E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Anlamlı Bir Geleceğe Hazır Mısınız?

Boyabat Anlam Okulları Açılıyor!

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılında Boyabat Anlam Okulları Milli Eğitim Bakanlığından açılış için gerekli onayı almıştır.

Boyabat Anlam Okulları Bursluluk Sınavı 20 Nisan 2019 Cumartesi günü yapılacaktır.

Mutluluk, Barış ve Başarılı Yarınlara Birlikte Yürümek Dileğiyle…

Başvuru: Fevzi Çakmak Caddesi No: 2 Boyabat, adresinde bulunan Anlam Okulları

Telefon: 333 04 04

Türkiye’nin birçok bölgesinde 7 kampüs ve 14 okulu ile eğitim öğretim faaliyetlerini yürüten Anlam Okulları Boyabat’ta açılıyor.

Anlam Okulları Kurucu Temsilcisi Nazif Koltukçu, "Bir süredir hazırlıkları devem eden Boyabat Anlam Okullarımızın yasal sürecini tamamladık ve okul açma-öğretime başlama ruhsatını aldık. Okulumuz anasınıfı, ilkokul ve ortaokul olarak 2019-2020 eğitim öğretim döneminde eğitime başlayacak." dedi.

Okulun fiziksel ve donanım hazırlıklarını tamamladıklarını belirten Nazif Koltukçu, "Boyabat’ımız için çok önemli ve anlamlı bir yatırım gerçekleştirdiğimizi düşünüyorum, aydınlık yarınlara ancak eğitimle kavuşabileceğiz, dedi. Koltukçu, Her Anlamda başarı sloganı ile Boyabat’a gelen Anlam Okullarının çocuklarımızın ders başarıları yanında hayat başarılarını da önemsiyor." dedi.

Okul Müdürü Doğan Sezgin, "Anlam Okulları olarak 20 Nisan Cumartesi günü Fevzi Çakmak Caddesinde açılan okul binamızda 3,4,5,6 ve 7. Sınıflar için Okula Kabul ve Bursluluk Sınavı yapacağız." dedi. Boyabat öğrencilerimiz bu sınavda kazanımlarını değerlendirme ve Boyabat’ın tek özel okulunda okumak için burs kazanmaya davet ediyoruz diyen Doğan Sezgin, "Anasınıfı, ilkokul ve ortaokul ile gelecek yıl eğitim hayatına başlayacak olan okulumuz öğrencilerimizin ders başarıları yanında 21. yüzyıl becerilerini de önemsiyoruz. Anlam Okulları ile Boyabatlı çocuklarımızı öğrenirken eğlenen, üreten, yaratıcı, sorumluluk sahibi bireyler olarak yetiştireceğiz." dedi.

BOYABATIMIZ İÇİN ANLAM OKULLARI HAYIRLI OLSUN.

Tarih:05 04 2019 10:47(3061) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Durağan Arasında Motosiklet Trak Sürücüler Dikkat! Boyabat’ta Sel Çeltik Tarlalarını Sinop'ta otele girmeye çalışan inek gülü Sinop'ta Trafik Kazası: 3 Yaralı Mustafa Özboğa vefat etti Boşuna açmayın bari! Sinop’ta uyuşturucu operasyonu: 3 Sınav Tedbirleri Yetenek Sınavları Yapılacak Kelle Kebaba Tatilcilerde Vatandaşlarda Ayran Zannedip Böcek İlacını İçmeye Kalk Esentepe’de Kendini Eve Kilitleyen Cinayetten Tutuklu Ufuk T. 26 Yıl 3 Ay H Emine Çatak hanımefendi vefat etti Kayıp Can Dostu Aranıyor İsmail Menekşe vefat etti Boyabat Gerze Arasında Feci Kaza: 2 Ölü Kontrolden Çıkan Damperli Kamyon Trafik Sel Ne Varsa Önüne Kattı Önlemler Gece B Çaya Sel Geldi Kargo kamyonu otomobille çarpıştı 2 ölü Traktörle Ot Biçerken Can Verdi Sinoplular, Hıdırellezi kutladı Balkondan düşen genç, tedavi altına alın Sabıkalı kavşakta yine kaza! Kazada ağır yaralanan 4 yaşındaki çocuk Nazif Ulu vefat etti Kemal Kalaycı vefat etti Hüseyin Sarı vefat etti Orta Çarşıya Renk Veren Bakırcılar Çarşı Zeki Papağan İlgiyle İzleniyor Şu Güzelliklere Bakın! ASİDER, Münster Başkonsolosluğuna ziyare Zabiye Irmak hanımefendi vefat etti Satılmış Öztürk vefat etti Dalgın Sürücü El Firenini İhmal Edince A Trafik Ekiplerinin Denetimleri Devam Edi Şevki Kazar vefat etti Tünel Çıkışında Otomobil Takla Attı Duramayan Araç Kadının Ayaklarının Üzeri Yaralıların Dördü Samsun’a Sevk Ed Araç Yaklaşık 50 Metreden Uçtu 7 Yaralı İtfaiye Alevlere Müdahale Etti ve Uyardı Alkolü Fazla Kaçırınca Gözlerini Hastane Zeliha Karaş hanımefendi vefat etti Ramazan Şimşek vefat etti Bekir Ulutaş vefat etti Yılbaşı'nda İndirim, Ramazan ve Bayram'd Tümü

İlçemizde İhalelerde Usulsüzlük Yapan Kurum


Eğitim ve 23 Haziran Seçimi


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi güzel şeyler yapmadı?


Satılık Otomobil 57 DT 858


VIP’iniz Batsın


1-7 Haziran İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası


Bayramlık


Kafa Kesen Suriyeliler!


İslam'da özel bir hayvan: Kedi


Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:367018 DtGaNi

* ANASAYFA *