E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Anlamlı Bir Geleceğe Hazır Mısınız?

Boyabat Anlam Okulları Açılıyor!

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Boyabat Anlam Okulları Milli Eğitim Bakanlığından açılış için gerekli onayı almıştır.

Boyabat Anlam Okulları Bursluluk Sınavı 20 Nisan 2019 Cumartesi günü yapılacaktır.

Mutluluk, Barış ve Başarılı Yarınlara Birlikte Yürümek Dileğiyle…

Başvuru: Fevzi Çakmak Caddesi No: 2 Boyabat, adresinde bulunan Anlam Okulları

Telefon: 333 04 04

Türkiye’nin birçok bölgesinde 7 kampüs ve 14 okulu ile eğitim öğretim faaliyetlerini yürüten Anlam Okulları Boyabat’ta açılıyor.

Anlam Okulları Kurucu Temsilcisi Nazif Koltukçu, "Bir süredir hazırlıkları devem eden Boyabat Anlam Okullarımızın yasal sürecini tamamladık ve okul açma-öğretime başlama ruhsatını aldık. Okulumuz anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olarak 2019-2020 eğitim öğretim döneminde eğitime başlayacak." dedi.

Okulun fiziksel ve donanım hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Nazif Koltukçu, "Boyabat’ımız için çok önemli ve anlamlı bir yatırım gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum, aydınlık yarınlara ancak eğitimle kavuşabileceğiz, dedi. Koltukçu, Her Anlamda başarı sloganı ile Boyabat’a gelen Anlam Okullarının çocuklarımızın ders başarıları yanında hayat başarılarını da önemsiyor." dedi.

Okul Müdürü Doğan Sezgin, "Anlam Okulları olarak 20 Nisan Cumartesi günü Fevzi Çakmak Caddesinde açılan okul binamızda 3,4,5,6 ve 7. Sınıflar için Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı yapacağız." dedi. Boyabat öğrencilerimiz bu sınavda kazanımlarını değerlendirme ve Boyabat’ın tek özel okulunda okumak için burs kazanmaya davet ediyoruz diyen Doğan Sezgin, "Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul ile gelecek yıl eğitim hayatına başlayacak olan okulumuz öğrencilerimizin ders başarıları yanında 21. yüzyıl becerilerini de önemsiyoruz. Anlam Okulları ile Boyabatlı çocuklarımızı öğrenirken eğlenen, üreten, yaratıcı, sorumluluk sahibi bireyler olarak yetiştireceğiz." dedi.

BOYABATIMIZ İÇİN ANLAM OKULLARI HAYIRLI OLSUN.

Tarih:05 04 2019 10:47(2784) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Şampiyon Boyabat 1868 Spor Oldu Sinop’ta iş kazası: 1 yaralı Av sezonu bitti, tekneler limana çekildi Maçta Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Sahad Teşekkürler Yeşilçam Köyü Hüseyin Musluoğlu vefat etti Gerze'de kurtarma operasyonu Sinop Erfelek Yolunda Trafik Kazası Yusuf Sancar vefat etti Anaokulunda Miniklere Sağlık Uygulamalı Minikler Polisleri Ziyaret Etti Ekmek Kavgasına Bıçak Karıştı 2 Yaralı Minibüs Elektrik Diregine Çarparak Durab Ahmet Türk vefat etti Adalet böyle işledi! Tercüman Yılmaz vefat etti ”Vatandaşımız Köyüne Dönsün, Üreti Futbol Oynamak İçin Geldiği Sinop'ta Gün Tümü

Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:595787 DtGaNi

* ANASAYFA *