E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Gaz gelen yerden tavuk esirgenmez!

Sinop’un Boyabat ilçesi Esentepe Mahallesi, Çakıroğlu küme evlerinde 23 yıldır tapuları olmadan oturan aileler, seçime 55 gün kala ve 23 yıl sonra ancak tapularına kavuşabildiler.

Boyabat Kaymakamlığına vekaleten bakan Saraydüzü kaymakamı Abdülkadir Umut Kasman ve Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ile Boyabat AK Parti ilçe başkanı Ferhat Yıldız’ın katıldığı yemekli bir tören ile 250 tane hane sahiplerine tapuları dağıtıldı. Onlar bundan böyle hisseli toprak tapuları yerine müstakil tapu ile sahip oldular.

Bu mahallede 23 yıldır tapusuz oturmuşlar!

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:07 02 2019 11:55(1926) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: halk 07 02 2019 20:34
gaz,maddenin üç halinden biridir,genellikle yer altında bulunur.

kaz,uzun boyunlu,beyaz ve gri tüylü,bir hayvandır,genellikle eti çok lezzetlidir.

şu gazeteciliğinizi gözden geçirin biraz.böyle hiç şık durmuyor.

gazmı kazmı.

4. Yorum: boyabatlı 07 02 2019 18:54
hisseli tapudan müstakil tapuya geçince arsa küçülüyor ve yarın birleştirip büyük bina yapmak istediğinde engel olarak önüne gelmeyecekmi acaba? yani benim anladığım mütahit küçük arsayı almaz, büyük çok katlı bina yapılmaz.belki şimdi benim yerim belli olsun günlük politika malzemesi olabilir ama ileride sıkıntı ve maddi kayba neden olabilir bence. hisseli tapudan bu gün kimin ne zararı vardı?

3. Yorum: uyanık 07 02 2019 15:55
kardeşim daha borular döşenmemiş gelip gelmeyeceği mechul saçmasapan işler oluyor gaz maz geldiği yok böyle giderse boybata gazda gelmez sazda,kardeşim adam yok adam, hesap ortadaki bir tüp 100₺ 5kişilik aile sadece ısınma hariç mutfağa ayda 100₺ öderse 5000 tüp satsalar aboooo...deli para lan aga,kaldıki adam 30₺ hem mutfak hem banyosunu 100₺ ısınmasıda dahil halledecek ne gerek var ödesin memet dayı boyabatlı kerizya allah bildiği gibi yapsın

2. Yorum: malalleli 07 02 2019 14:45
haberi yapanın eline emeğine sağlık seçim yaklaşınca ayak basılmayan yerlere tam teşkilat gidiyorlar diğer türlü orda bi mahallenin varlığından haberdar değiller

1. Yorum: yenimaleli necati 07 02 2019 12:30
garib gurebayı sevindirmek sevaptır dostlar.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop ve ilçelerinde aday listeleri tesl Trafik Kazası 1 Yaralı Adem Kolazlı, Kumluk Mahallesi muhtar ad Samsun’a Giden Otobüslerin İstikam İbrahim Postaloğlu vefat etti Adem Kayagil, Muhtar Adaylığını Açıkladı Tutuklu Yakınları Karara Tepki Gösterdi CHP’li Karadeniz Çölyak Hastaları İŞKUR’a 34 Kişi Alınacak MHP, Sinop Belediye Başkan adayını geri İt Dalaşı Yıldız Mahallesinde Gergin Anl Bu Kavşak Kazalara Davetiye Çıkarıyor Nimet Öztürk hanımefendi vefat etti Hasan Kara, BOYDEF Gecesine Katıldı E-Devlet’ten milyonlarca kişiyi il Jandarma’dan Uyuşturucu Operasyonu Yangın Binaya Sarmadan Kontrol Altına Al Barış Ayhan Projeleri Görücüye Çıkardı Selanik'ten İki Boyabatlı Sanatçı Geçti& Kaya Camiide Çalışmalar Bitiyor Sinop'ta Yangına TOMA'lı Müdahele Teknoloji Bağımlılığı 7’den 70R Hasan Kara’dan Boyabat Gündem Gaze İçişleri Bakan Yardımcısı Ersoy Taziye Z Sinop Sanayi Kavşağında Trafik Kazası Tepkisi sert oldu! Hasan Kara’dan “Erişilebilir Yanlış Yangın İhbarı Alarma Geçirdi Geçen Yıl 73 Bin 861 Hırsızlık Olayı Yaş Sinop'ta İnek Kurtarma Operasyonu CHP’li Karadeniz'den Usta Öğretici Arife Balcı, Yeni Mahalle Muhtarlığı Ada Olur mu olur! Boyabat CHP'de İl Genel Meclisi Başvurul Vali Köksal Şakalar'dan Boyabat’ta Şehri Tırıl hanımefendi vefat etti İnsanlık, İnek ve Sahibini Teğet Geçti! Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesi'ne 3 Do Sinop Seyir Tepe'de Sinoplular Gecesi Okul Çevreleri ve Okul Servis Araçları Yeşilay Elçileri Projesi Uygulamaya Geçe Tufan Şimşek; "Hep Birlikte Devam Etmeyi Davut Çalhan, DSP’den Belediye Baş Ata Bekir, Kapakları Verecek Yer Buldu CHP’li Barış Karadeniz: Sayın Baka Yarım Asırdır Balıkçılıkla Uğraşan Çift Sinop Amatör Liginde Boyabat 1868 Spor İ Doğalgaz Boyabatlı'nın hakkı Kemaldede Cami Yapımına Başlandı Tümü

Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında...


Siyasi Etik Sözleşmesi


Sevgi elmastan da öte…


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Sıladan Mektup Var -20


Seçim Yalanlarına İnananlara Afiyet Olsun


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


AKP’nin takımı Başakşehir nereye koşuyor?


Türk’ün Yaşamında Keçinin Önemi


Mor Tuhafiye Eleman İlanı


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Verem (Tüberküloz) Haftası


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


2014 Yılı Sinop İlçeleri Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Döndü Hanım


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Şubat ayı ziyaretci sayısı:689347 DtGaNi

* ANASAYFA *