E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

"Beka için milli karar, Cumhur için istikrar"

Sayın, Bahçeli, “ vatandaşa, Erdoğan’la benim beka sorunumuz var derseniz” daha inandırıcı olursunuz.

MHP’nin 31 Yerel Seçimleri Sloganı "Beka için milli karar, Cumhur için istikrar"

17 yıllık AKP iktidarının yalanlarından gına geldi, yerli otomobil, yerli uçak, ekonomi uçacak, işsizlik bitecekti sizde ortağınızın yalanlarının , hayallerinin ortağı oldunuz !

Tarım, sanayiçöktü, 17 bin çiftçi icra takibinde, işsizlik yüzde 12, vatandaş bir lira ucuz sebze meyve alabilmek için kuyruklarda, bu mudur sizin anladığınız istikrar?

AKP’nin küçük ortağı olmadığınız yıllarda, AKP Genel Başkanı Erdoğan’a, ağıza gelmeyen sözlerinizi hatırlayınca şaşırıyorum. Türk Milleti’nin gözünün içine bakarak, usta tiyatro oyuncularına taş çıkarttınız. Kutlarım sizi…

2011 Genel Seçimlerinde, şahsım olmak üzere her siyasi görüşten insan, MHP baraj altında kalmasın diye size oy verdi.

Size oy verenlerin dini, insani olarak vebalinin çok ağır olduğunu  hiç düşündünüz mü?

Ne oldu da AKP’lilerden daha çok, AKP’yi savunur oldunuz?

Yıllarrın Ülkücüsü, milliyetçisi nasıl olurda bu kadar değişebilir?

…..

Ülkenin, milletin beka sorununu düşünseydiniz?

Cumhuriyet tarihinin birikimlerini satan AKP iktidarını savunmazdınız?

Tarih, sizi ülkücü, milliyetçi olarak yazmadığımı gibi size biat edenleri de yazacak.

Sayın Bahçeli,Türkiye’nin i ekonomik, iflasın eşiğinde olduğunu sizde biliyorsunuz. Her seçimde olduğu gibi bu yerel seçimlerin de “beka sorunu” olduğunu sloganı ile geçiştirmeye çalıştığını bu millet bilmiyor mu?

Sanki, 17 yıldır ülkeyi yöneten, beka sorununu yaratan CHP siyasi iktidar…Aklı selim düşünen,vatanını, milletini sözde özde seven, ülkesinin geleceğinden kaygı duyanlar,  milleti düşünseydiniz, ülkeyi bu duruma getiren siyasi ortağınız AKP iktidarının yanında olmaz muhalefet yapardınız diye sormaz mı?

Sayın Bahçeli, Siz ülkeyideğil “  Siyasi ortağınızla, kendi bekanızı ve istikrarınızı düşünüyorsunuz”

Korkunun ecele faydası yoktur.

Sizde biliyorsunuz ki, bu yıl sonuna kadar Türkiye’nin ötelenemeyecek 174 milyar dolar dış borç ödemesi var.Ülkenin bütün varlıklarını teminat gösterilmesine rağmen dışarıdan borç bulamıyor.

Özet olarak,Türkiye Cumhuriyetiortağınız AKP siyasi iktidarı sayesinde Osmanlı İmparatorluğu’nun iflas kaderini yaşadığında bu yüce Türk Milleti’nin yüzüne nasıl bakacaksınız?

Korku toplumu olduk… Suratlar asık, birbirimize düşman kesildik…

Ruh hastalarının sayısı her geçen gün acayip bir biçimde artıyor.

Tanıdığınız psikologlar, psikiyatri uzmanı tıp doktorları varsa onlara sorun. Feci tabloyu size herhalde anlatacaklardır. İşsizlik derseniz, ayrı bir dert…

Birileri yeterince sizleri kandırdı kandırıyor.

Hepimizin beka sorunu var.

Millet, bir lira soğanı,sebzeyi , meyveyi bir lira ucuza alabilmek için kuyrukta bekleyen yokluktan çöpleri karıştıranAKP iktidarının Yeni Türkiye’si!...

Sizde sloganınız “İstikrar” neyin istikrarı ?

Sizlerin istikrarı değil de nedir?

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE, MHP Milletvekillerinin desteği ile kaldırıldı.

Bayburt’un düşmanın işgalinden kurtuluşunda, şanlı AL Bayrağımız yerde.! Milli Marşımız İstiklal Marşı okunurken, Protokol da oturan Bayburt’un mülki amirleri, Milli Ordumuzu temsil eden Askerler oturuyor..

Tarih:25 02 2019 11:53(1060) Facebook'ta Paylaş

5. Yorum: boyabatlı 27 02 2019 10:24
sayın yazar boyabat ta pavyon var inanabiliyormusunuz bu ne şimdi böyle tutumlu memlekette pavyon. çarşıya artık gidilmiyo çarşı esnafı çöktü birazda bu konuya bir destek verseniz saygılar.eskiden olsa izin verilmezdi şimdi ne değişti.

4. Yorum: özhür 26 02 2019 12:37
şimdi çıkıp bu yazının üstüne iktidar yol yaptı köprü yaptı yazarsa şaşırmam

3. Yorum: millet 25 02 2019 21:55
belediye başkanının savunucularından biri facebookta başkan boyabatta hastane yaptı diye yazmış. bire cahil az bir araştırda öyle yaz hastane proje ihalesine çıkıldığında şefik başkan bile değildi. hastaneyi yapılmasına vesile olanlar ersoy ve o günkü hastane yönetimidir. şefiğin ne emeği var yeni hastanede?

2. Yorum: foçalı 25 02 2019 18:05
mesele koltukkar gitmesin senin 17 senedir hdp nin pkk olduğunu seçim öncesimi aklına geldi.

1. Yorum: vatandaş rıza. 25 02 2019 14:32
mesele beka değil arkadaşlar mesele cahil millet meselesi takım tutar gibi oy veriyoruz ondan sonra vatandaşın ümüğünü sıkıyorlar bizim memlekette bir iktidarın ömrü iki dönem olmalı yoksa cıvıtıp vatandaşı düşünmüüyolar nasılsa veriyorlar diye ömrümüzü söküyorlar her parti iki dönem iktidar olsun valla bir daha böyle zor günler geçirmeyiz beğenmedimi eskiyi götürüp yeniyi getirelim .


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin 16 yıldır tek başına ülkeyi yöneten Erdo “Aldatma, Kandırma Palavra” Sayın İnce; “Sütten dili yanan, yo AKP iktidarının “Çaresizlik, iktid Gariban Muharrem İnce ne diyor? Emekli maaşlarınızı alamayacağınız günle Tura'da gelse Erdoğan kazanacak diyor am “Akli yerindedir” raporu isteniyor ! AKP’li seçmen 24 Haziran’da, Neden AKP diye bir siyasi parti yoktur? AKP, bakanlık vaadi satın alırken SİYASİ 16 yılda, eski Türkiye’nin kamu ya 24 Haziran, ülke ekonomisinin iflasından Saadet Partisi tabanı Karamollaoğlu'na i Tümü

Hisar Tuğla Kiralık Traktör Aranıyor


Sıladan Mektup Var -29


Güzel insan


Bir formalite seçim daha !


Çanakkale’ye sesleniş!


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Beka Sorunu Var Yalanı


14 Mart Dünya Böbrek Günü


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü


Boyabat 31 Mart 2019 Yerel Seçim Aday Listesi


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:696322 DtGaNi

* ANASAYFA *