E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Gaz gelen yerden tavuk esirgenmez!

Sinop’un Boyabat ilçesi Esentepe Mahallesi, Çakıroğlu küme evlerinde 23 yıldır tapuları olmadan oturan aileler, seçime 55 gün kala ve 23 yıl sonra ancak tapularına kavuşabildiler.

Boyabat Kaymakamlığına vekaleten bakan Saraydüzü kaymakamı Abdülkadir Umut Kasman ve Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ile Boyabat AK Parti ilçe başkanı Ferhat Yıldız’ın katıldığı yemekli bir tören ile 250 tane hane sahiplerine tapuları dağıtıldı. Onlar bundan böyle hisseli toprak tapuları yerine müstakil tapu ile sahip oldular.

Bu mahallede 23 yıldır tapusuz oturmuşlar!

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:07 02 2019 11:55(2028) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: halk 07 02 2019 20:34
gaz,maddenin üç halinden biridir,genellikle yer altında bulunur.

kaz,uzun boyunlu,beyaz ve gri tüylü,bir hayvandır,genellikle eti çok lezzetlidir.

şu gazeteciliğinizi gözden geçirin biraz.böyle hiç şık durmuyor.

gazmı kazmı.

4. Yorum: boyabatlı 07 02 2019 18:54
hisseli tapudan müstakil tapuya geçince arsa küçülüyor ve yarın birleştirip büyük bina yapmak istediğinde engel olarak önüne gelmeyecekmi acaba? yani benim anladığım mütahit küçük arsayı almaz, büyük çok katlı bina yapılmaz.belki şimdi benim yerim belli olsun günlük politika malzemesi olabilir ama ileride sıkıntı ve maddi kayba neden olabilir bence. hisseli tapudan bu gün kimin ne zararı vardı?

3. Yorum: uyanık 07 02 2019 15:55
kardeşim daha borular döşenmemiş gelip gelmeyeceği mechul saçmasapan işler oluyor gaz maz geldiği yok böyle giderse boybata gazda gelmez sazda,kardeşim adam yok adam, hesap ortadaki bir tüp 100₺ 5kişilik aile sadece ısınma hariç mutfağa ayda 100₺ öderse 5000 tüp satsalar aboooo...deli para lan aga,kaldıki adam 30₺ hem mutfak hem banyosunu 100₺ ısınmasıda dahil halledecek ne gerek var ödesin memet dayı boyabatlı kerizya allah bildiği gibi yapsın

2. Yorum: malalleli 07 02 2019 14:45
haberi yapanın eline emeğine sağlık seçim yaklaşınca ayak basılmayan yerlere tam teşkilat gidiyorlar diğer türlü orda bi mahallenin varlığından haberdar değiller

1. Yorum: yenimaleli necati 07 02 2019 12:30
garib gurebayı sevindirmek sevaptır dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sevgi Evleri TBMM’de ‘Biz Yanıyoruz, Kurtarın’ Türkeli'de Tek Katlı Ahşap Ev Alevlere T İrfan Erbaş, 23 Nisan Mesajı Yayımladı CHP’li Barış Karadeniz’den 2 Boyabat Polisi Yapılan Denetimlerde Didi Boyabat’ta Vurdukları Karacanın Et Boyabat’ın Tansiyonunu ve Şekerini Boyabat Polisinden Kumar Oynayanlara Suç NKP panel ve miting düzenleyecek İzzet Düşkün vefat etti Kaya Cami Hizmet Vermeye Başladı CHP’li Karadeniz; Asla İzin Vermey Tubitak 4006 Bilim Fuarına Davetlisiniz Sinop’un gerçek hikayesi "dut ağac Sabahattin Oğuz vefat etti Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Şampiyon Boyabat 1868 Spor Oldu Sinop’ta iş kazası: 1 yaralı Tümü

İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:627584 DtGaNi

* ANASAYFA *