E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Türk Polis Teşkilatının Kuruluşunun 174. Yıldönümü Kutlandı

10 Nisan 2019 - Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü Boyabat Kaymakamlığı önünde törenle kutlandı.

Sabah saat. 10.00'da Atatürk Anıtı'na çelenk sunumunun ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı okundu. Törende Boyabat İlçe Emniyet Müdürü Mustafa Gülcü; ”Bugün Cumhuriyetimizin, Demokratik Hukuk Devletinin teminatı olan Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluş Yıldönümünü sizlerle bir arada kutlamaktan onur ve mutluluk duyuyorum.

Türk Polis Teşkilatı, halkın can ve mal güvenliği, devletin bölünmez bütünlüğü ve huzurun temini için zaman ve mekan gözetmeksizin hizmet vermekte, gerektiğinde canını feda etmekten çekinmemektedir.

Bu hizmet uğrunda kuruluşundan günümüze kadar canını seve seve feda edip, hakka yürümüş aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnetle yad ediyorum.

Polis Teşkilatımız kanunların kendine verdiği yetkiyle görev yaparken en büyük yardımcısı aziz milletimiz olmuş, halkımızın yanında ve gönlünde yer bulmuştur.

Polis kimin karşısındadır? Cumhuriyetimizin kurucusu Atatürk’ün dediği gibi “Herkesin polisi kendi vicdanıdır, fakat polis vicdanı olmayanların karşısındadır.“

Polis Teşkilatımız hizmet görevi gereği çağın getirdiği tüm yeniliklere teknolojik gelişmeler ışığında kendini sürekli geliştirerek hizmet vermeye devam edecektir.” dedi.

Türk Polis teşkilatının kuruluşunun 174. yıldönümü kutlamalarına Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy, Cumhuriyet Başsavcısı Akın Çetin, Adalet Komisyon başkanı İsmail Sezgin, İlçe Jandarma Bl. Kom. V. J. Kd. Bşv. Özay Topçu ve birçok sivil toplum kuruluşları temsilcileri katıldı.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:10 04 2019 20:18(655) Facebook'ta Paylaş


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Sinop Üniversitesi Zirveye Yerleşti Boyabat Gazidere Domatesi Tescillendi Sinop’taki fuhuş operasyonunda iki 100. yıl logosu tartışma yarattı... Benz Yeşilay, tüm Sinop’u sağlık için pedal ç YEDAŞ Yeni Araç Filosuyla Sahada Daha Gü Hanife Kiriş hanımefendi vefat etti Akü ve mazot hırsızları enselendi Sinop'ta Fuhuş Operasyonu: 5 Gözaltı Boyabatlı Şampiyon Karikatüristler İzmir İrfan Erbaş, Berat Kandili Mesajı Yayıml Sinop İl Müftüsü Ali Hayri Çelik’i 5 Büyükbaş Hayvan Telef Oldu Sinop’lu Vatandaş İmkanlarıyla Mıs KUZKA Sinop Girişim Atölyesi Açılıyor Boyabat Anlam Okulları Açılıyor! Gökçeağaçsakızı Köyü Mevkinde Trafik Kaz Ahmet Kılıçaslan’dan Teşekkür̷ Boyabat’ta Bisiklete Biniyorum Projesi Y Boyabat'ta 25 Yıl Sonra MHP Belediye Mec Hedefimiz BAL Ligi... Sinop Üniversitesine 3 Yılda 63 Yeni Pro "TÜRK İşaret Dili" Kursu Açılacaktır ”Boyabat Tanıtım Sunumları” Mahalledeki Onlarca Kediyi Besliyor BTSO İstihdama Yüksek Katkı Sağlayan Üye Boyabat’ta Okul-Esnaf İşbirliği Gülümser Çakır hanımefendi vefat etti İsmail Akter vefat etti Durağan'da Trafik Kazası: 1 Yaralı Beyinden Beyine Satış Eğitimi Şampiyon Boyabat 1868 Spor Oldu Sinop’ta iş kazası: 1 yaralı Av sezonu bitti, tekneler limana çekildi Maçta Dili Boğazına Kaçan Futbolcu Sahad Teşekkürler Yeşilçam Köyü Hüseyin Musluoğlu vefat etti Gerze'de kurtarma operasyonu Sinop Erfelek Yolunda Trafik Kazası Yusuf Sancar vefat etti Anaokulunda Miniklere Sağlık Uygulamalı Minikler Polisleri Ziyaret Etti Ekmek Kavgasına Bıçak Karıştı 2 Yaralı Minibüs Elektrik Diregine Çarparak Durab Ahmet Türk vefat etti Adalet böyle işledi! Tercüman Yılmaz vefat etti ”Vatandaşımız Köyüne Dönsün, Üreti Futbol Oynamak İçin Geldiği Sinop'ta Gün Tümü

Tevazu


Aydınlanmanın Işığı Köy Enstitüleri


Oy Verdik Tatlı Dile…


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Satılık Otomobil 57 DT 858


İletişim Yoluyla Dolandırıcılık


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


1-7 Nisan Kanser Haftası


Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa günlerini görür!


Çanakkale’ye sesleniş!


Bir daha söyleyin bakayım, EYT köpük müymüş?


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


Yengeç Sepeti Sendromu


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yalnız Kendi Başın mı Dertli Sanırsın


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Ayşe Hanım Neden Önemlidir?


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Nisan ayı ziyaretci sayısı:595503 DtGaNi

* ANASAYFA *