E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir proje mi?

Nasıl ki iddia edildiği gibi AKP, ABD İsrail projesi ise CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'da o projenin bir ayağı mıdır? Yıllardır öz ve öz Türk olan Alevi'ler, dış güçlerin Türkiye'de kurduğu tarikatlar tarafından Alevi'liğin dinsizlik hatta ileri giderek yıllarca Alevilerin Kürt olduğu iddiaları ile karalandı.

Nasıl ki bir masa 4 ayak üzerinde sağlam duruyorsa. Dış güçlerin projeleri de öyledir.

Türkiye üzerindeki, projenin birinci ayağı Dış güçler, ikinci ayağı AKP, üçüncü ayağı dış güçlerin güdümündeki tarikatlar, 4’ncü ayağı da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu…

Ülke gerçekleri böyle olunca, bir anlamda AKP’yi ayakta tutan Kılıçdaroğlu olmuyor mu?

AKP'nin iktidar da kalabilmesi için, ana muhalefet parti liderinin de yıllarca dış güçlerin kurduğu tarikatlar vasıtası ile CHP'nin başına Alevi (Türkmen) bürokrat birisinin getirilmesi tesadüf olamaz.

AKP'nin iktidar da kalabilmesi için, ABD, FETÖ ve iktidar kaset komplosu ile Kılıçdaroğlun'u CHP'nin başına getirildi.

Çünkü, Kılıçdaroğlu'nun dış güçlerin her istediğine evet demeyeceğini, ülkesinin, milletinin çıkarlarının şahsi çıkarlarının üstünde olduğunu çok iyi biliyor.

Egemen güçlerin, Türk halkının üzerinde yaptıkları araştırmaya göre starteji belirledikleri herkesin bildiği bir şey…

Millettin, Alevilere karşı olan tutumunu bilen AKP lideri, CHP ve Kılıçdaroğlu'na veryansın ediyor ve alkış alıyor.

Diyebilirsiniz ki; Kılıçdaroğlu bir projeyle getirildiğini bilmiyor mu?

Bilmiş olmasa, egemen güçlerin oyununu bozmak için, İyi Parti ve Saadet Partisi’ni Meclis’e girmelerinin önünü açmaz ve ittifak yapmazdı.

Demek ki, Kemal Bey’in startejisi de böyle…

……

Terör örgütleri ile anlaşma masasına oturan, onları davul zurna ile karşılayan sanki Kılıçdaroğlu !

Terör örgütü PKK bugüne kadar Kılıçdaroğlu'ndan başka hangi siyasi lidere saldırı da bulundu?

Ondan sonra da, CHP'yi PKK ile işbirliği yaptığını iddia et. Hadi kuldan utanmıyorsunuz, Allah'tan da mı korkmuyorsunuz?

AKP’nin dış güçlerin bir projesi olduğunu ben iddia etmiyorum, aklı selim düşünen, vatanını, milletini kayıtsız düşünen, okuyan, araştıran sorgulayan her vatandaş biliyor !

1 Mart Tezkeresi’ni hatırlıyor musunuz?

ABD 90 bin askerini Türkiye’ye yerleştirmek, Sinop limanı olmak üzere ülkenin bütün limanlarını ABD’nin kullanmasına yani bir anlamda işgal olduğu bilinmesine rağmen, AKP liderinin tezkerenin TBMM’den geçmesi için ne kadar mücadele ettiğini unutmadık.

Türkiye, Suriye sınırının 45 yıllığına İsrail’e kiraya verilmek istenmesi tesadüf mü?

Meclis’ten geçseydi bu gün ne olur du diye hiç düşündünüz mü?

…..

Efendim Kılıçdaroğlu, Alevi (dinsizmiş) !

Alevilik, yaşam felsefesidir. "Eline, beline, diline" sözleri rehberleridir. Mezhep değildir. Din hiç değildir.

Efendim Aleviler namaz kılmıyor muş. Namaz kılanların dini bütün insanların yönettiği Türkiye, tefecilerin kuklası, Türkiye’yi ekonomik iflasa sürüklediğinizden haberiniz var mı?

….

Kılıçdaroğlu üretim, barış, kardeşlik diyor. AKP Genel Başkanı, tüketim ve toplumu ötekileştirmeye çalışıyor.

Oysa, Kemal Kılıçdaroğlu Horasan Türklerindendir. Dedesi, Hz. Mevlana, Bektaşı Veli ile İslamiyet’i Anadolu'da yaymak için gelenlerin arasında olduğunu biliyor musunuz?

Kılıçdaroğlu, aldığı aile ve devlet terbiyesi gereği nezaketinden dolayı hiç bahsetmez.

Ey AKpartililer, yalan söylemek, iftira atmak hiçbir insana yakışmaz. Müslüman’a hiç yakışmaz.

Peki, 17 yıldır ülkeyi yöneten AKP iktidarı, Müslüman, alınları secdeye varıyor da millet bir kuru soğana muhtaç oldu. Tarım ve gıda da yüzde 85 dışa bağımlı hale getirildi. Fabrika kurmak yerine mevcut fabrikaları satan zihniyetin vatanseverliğini, Müslümanlığı'nın yorumunu sizlere bırakıyorum.

Özet olarak; CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu bir gün bu millet çok iyi anlayacak ama iş işten geçmiş olacak.

Tarih:10 03 2019 13:16(1045) Facebook'ta Paylaş

3. Yorum: gökbörü 11 03 2019 10:14
pekı bız ne yapacağız :bız herşeyden once okuycaz :tek tıp değil çok yonlu okuycaz - sonu ( ızm ) ıle bıten herşeyı ,analız yapıcaz -tez-antı tez -sonunda senteze ulaşıcaz -ve uyanık olucaz -en nıhayetınde alevısı -sunnısı - kurdu -türkü -lazı-abazhası-çerkezi bir bütün olucaz çunku başka vatan yok -ne mutlu türküm diyene!!!!!!!!!!!!

2. Yorum: gökbörü 11 03 2019 09:41
ülke olarak bırçok etnık kımlığe , mezhebe sahıp, konum olarakta dünyanın kalbınde olduğumuzdan dolayı elbettekı birçok devlet ve istıhbarat teşkılatlarının proje hedeflerındeyız yuzyıllar boyunca , burda onemli olan ülkeyi yönetmek için bu servıslerın ulkelerın kucağına oturulup oturulmayacağıdır, bu konuyla ilgili günlerce yazılıp çızılebılır kısaca :cıa:fed:dolar:power:dunya hegemanyası denklemıneden yola çıkarak ya tam bıat eder proje olursun -ya etmez ölürsün -ya da en az malıyetle asgari müşterekte buluşup gemıyı yuzdurmeye çalışırsın -bu tüm ülkelerde boyledır ve bu gücün önünde kımse duramaz 3 secenekten kımın ne olduğu halkımızın takdiridir.

1. Yorum: ziyaretci 11 03 2019 08:03
yav he he


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kıta sahanlığının da Yunanistan’a Yalancı, çalındı, iftira kampanyası, İma İmamoğlu, Cumhur İttifakına teşekkür etm Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi g Teşekkürler, Sayın, İçişleri Bakan Yardı Mehmet Ersoy, İmamoğlu Yunan ise, siz Er Kim bu Sandıklardan oy çalan şerefsiz, h AKParti'liler bile İmamoğlu'na çağın Ata Emekli maaşı kesintileri nelerdir? Emeklilere kira, ısınma yardımı yapılabi İSKİ'nin başına, İmamoğlu’mu yoksa Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa g İpotek altındaki Türkiye Cumhuriyet tarihi, iftira, ayrıştırılan Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Tümü

Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


15 Temmuz Destan mı, Kara Gün mü?


Kadın hayattır


Ülkenin gençlerine bak


ODTÜ’de Kavaklık Direnişi


500.000 TL Paranın Aslı Var mı?


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


En uzun gündüzü yaşayacağız


Satılık Otomobil 57 DT 858


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Temmuz ayı ziyaretci sayısı:468673 DtGaNi

* ANASAYFA *