E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Muhalefet adayları seçime girebilir ama
seçimi kazanırlarsa günlerini görür!

Yeni Türkiye ve tek adam rejiminde muhalefetin adayları seçime girebilir ama kazanması halinde günlerini görür tehditleri !...

İktidarın bakanları, milletvekilleri, muhalefet belediye başkanı adaylarına attıkları iftira, karalama, ayrıştırma kampanyasından sonra seçime sayılı günler kala, tehditlere başladı.

TBMM’ye, millete sorumluluğu olmayan Saray’ın atadığı Tarım Bakanı, Amasya Taşova’da muhalefeti kastederek “ Bu adilere sandıkta cevap verecek misiniz” diyor.

…..

Demek oluyor ki ülkenin yarısı, cumhur ittifakına oy vermeyen adi, terörist, vatan haini oluyor öyle mi?

Hadi, AKP’li milletvekilleri, başkan adayları milletten aldığı sandık iradesini yok sayıyorlar , o takdirde neden seçim yapılıyor?

Böyle bir seçim, böyle bir demokrasi, dünyanın en geri kalmış hangi ülkesinde vardır?

….

AKP Genel Başkanı Kürt'leri ötekileştiriyor, İBB adayı Yıldırım Kürt'den oy istiyor!

Devlet vergi alırken, Kürt, Alevi, vatan haini, terörist, Cumhur İttifakı'na oy verirse vatansever oluyor oluyor öyle mi?..

Efendim Millet İttifakı, HDP ile ittifak yapmış.

Peki, 6 milyon seçmeni olan HDP bu ülkeye vergi vermiyor mu?

HDP'in TBMM'de grubu, başkan vekili, komisyonlar da görevleri varsa, HDP hazineden seçim yardımı alıyorsa...

Devletin tüm imkanlarını kullanıyorsa… AKP

iktidarının TBMM’de HDP kapatacak milletvekili çoğunluğu var mı ? var !

CHP, TBMM’ye HDP’in kapatılması ve terör örgütü ile bağlantısı araştırılsın önergesi veriyor, AKP ve MHP milletvekilleri oyları ile kabul edilmiyor !

Ondan sonra muhalefet partilerini suçla.

Bu ne yaman çelişkidir?

…..

Geçmişte AKP, HDP, PKK ile masaya oturuyor, terörist başı Öcalan'a heyetler gönderirken AKParti vatansever mi oluyor?

Şayet, HDP terörist bir parti ise neden kapatmıyorsunuz?

Efendim, Millet İttifakı'nda PKK'lılar varmış. AKP iktidarının İçişleri Bakanlığı neden tespit edipte yargıya teslim etmemiş.

Madem İYİ Parti, CHP ve Saadet Partisi’nde 300 terörist aday var, bunların adaylığına izin veren YSK, bu sözde teröristlerin elini kolunu sallayarak gezmesine, seçilmesine müsaade eden İçişleri Bakanı istifa edecek mi?

İftira, karalama, ayrıştırma nereye kadar?

5 Haziran 2018 tarihinde, başbakan şapkası ile Hakkari’de konuşan, günümüz İBB adayı Binali Yıldırım,”Benim de geçmişim Kürt” diyor !

İçişleri Bakanı Süleyman SOYLU, CHP İBB Adayı Ekrem İmamoğlu’na, “Seçilsin de görelim” diye tehdit ediyor.

Muhalefet partileri adaylarının seçime girmesi demokratik hak, seçilirse günlerini görür öyle mi?

Tarih:28 03 2019 10:13(1278) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: aslan 31 03 2019 12:37
ben de çocukken "milat"in yaptigi gibi, güzel kokulu ardiç agacindan kaval yapip koyunlara çalardim ve beni can kulagi ile dinlerlerdi!

1. Yorum: milat 29 03 2019 13:14
hakaret küfür olmayan kurallara uygun yorumumu neden yayınlamyorsunz. tarafsız dürüst gazeteclik yapın.reis hiç bir zaman kürtleri ötekileştirmemiştir.rte hdp ile pkk arasında ilişkleri olanları bahsediyor.sayın yazar rte nin bunu hdp ye oy verenlere değil pkk ile ilişkili hdp liler için söylediğini bile bile başkalarını iftira ve yalancılıkla suçluyorsunuz ama bunu bizzat siz yapıyorsnuz.yahu adamlar ittifak yapıyorlar siz hdp yi aklamak için chp hdp kapatılsın diye önerge vermiş diye yazıyrsunuz.sayın yazar hangi tarihte hangi önergeyi vermiş inanın yalan ve iftira hiç iyi bişey değil.soylunun açıkladığı listelerdeki terörle bağlntısı olan cezaevine girip cezasını çekmiş 300 pkk yandaşı listelere konulmdımı sayın yazar.hdp nin eşbaşkanı sırtını ypg dayayan vb hdp nin mv yarısı cazaevinde.15 bin pkk lının kafasına sıkıldı,dün görüntüleri gördünüz dört tane tepe noktadan leş tabi.hdp nin ittifak ortağı chp süleyman soyluyu rte yi bahçeliyi hedef alır hdp hakkında tek kelime edemez


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Yalancı, çalındı, iftira kampanyası, İma İmamoğlu, Cumhur İttifakına teşekkür etm Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi g Teşekkürler, Sayın, İçişleri Bakan Yardı Mehmet Ersoy, İmamoğlu Yunan ise, siz Er Kim bu Sandıklardan oy çalan şerefsiz, h AKParti'liler bile İmamoğlu'na çağın Ata Emekli maaşı kesintileri nelerdir? Emeklilere kira, ısınma yardımı yapılabi İSKİ'nin başına, İmamoğlu’mu yoksa Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa g İpotek altındaki Türkiye Cumhuriyet tarihi, iftira, ayrıştırılan Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Türkiye’nin Tümü

Yalancı, çalındı, iftira kampanyası, İmamoğlu’na rekor kırdırdı


Tam çılgın Türk!


Yazıklar Olsun! Bunları da Yazacak Bir "Yiğit" Arıyorum…


İlçemizde Ekmek Zamlanmış


En uzun gündüzü yaşayacağız


İBB Başkan Adayları Ortak Yayına Çıktı


Eğitim ve 23 Haziran Seçimi


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


1-7 Haziran İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası


Bayramlık


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:618662 DtGaNi

* ANASAYFA *