E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurumlarını çökerten AKP’ye oy’unu ver!

Sen, devletin kurumlarını çökerten, fabrikalarını satan, vatandaşını kuru soğana muhtaç eden, 17 yılda yerli üretim yerine ithalat ekonomisi uygulayan, ülkeyi, hayallerle, sloganlarla yöneten AKP’ye inadına oy’unu ver…

Arap’ın petrolünü, Rus’un doğalgazı nı, Japon’un cep telefonunu, Alman’ın, İtalya’ın arabasını, Amerika’nın talimatlarını uygulayan, dünya da 8 nci tarım ülkesi olan Türkiye’yi 80 ülkeden tarım ve gıda ithal eden ülke !

Yılda 900. Bin kişiye iş yaratamayan ülkede damat bey, bu yıl 2,5 milyon kişiye iş istihdamı yaratacağız diyor.

Gümrükte yakalattığı saatlerin yem olduğunu iddia eden adam alay mı ediyorsun denilince valla memur bey ben bunları tavukların önüne atıyorum. Yiyip yememek onlara kalmış demiş. O hesap

Sayın Bakan bey, fabrikaları satarak mı iş istihdamı sağlayacaktır?

17 yıllık iktidarların da bir fabrika açtılar mı?

Hani ne oldu yerli uçak, yerli otomobil fabrikaları?

…..

Sloganlarla aldatma, kandırma siyaseti.

Sayın damat Bakan bey, ülkenin ekonomik verileri sizin 2,5 milyon kişiye bir yılda iş veremeyeceğinizi gösteriyor.

Bakın bir Türk, 50 TL ile 2000 yılında 85 litre benzin alıyordu. Yine 50 TL ile 2012 yılında 11 litre benzin alabiliyor. 2019 yılında ise sadece 7 litre benzin alabiliyor.

Boğazınıza kadar borca batmışsınız.

-Türkiye Ekonomisi krizde! Acil olarak 220 Milyar Dolar sıcak paraya ihtiyaç var.

Her seçim öncesi, HDP eşittir PKK söylemi artık iyice kabak tadı verdi. Bütün güç elinde neden kapatmıyorsun. HDP’e 92 trilyon seçim yardımı yaptığını bu millet bilmiyor mu? “Tavşana kaç tazıya tut”

…..

Asıl zillet, "Analar ağlamayacak gözyaşları dinecek" diyerek Kandil'deki teröristleri Habur'da davul ve zurnalar ile karşılamak, çadır mahkemeleri kurmak, Oslo'da PKK ile masaya oturmak ve eşkıya başının bulunduğu İmralı'yı saat başı tavaf etmektir.

Asıl zillet, askerlerimizin operasyon yapma hakkını elinden alarak, PKK yandaşlarının bayrağımızı yırtıp yakacak kadar küstahça davranmasına zemin hazırlamaktır.

Hani aynı gemideydik?

Cumhur İttifakı’na muhalif olanlar, terörist, hain öyle mi?

…..

Doğu ve Güneydoğu'da Türkçe köy isimlerini Kürtçe ile değiştirmek, Barzani ve Salih Müslim'in altına kırmızı halılar sererek devletin haysiyeti ve şerefini iki paralık etmektir.

Bu ülkenin sağduyulu, vatansever, milliyetçileri unutmadı.

Tarih:03 03 2019 14:31(890) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: vatandaş 03 03 2019 20:12
daha bu gün çaktırmadan lpg zam gelmiş eskiden haber veriyorkardı şimdi habersiz çakturmadan zam yapıyorlar şimdi gidin oy verin .


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kıta sahanlığının da Yunanistan’a Yalancı, çalındı, iftira kampanyası, İma İmamoğlu, Cumhur İttifakına teşekkür etm Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi g Teşekkürler, Sayın, İçişleri Bakan Yardı Mehmet Ersoy, İmamoğlu Yunan ise, siz Er Kim bu Sandıklardan oy çalan şerefsiz, h AKParti'liler bile İmamoğlu'na çağın Ata Emekli maaşı kesintileri nelerdir? Emeklilere kira, ısınma yardımı yapılabi İSKİ'nin başına, İmamoğlu’mu yoksa Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa g İpotek altındaki Türkiye Cumhuriyet tarihi, iftira, ayrıştırılan Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Tümü

Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Boyabat Belediyesi Borç Batağında mı?


Ağaç, Göktepe ve Kaz Dağları


Kaz Dağları’na Sahip Çık!


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:386829 DtGaNi

* ANASAYFA *