E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

"Beka için milli karar, Cumhur için istikrar"

Sayın, Bahçeli, “ vatandaşa, Erdoğan’la benim beka sorunumuz var derseniz” daha inandırıcı olursunuz.

MHP’nin 31 Yerel Seçimleri Sloganı "Beka için milli karar, Cumhur için istikrar"

17 yıllık AKP iktidarının yalanlarından gına geldi, yerli otomobil, yerli uçak, ekonomi uçacak, işsizlik bitecekti sizde ortağınızın yalanlarının , hayallerinin ortağı oldunuz !

Tarım, sanayiçöktü, 17 bin çiftçi icra takibinde, işsizlik yüzde 12, vatandaş bir lira ucuz sebze meyve alabilmek için kuyruklarda, bu mudur sizin anladığınız istikrar?

AKP’nin küçük ortağı olmadığınız yıllarda, AKP Genel Başkanı Erdoğan’a, ağıza gelmeyen sözlerinizi hatırlayınca şaşırıyorum. Türk Milleti’nin gözünün içine bakarak, usta tiyatro oyuncularına taş çıkarttınız. Kutlarım sizi…

2011 Genel Seçimlerinde, şahsım olmak üzere her siyasi görüşten insan, MHP baraj altında kalmasın diye size oy verdi.

Size oy verenlerin dini, insani olarak vebalinin çok ağır olduğunu  hiç düşündünüz mü?

Ne oldu da AKP’lilerden daha çok, AKP’yi savunur oldunuz?

Yıllarrın Ülkücüsü, milliyetçisi nasıl olurda bu kadar değişebilir?

…..

Ülkenin, milletin beka sorununu düşünseydiniz?

Cumhuriyet tarihinin birikimlerini satan AKP iktidarını savunmazdınız?

Tarih, sizi ülkücü, milliyetçi olarak yazmadığımı gibi size biat edenleri de yazacak.

Sayın Bahçeli,Türkiye’nin i ekonomik, iflasın eşiğinde olduğunu sizde biliyorsunuz. Her seçimde olduğu gibi bu yerel seçimlerin de “beka sorunu” olduğunu sloganı ile geçiştirmeye çalıştığını bu millet bilmiyor mu?

Sanki, 17 yıldır ülkeyi yöneten, beka sorununu yaratan CHP siyasi iktidar…Aklı selim düşünen,vatanını, milletini sözde özde seven, ülkesinin geleceğinden kaygı duyanlar,  milleti düşünseydiniz, ülkeyi bu duruma getiren siyasi ortağınız AKP iktidarının yanında olmaz muhalefet yapardınız diye sormaz mı?

Sayın Bahçeli, Siz ülkeyideğil “  Siyasi ortağınızla, kendi bekanızı ve istikrarınızı düşünüyorsunuz”

Korkunun ecele faydası yoktur.

Sizde biliyorsunuz ki, bu yıl sonuna kadar Türkiye’nin ötelenemeyecek 174 milyar dolar dış borç ödemesi var.Ülkenin bütün varlıklarını teminat gösterilmesine rağmen dışarıdan borç bulamıyor.

Özet olarak,Türkiye Cumhuriyetiortağınız AKP siyasi iktidarı sayesinde Osmanlı İmparatorluğu’nun iflas kaderini yaşadığında bu yüce Türk Milleti’nin yüzüne nasıl bakacaksınız?

Korku toplumu olduk… Suratlar asık, birbirimize düşman kesildik…

Ruh hastalarının sayısı her geçen gün acayip bir biçimde artıyor.

Tanıdığınız psikologlar, psikiyatri uzmanı tıp doktorları varsa onlara sorun. Feci tabloyu size herhalde anlatacaklardır. İşsizlik derseniz, ayrı bir dert…

Birileri yeterince sizleri kandırdı kandırıyor.

Hepimizin beka sorunu var.

Millet, bir lira soğanı,sebzeyi , meyveyi bir lira ucuza alabilmek için kuyrukta bekleyen yokluktan çöpleri karıştıranAKP iktidarının Yeni Türkiye’si!...

Sizde sloganınız “İstikrar” neyin istikrarı ?

Sizlerin istikrarı değil de nedir?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, MHP Milletvekillerinin desteği ile kaldırıldı.

Bayburt’un düşmanın işgalinden kurtuluşunda, şanlı AL Bayrağımız yerde.! Milli Marşımız İstiklal Marşı okunurken, Protokol da oturan Bayburt’un mülki amirleri, Milli Ordumuzu temsil eden Askerler oturuyor..

Tarih:25 02 2019 11:53(1311) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: boyabatlı 27 02 2019 10:24
sayın yazar boyabat ta pavyon var inanabiliyormusunuz bu ne şimdi böyle tutumlu memlekette pavyon. çarşıya artık gidilmiyo çarşı esnafı çöktü birazda bu konuya bir destek verseniz saygılar.eskiden olsa izin verilmezdi şimdi ne değişti.

4. Yorum: özhür 26 02 2019 12:37
şimdi çıkıp bu yazının üstüne iktidar yol yaptı köprü yaptı yazarsa şaşırmam

3. Yorum: millet 25 02 2019 21:55
belediye başkanının savunucularından biri facebookta başkan boyabatta hastane yaptı diye yazmış. bire cahil az bir araştırda öyle yaz hastane proje ihalesine çıkıldığında şefik başkan bile değildi. hastaneyi yapılmasına vesile olanlar ersoy ve o günkü hastane yönetimidir. şefiğin ne emeği var yeni hastanede?

2. Yorum: foçalı 25 02 2019 18:05
mesele koltukkar gitmesin senin 17 senedir hdp nin pkk olduğunu seçim öncesimi aklına geldi.

1. Yorum: vatandaş rıza. 25 02 2019 14:32
mesele beka değil arkadaşlar mesele cahil millet meselesi takım tutar gibi oy veriyoruz ondan sonra vatandaşın ümüğünü sıkıyorlar bizim memlekette bir iktidarın ömrü iki dönem olmalı yoksa cıvıtıp vatandaşı düşünmüüyolar nasılsa veriyorlar diye ömrümüzü söküyorlar her parti iki dönem iktidar olsun valla bir daha böyle zor günler geçirmeyiz beğenmedimi eskiyi götürüp yeniyi getirelim .


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kıta sahanlığının da Yunanistan’a Yalancı, çalındı, iftira kampanyası, İma İmamoğlu, Cumhur İttifakına teşekkür etm Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi g Teşekkürler, Sayın, İçişleri Bakan Yardı Mehmet Ersoy, İmamoğlu Yunan ise, siz Er Kim bu Sandıklardan oy çalan şerefsiz, h AKParti'liler bile İmamoğlu'na çağın Ata Emekli maaşı kesintileri nelerdir? Emeklilere kira, ısınma yardımı yapılabi İSKİ'nin başına, İmamoğlu’mu yoksa Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa g İpotek altındaki Türkiye Cumhuriyet tarihi, iftira, ayrıştırılan Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Tümü

Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Boyabat Belediyesi Borç Batağında mı?


Ağaç, Göktepe ve Kaz Dağları


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:387929 DtGaNi

* ANASAYFA *