E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Numan Kutulmuş Başkan Çakıcı’ya Destek İstedi

Ak Parti Genel Başkavekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Boyabat’ta geldi. İlk olarak Boyabat belediyesine gelen Ak Parti Genel Başkavekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcı’yı ziyaret etti.

Projeleri hakkın bilgi veren Boyabat Belediye başkanı Şefik Çakıcı yaptıkları hizmetleri anlattı. Daha sonra 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezinin açılışına katılan Ak Parti Genel Başkavekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş “Boyabat’ın abat şehir olmasına Boyabat belediye başkanı Şefik Çakıcının çok katkısı olmuştur. Desteklerinizi sonuna kadar yapmanızı istiyorum. Sinop’ta, Sinop’a yapılan yatırımları gözden geçirdim. 15-16 yılda Ak Parti Hükumetleri dönemlerinde en çok yatırımlar alan iller arasında birisi Sinop, Sinop’ta Sinop Üniversitesi var. Sinop’ta Havaalanı var. Yapılan tünel ile Sinop ve Boyabat arası birleştirilmiş oldu.İlçelerimizin bir kısmına Doğalgaz geldi. Tarım alanlarında ve diğer alanlarda destekler verildi. Seçime 17 gün kaldı bu süre içerisinde Boyabat gösteriyorki Şefik Bey’i yeniden başkan seçeceksiniz. Başarı için kalan bu süre içerisinde herkesin kapılarını çalacağız, herkese yeni güçlü Türkiye’yi anlatacağız, çabalayacağız, çalışacağız.Boyabat yol almaya hazır görünüyor.” dedi.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:13 03 2019 19:56(1721) Facebook'ta Paylaş

20. Yorum: recai 17 03 2019 01:10
imar planlamasinda kendi yandaşlarının düzeltme dilekçekerini kabul edip garibanın dilekçelerine red veren sayın başkana oy yok . gitsin onlardan oy alsın artık . buro önündeki imam efendiler kul hakkını anlatir umarım size tabi bir yiğit imam çıkarsa.

19. Yorum: kulhakkı 16 03 2019 15:35
hadi ben sana elden aldığım elliyi yüzü ödeyemeden öldüm, öbür dünyada bunun hesabını veririm,siz gariban insanların hakkını işkur da orda burda yediniz bunun hesabını nsl vereceksiniz,belediye de çalışanın eşine çıkıyor milli eğitimdeki memurun eşine çıkıyor , kocası ölmüş üç çocuklu aç kadına çıkmıyor bumu adalet kontenjan dan hep takımlarınizi yazıyorsunuz size oy verenler bile bu vebalin içinde...

18. Yorum: temizlik 16 03 2019 09:07
boyabat herşeyden önce çok pis.heryer calcamur ve boş poşet dolu.mehmet ermiş zamanı böyle değildi.heryer etfaiye ile yıkamıyordu.temizlik imandan gelir.

17. Yorum: aydın 15 03 2019 10:20
ben chp liyim. daha önce de akp li belediye başkanlarını tanıdım. mesela mehmet ermiş bir ak partiliydi ama bana göre şefik çakıcı kadar itici gelmiyordu.

16. Yorum: mehmet 15 03 2019 10:17
şefik başkan 5 yıl önce 40 yaşa girdim 40 proje diye nutuklar atıyordun. ne oldu 40 projeye . şimdi hangi yüzle vatandaşın karşısına çıkacaksın.

15. Yorum: erbakan 15 03 2019 00:36
çoğunun yetiştiği milli gençlik vakfının düzenlemiş olduğu merhum necmettin erbakan ı anma gecesine gelmeyen dünkü mücahitler maşallah açilista en öndeler .unutmayın ki geldikleri yeri unutanlar kaybolmaya mahkumdurlar. dünya da erbakan ahiret te erbakan elhamdülillah.

14. Yorum: isimsiz,57 14 03 2019 16:50
senelerdir işsiziz başkana gidiyoruz boş açız aç

13. Yorum: atsız 14 03 2019 11:08
şefik'i numan değil harun hatta karun bile kurtaramaz artık!!!!

12. Yorum: aaaa 14 03 2019 10:19
ula amca çok tehlikelisin.nerde durduğun belli değil .imza yeğenin .

11. Yorum: muhittin 14 03 2019 07:57
boyabat"ta numan kurtulmuş yaşamıyor biz yaşıyoruz. oyu istemesi kolay tabi, maymun gözünü açtı bugüne kadar verdim ama artık size oy moy yok.

10. Yorum: belediye 14 03 2019 02:34
şefik başkan haniii 40 proje 37 si nerde...allahan nerde,bin kişiye iş sözü verdiniz keşke yapsaydınız da işleri olsaydı bari milleti kandırmak tan başka bişey diil..yaptıkların belediyenin görevi zaten kültür merkezi devlet yaptı oda devletin vatandaşına hizmeti..iş kurda ki haksızlıklara ne demeli kendi adamlarınızın eşleri nedense her çekilişte çıkıyır maşallah nasıl şansmış....

9. Yorum: luzumsuz saltanat 13 03 2019 23:56
malesef boşa saltanat boş iş ve kambura yük koyma.

8. Yorum: manav 13 03 2019 22:34
dsp kazanacak.domates soğan patates

7. Yorum: abc 13 03 2019 22:03
ne de olsa büyük cami'nin musalla taşına geleceksiniz allah nasip ederse .

6. Yorum: milat 13 03 2019 21:55
ne bu gariban işçinin çektiği* açılışa gidilecek git, seçim bürosuna gidilecek git, karşılamaya gidilecek git. biraz rahat bırakın bu insanları artık.

5. Yorum: boyabatli 13 03 2019 21:50
sinema salonu pislikten geçilmiyor ve soğuk.bugun temizlenmiştir tabi

4. Yorum: destek 13 03 2019 20:59
destek yok sefik çakıcıya. 5 yıl önce havadan söz verip sözünü tutmazken düşünecekti

3. Yorum: vatandaş 13 03 2019 20:44
ak patili sevdiğim birisi facede boyabatta sarı kart gösterelim demiş. bazı ak partili kişiler yorumlarında tepki göstermişler. peki bu savunuculara soruyorum.
bu savunduğunuz adam ak partili gibi gözüküp 2009 yılında aday olamayınca oyları başka yere verin diye çoğu kişiye mesaj göndermedimi?
şimdi bu olaya hayır o göndermemiş, başkası onun adına göndermiş diyeceksiniz.
peki bu kişiyi araştırdımı? sonuç ne oldu?

2. Yorum: anadolu 13 03 2019 20:30
siz sadece vaat edin hangi bir sözünüzü tuttunuz hangi icraatinizi anlattınız acaba toplanan kalabalığa? biraz edep ya hu

1. Yorum: autofill 13 03 2019 20:06
artik doyduk sizin bos vaatlerinize yetti canimiza. gecen secimde verdiginiz kac tane sozu yerine getirdiniz de milleti kandiriyorsunuz. hasan kara doneminde yoklukta yapilan hizmetlerin yarisini tek parti iktidarina ragmen yapamadiniz. hani benim kardeslerimi ise alacaktiniz bunun icin sözler verip yalvar yakar oyumuzu istemediniz mi? yaziklar olsun ne diyeyim. oy moy yok bu sene size


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hasan Kara, Tuğla Fabrikalarını Ziyaret Zekeriya Kurt, Çalışmalarına Devam Ediyo Üniversite Öğrencisi Genç Köye Muhtar Ad Adem Kayagil, "Birlikte Çalışacağız, Bir Kamil Tepeli vefat etti Gönül Boran: Mücadele sonuç alana kadar Otomobil Kanala Uçtu 3 Yaralı Saraydüzü’nde Jandarma Beratta Tab Sinop'ta 600 mm Bora Füzesi Test Edildi Boyabat Gazetesi 31 Mart Yerel Seçim Ank Erol Baş vefat etti İsmail Okutan vefat etti Sonunda Makam Arabasının Plakası Doğru Ş Boyabat İYİ Parti'den Korkunç İddia Oto Teyp Hırsızlığı!!!! Zekiye Maviş hanımefendi vefat etti Hüseyin Akkuş vefat etti Zekeriya Kurt, Çalışmalarına Devam Ediyo Otomobil Beton Bariyerlere Çarptı: 1 Yar Tuğla Sanayisini Hiçe Saymak Boyabat'a Y Yani bu kadar olur! Boyabat Adliyesinden Kan Bağışına Tam De Şükrü Kaya, Emekçileri Ziyaret Etti Murat Özer, Çamlıca Mahallesi Muhtar Ada CHP Basın Açıklaması Boyabat’ta Sahte Para Yakalandı Zekeriya Kurt, Çalışmalarına Devam Ediyo Şükrü Kaya, Boyabat Gazetesi'ni Ziyaret EYT'liler İstanbul'da buluştu! Hasan Kara, Boyabat Kulesi ile İlgili Aç “Çanakkale Zafer Platosu” Et Evinde Ölü Bulundu Şükrü Kaya, Esnaf Ziyaretinde Bulundu Abdullah Zincirci vefat etti 5 canın bedeli 6 yıl 8 ay hapis! Osman Kara vefat etti Sinop Müsiad Başkanı Cengiz Tokmak'ın Ba İYİ Parti İlçe Başkanı Mithat Mor; "18 M Şahin Erdoğan, Cumakayalı Köyüne Muhtar EYT Derneği Başkanı Gönül Boran'dan miti Sinop'ta roket ve füze atışı yapılacak Yarışmada Kazandığı Ödülü Mehmetçik Vakf CHP’li Karadeniz, 14 Mart Tıp Bayr Kamu Kurumunu Dolandırmak İddiasıyla 1 K Sinop'ta Trafik Kazası 1 Yaralı Sündüs Nurcan Yavuzlu; "Artık Yenilik ve 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi Kaç De Hasan Kara, Erdal Ertekin'i Ziyaret Etti Şükrü Kaya ziyaretleri devam ediyor Tümü

Hisar Tuğla Kiralık Traktör Aranıyor


Sıladan Mektup Var -29


Güzel insan


Bir formalite seçim daha !


Çanakkale’ye sesleniş!


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Beka Sorunu Var Yalanı


14 Mart Dünya Böbrek Günü


8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü


Boyabat 31 Mart 2019 Yerel Seçim Aday Listesi


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Sinop Yolundan Kar Görüntüleri 13 Ocak 2019


Rıza Mor'u Aramızdan Ayrılışının 3. Yılında Rahmetle Anıyoruz


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Sinop Bugün En Uzun Gecesini Yaşıyor


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mart ayı ziyaretci sayısı:695382 DtGaNi

* ANASAYFA *