E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Trafik Magandası Biçti ve Kaçtı 2 Genç Kız Kıl Payı Kurtuldu...

7 Nisan 2019 akşam saat 20.13 sıralarında bir otomobil Adnan Menderes Bulvarı üzerinde yol kenarındaki demir telleri biçerek trafik kazası yaptı.

Edinilen bilgiye göre, saat 20.13 sıralarında 57 !! xxx plakalı bir otomobil Emniyet Müdürlüğünü geçtikten sonra kontrolden çıktı. Yol kenarındaki 2 öğrenciyi kıl payı sıyıran otomobil sürücüsü daha sonra Boyabat Lisesi'nin çıkışında bulunan, öğrencilerin okul çıkışında ana yola çıkmamaları ve trafik emniyetini sağlamak için yapılan çelik tellerden yapılmış bariyerlere çarparak biçti. Kaza yerinde durmak yerine kaçmayı tercih eden araç sürücüsü 100 metre ileride yol kenarında park halinde duran kamyonetinde sol tarafına çarptı. İki defa kazaya neden olan ve iki genç kızı tesadüfen sıyırıp geçen sürücü yine kaza yerinden süratle uzaklaştı. Kaza yerine gelen polis ekipleri kaza neden olan ve kaza yerinden kaçan otomobili arıyor.

Kazadan kıl payı kurtulan iki genç kızın Karakola giderek sürücüden şikayetçi oldukları bildirildi

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:08 04 2019 11:15(2171) Facebook'ta Paylaş

6. Yorum: :) 11 04 2019 22:47
emniyet kaymakamlık haberiniz varmı bilmem ama adnan menderes bulvarı yine galeriye döndü her yer satılık araç dolu hani 20 dk süresi ne oldu keser gibisiniz hep bana hep bana

5. Yorum: jetskici başkan 10 04 2019 08:32
şöförlüğü bilmeyen geçmesin kardeşim direksiyona

4. Yorum: ömer 09 04 2019 09:44
emniyet ile lise çıkışı arası çok tehlikeli, ışıklar tarafından gelen araçlar birbiri ile yarışır vaziyette, kimsenin canı yanmadan o alanda bulunan kaldırım kenarı için çelik bariyer yapılması gerek, bu kaza bize gelecekte olması muhtemel (allah korusun) bazı kazaları göstermiş, lise çıkış zamanına denk gelse öğrenciler orada olsa felaket olurdu...

3. Yorum: hasan 08 04 2019 19:42
son durum nedir kaza hakkında

2. Yorum: vatandaş 08 04 2019 17:09
ceza yok, herşey serbest, araç emniyetin önünde diğer arcı sağından geçiyor kimse sen ne yapıyorsun demiyor. bütün bunlar emniyet müdürlüğünün önünde oluyor.

1. Yorum: boyabatlı kağzım 08 04 2019 13:02
yetkililerce bu trafik magandalarının tespiti ile ilgili adli mercilere bildirimleri hususunda gerekenlerin yapılması lazım.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Boyabat Durağan Arasında Motosiklet Trak Sürücüler Dikkat! Boyabat’ta Sel Çeltik Tarlalarını Sinop'ta otele girmeye çalışan inek gülü Sinop'ta Trafik Kazası: 3 Yaralı Mustafa Özboğa vefat etti Boşuna açmayın bari! Sinop’ta uyuşturucu operasyonu: 3 Sınav Tedbirleri Yetenek Sınavları Yapılacak Kelle Kebaba Tatilcilerde Vatandaşlarda Ayran Zannedip Böcek İlacını İçmeye Kalk Esentepe’de Kendini Eve Kilitleyen Cinayetten Tutuklu Ufuk T. 26 Yıl 3 Ay H Emine Çatak hanımefendi vefat etti Kayıp Can Dostu Aranıyor İsmail Menekşe vefat etti Boyabat Gerze Arasında Feci Kaza: 2 Ölü Kontrolden Çıkan Damperli Kamyon Trafik Sel Ne Varsa Önüne Kattı Önlemler Gece B Çaya Sel Geldi Kargo kamyonu otomobille çarpıştı 2 ölü Traktörle Ot Biçerken Can Verdi Sinoplular, Hıdırellezi kutladı Balkondan düşen genç, tedavi altına alın Sabıkalı kavşakta yine kaza! Kazada ağır yaralanan 4 yaşındaki çocuk Nazif Ulu vefat etti Kemal Kalaycı vefat etti Hüseyin Sarı vefat etti Orta Çarşıya Renk Veren Bakırcılar Çarşı Zeki Papağan İlgiyle İzleniyor Şu Güzelliklere Bakın! ASİDER, Münster Başkonsolosluğuna ziyare Zabiye Irmak hanımefendi vefat etti Satılmış Öztürk vefat etti Dalgın Sürücü El Firenini İhmal Edince A Trafik Ekiplerinin Denetimleri Devam Edi Şevki Kazar vefat etti Tünel Çıkışında Otomobil Takla Attı Duramayan Araç Kadının Ayaklarının Üzeri Yaralıların Dördü Samsun’a Sevk Ed Araç Yaklaşık 50 Metreden Uçtu 7 Yaralı İtfaiye Alevlere Müdahale Etti ve Uyardı Alkolü Fazla Kaçırınca Gözlerini Hastane Zeliha Karaş hanımefendi vefat etti Ramazan Şimşek vefat etti Bekir Ulutaş vefat etti Yılbaşı'nda İndirim, Ramazan ve Bayram'd Tümü

İlçemizde İhalelerde Usulsüzlük Yapan Kurum


Eğitim ve 23 Haziran Seçimi


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi güzel şeyler yapmadı?


Satılık Otomobil 57 DT 858


VIP’iniz Batsın


1-7 Haziran İyot Yetersizliği Hastalıklarının Önlenmesi Haftası


Bayramlık


Kafa Kesen Suriyeliler!


İslam'da özel bir hayvan: Kedi


Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Haziran ayı ziyaretci sayısı:366707 DtGaNi

* ANASAYFA *