E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Gaz gelen yerden tavuk esirgenmez!

Sinop’un Boyabat ilçesi Esentepe Mahallesi, Çakıroğlu küme evlerinde 23 yıldır tapuları olmadan oturan aileler, seçime 55 gün kala ve 23 yıl sonra ancak tapularına kavuşabildiler.

Boyabat Kaymakamlığına vekaleten bakan Saraydüzü kaymakamı Abdülkadir Umut Kasman ve Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ile Boyabat AK Parti ilçe başkanı Ferhat Yıldız’ın katıldığı yemekli bir tören ile 250 tane hane sahiplerine tapuları dağıtıldı. Onlar bundan böyle hisseli toprak tapuları yerine müstakil tapu ile sahip oldular.

Bu mahallede 23 yıldır tapusuz oturmuşlar!

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:07 02 2019 11:55(2211) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: halk 07 02 2019 20:34
gaz,maddenin üç halinden biridir,genellikle yer altında bulunur.

kaz,uzun boyunlu,beyaz ve gri tüylü,bir hayvandır,genellikle eti çok lezzetlidir.

şu gazeteciliğinizi gözden geçirin biraz.böyle hiç şık durmuyor.

gazmı kazmı.

4. Yorum: boyabatlı 07 02 2019 18:54
hisseli tapudan müstakil tapuya geçince arsa küçülüyor ve yarın birleştirip büyük bina yapmak istediğinde engel olarak önüne gelmeyecekmi acaba? yani benim anladığım mütahit küçük arsayı almaz, büyük çok katlı bina yapılmaz.belki şimdi benim yerim belli olsun günlük politika malzemesi olabilir ama ileride sıkıntı ve maddi kayba neden olabilir bence. hisseli tapudan bu gün kimin ne zararı vardı?

3. Yorum: uyanık 07 02 2019 15:55
kardeşim daha borular döşenmemiş gelip gelmeyeceği mechul saçmasapan işler oluyor gaz maz geldiği yok böyle giderse boybata gazda gelmez sazda,kardeşim adam yok adam, hesap ortadaki bir tüp 100₺ 5kişilik aile sadece ısınma hariç mutfağa ayda 100₺ öderse 5000 tüp satsalar aboooo...deli para lan aga,kaldıki adam 30₺ hem mutfak hem banyosunu 100₺ ısınmasıda dahil halledecek ne gerek var ödesin memet dayı boyabatlı kerizya allah bildiği gibi yapsın

2. Yorum: malalleli 07 02 2019 14:45
haberi yapanın eline emeğine sağlık seçim yaklaşınca ayak basılmayan yerlere tam teşkilat gidiyorlar diğer türlü orda bi mahallenin varlığından haberdar değiller

1. Yorum: yenimaleli necati 07 02 2019 12:30
garib gurebayı sevindirmek sevaptır dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Yaramaz Aydaş Firarda Sanayi Kavşağınında Trafik Kazası 1 Yara Sinop'ta Uyuşturucu Operasyonu 1 Gözaltı Tarihi Eser Operasyonu Mehmet Kahraman vefat etti Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Kafayı çeken tatilci vekilin arabasına ç Necla Akyıldız hanımefendi vefat etti Sanayi Kavşağında Otomobil Refüje girdi Yıldız Mahallesinde Trafik Kazası 1 Yara Otomobil Orta Refüje Girdi Takla Attı 1 Hüsamettin Atmaca vefat etti Bu Yıl Kurban Derisinin Fiyatları Çok Dü Sürülen İzin Ardından Boyabat Polisi 2 H Boyabat TSO Başkanı Orhan Çakır, Bayram İrfan Erbaş, Kurban Bayramı Mesajı Yayım Topağaç köyünde bir ev alev alev yandı Remzi Yayla vefat etti Tümü

Aile de mi, Okul da mı?


Boyabat Belediyesi Ne Zaman Festival Yapacak?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:513103 DtGaNi

* ANASAYFA *