşelim. Sinop'ta MHP'yi destekleyin, belediyecilik nasıl yapılıyormuş herkes görsün. Sinop'ta turizm nasıl gelişiyormuş, gençler nasıl iş sahibi oluyormuş gösterelim. Biz size hizmet etmek için yola çıktık ve inşallah en iyi şekilde de hizmet edeceğiz" diye konuştu.

MHP'Yİ CHP'LİLEŞMEKLE SUÇLAYANLAR ŞİMDİ CHP İLE KOL KOLA

MHP içerisinde partiye tepki göstererek ayrılanlar olduğunu söyleyen MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, MHP'yi CHP'lileşmekle suçlayıp parti ile yollarını ayıranların şimdi CHP, İYİ Parti, HDP işbirliğinin safında olduklarını söyledi. Enginyurt; "Bizim partimizde tepki göstererek ayrılanlar var. Sinop'ta da var. Ülkücülüğü kendine bırakmayan, başbuğun yolundan gittiğini söyleyen, ablasının koltuğunun altına sığınıp, HDP, CHP, İP ile bir arada olmuşlar. Ankara sıkıyönetim savcısı Nurettin Soyer, başta merhum başbuğumuz Alparslan Türkeş olmak üzere 300 ülkücüye idam istedi. İşte bu katilin oğlu İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olmuştur. Sonra bu ipsizlerin lideri de diyor ki, kişi babasının yaptıklarından sorumlu değildir diyor. Babası ülkücüleri asmış olabilir, öldürmüş olabilir ama oğlunun ne suçu var diyor. Şimdi ben Boyabatlı Hasan Kara'ya soruyorum, Mustafa Pehlivaoğlu'nun katilinin oğluna nasıl oy vereceksiniz? , nasıl bir arada olacaksınız? Şimdi İYİ Partili olduğunu söyleyip de kendine ülkücü diyenler bunlara nasıl oy verecekler" dedi.

ÜLKÜCÜ KATİLLERİ İLE BİR OLMAKTANSA ELİNDE ÜLKÜCÜ KANI OLMAYANLARLA BİRLİKTE OLMAK BİZİM İÇİN BİR ŞEREFTİR

Boyabat'ta MHP'den iki dönem belediye başkanlığı yapan ve daha sonra partisi ile yollarını ayırarak İYİ Parti'ye geçen Hasan Kara'yı eleştiren MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Hasan Kara gibi MHP'den ayrılarak İYİ Parti ve CHP saflarına geçenlerin kendilerini, AK Parti ile yaptıkları cumhur ittifakı üzerinden yargıladıklarını belirterek, ülkücü katilleri ile bir olmaktansa elinde ülkücü kanı olmayanlarla birlikte olmanın kendileri için bir şeref olduğunu söyledi. Enginyurt; "Neymiş efendim Boyabat'ta eskiden Hasan Kara varmış, o gitmiş MHP'liler artık orada oy alamazmış. Hasan Kara, aklımızla oynama haddini bil, işine gücüne bak. Sen git, İstanbul Beyoğlu'nda aday yapılan komünist Alper Taş'tan yardım iste ülkücülerden değil. Sen git, İzmir'deki CHP'nin HDP'nin PKK'lı komünisti Tunç Soyer'den yardım iste. Neymiş efendim, yıllardır bu davaya hizmet etmiş.

Ettin de bu dava sana ihanet mi etti? Bu dava sana ne kötülük yaptı? Belediye başkanlığı ise yaptın, en iyi yerlere geldin. Bizden bir kötü söz duymadın. Neymiş efendim MHP CHP'leşiyor diye MHP'yi terk ettiler. Hatırlarsınız, Mansur Yavaş diye bir adam var. Bu adam 2014 yılında MHP'den ayrılırken neden ayrıldı biliyor musunuz? Devlet Bahçeli MHP'yi CHP'lileştirdi diye ayrıldı. Şimdi ise CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı.

CHP ile HDP ile kol kola olanlar şimdi bize diyor ki, ey MHP'liler siz nasıl olurda size onca hakaret eden Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte olursunuz? Bakın biz 15 Temmuz'u hep birlikte yaşadık. O hainlerin girişiminde biz ülkücüler vatan mevzu bahisse gerisi teferruattır dedik ve bu ülkeye sahip çıktık. İşte o gün verdiğimiz sözün gereği vatan ve millet için AK Parti ile olan kavgamızı erteliyoruz dedik. Önce devlet, önce ülkem sonra partim dedik. Israrla AK Parti ile neden birliktesiniz diye soranlara bu cevabı verin. Ülkücü katilleri ile bir olmaktansa elinde ülkücü kanı olmayanlarla birlikte olmak bizim için bir şereftir" diye konuştu.

Haber: Ali Fuat Özşahin-Vitrin Haber

Tarih:04 02 2019 11:35(1598) Facebook'ta Paylaş

12. Yorum: atsız 06 02 2019 10:59
yancının yancısı coşmuş yine!!!

11. Yorum: gökbörü 06 02 2019 09:49
partı kapatmak çöxzüm değil ha zaten bır takım uyelerı ve başkanları içerde o ayrı bır konu , daha oncede bır çok defa kapatıldı , şu an açık yasal bır partı ve hazıneden yardım alır bu normal - siz son bır senede mhp desteği ve devlet beyın öncülüünde terorle yapılan başarılı operasyonlara -sınır otesınde yapılanlara bakın -müthiş bır mucadele verılmış ve başarı sağlanmıştır sahada .sorun çözülürmü hayır -osloda masa yolu denenmiş ve yıne bırtakım çevrelerın etkısıyle çomak sokmasıyla o yolda sekteye uğramıştır.yıne askerı operasyonlara dönülmüştür.syg.

10. Yorum: metin 05 02 2019 21:43
gökbörü hazineden hdp ye para verenleri destekliyormusunuz.akp mhp işbirliği ile hdp yi niye kapatmıyorsunuz diye söylenmiş.bunlara cevap vermemişsin.

9. Yorum: 11 köy 05 02 2019 18:13
mhp artık yok akmhp oldu bari kapatın partiyi biz akpartiyiz diyin olsun bitsin.

8. Yorum: gökbörü 05 02 2019 12:47
aykırı denen zat : mhp türk milliyetçılerı ne kımseye vagon olur ne de kucağa oturur ama sen kucağa oturtulursan bır daha oturamazsın bu bır -ayrıca 15 temmuz darbe girişiminden sonra beka meselesınden dolayı mhp yıne kılıt rol oynamış ve şu ankı düzlemde devam etmektedır.mhp bu ulkenın temınatıdır.senın gibilerınde temınatıdır.bunu kımse unutmasın mhp nın kılıt rolu yabancı servıslerın -çıkar çevrelerının feto gibi haınlerın ve benzerlerıne karşı ulkeyı ılelebet savunmaktır.bu kutsal ulku ancak bu davaya son nefesıne kadar gönul vermış türk mülliyetçılerı tarafından anlaşılabılır.

7. Yorum: gülme garanti 04 02 2019 22:18
biri yorum yapmış akp nin vagonu diye adama sormazlar mı sen hangi vagon dasın diye

6. Yorum: ömer 04 02 2019 21:48
bahçeli buna fırça attı yakınlarda.

5. Yorum: aykırı 04 02 2019 21:44
sinop memnun .sana ne oluyor.otobüsü akp sürüyor.sende o nun kucağında direksiyonu tutuyorsun.hdp seçime hazırlık için devletten kaç lira alacak.bu paraye ödeme belgesini kimler imzalayacak.akp ile mhp oyları yeni kanun çıkararak hdp yi kapatın.milleti şey yerine koymayın.hdp yi orada tutup ağlıyorsunuz.ayıp ayıp.

4. Yorum: hayri 04 02 2019 17:07
önce koltuk, sonra koltuk ve sonra yine koltuk dediniz. parti içi demokrasiyi yok ettiniz, istişare kapılarını kapattinız. bilge liderinizin gölge politikaları ile türk siyasetinin lokomotifi mhp'yi akp'nin vagonu , sarayın yancisi yaptınız sonra da sağa sola mesnetsiz iddialar arıyorsunuz. size hayatta başarılar mister. bunlara ancak hemşehriniz kadir inanır.

3. Yorum: gökbörü 04 02 2019 16:51
gerçek bır kurt tengri cemalımızı korusun ve yuceltsın.

2. Yorum: başbuğun askeri 04 02 2019 15:05
sayın cemal efendi akp sinopu kapatır kapatmaz onu bilememde onlar kapatmaz.ama sinopta kim ne derse desin hatta tüm mhpliler bile oy verse chp seçimi en az 3 bin oy farkla kazanır.onu geçelim bizi bağlamazda size tavsiyem asıl mevcut mhp genel merkezini yönetenler hepiniz mhp yi terkedin gidin akp ye kaltılında şu parti hürriyetine kavuşsun.sizler yani genel merkez akp den daha çok akp yi savundukça mhp oy kaybediyor.mevcut genel merkez bile ittifakta yer almayıp adam gibi muhalefetle ayrı seçime girse daha çok belediye kazanırdı.bu gidişle adana yüzde 90 ve hatta mersinde gider manisa zor ama belki.il görünümlü ilçe osmaniye size yeter.yeter artık gözbebeğimiz mhp yi rahat bırakın defolun gidin.

1. Yorum: atalay 04 02 2019 14:26
ciddi laflar sarfetmiş.helal olsun.ak parti altında kalacakmı yedirecekmi görelim bakalım..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sevgi Evleri TBMM’de ‘Biz Yanıyoruz, Kurtarın’ Türkeli'de Tek Katlı Ahşap Ev Alevlere T İrfan Erbaş, 23 Nisan Mesajı Yayımladı CHP’li Barış Karadeniz’den 2 Boyabat Polisi Yapılan Denetimlerde Didi Boyabat’ta Vurdukları Karacanın Et Boyabat’ın Tansiyonunu ve Şekerini Boyabat Polisinden Kumar Oynayanlara Suç NKP panel ve miting düzenleyecek İzzet Düşkün vefat etti Kaya Cami Hizmet Vermeye Başladı CHP’li Karadeniz; Asla İzin Vermey Tubitak 4006 Bilim Fuarına Davetlisiniz Sinop’un gerçek hikayesi "dut ağac Sabahattin Oğuz vefat etti Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Şampiyon Boyabat 1868 Spor Oldu Sinop’ta iş kazası: 1 yaralı Tümü

İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:626869 DtGaNi

* ANASAYFA *