E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bu Sansürcü Derhal İstifa Etmelidir

6 Mayıs 2019 - Uzun bir aradan sonra iftar yemeği vermeye başlayan Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Çakır’ın daveti üzerine, etkinliği haber yapmak için İnönü İlk Öğretim okulunun bahçesine gittik. Yapılan bu güzel uygulamayı sizinle paylaşmak için çalıştığımız esnada Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi bir kişi fotoğraf çekmemize engel olmaya çalıştı…

Bu akşam verilen iftar yemeği sırasında görüntü alırken,Boyabat Ticaret Odası yönetiminde bulunan bir kişi bir anda görüntü almamızdan rahatsız olmuş olacak ki bir yerlere yaranma ihtiyacı mı hissetti bilmiyoruz; “yeter artık, fotoğraf çekmeyin” diyerek haber merkezimizi şok etti. Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Çakır ve çadırda bulunan oda yöneticileri vatandaşa iftar yemeği dağıtma telaşı içindeyken, oda yönetiminde bulunan bu kişi görev yapmamızı engellemesi haddini bilmeden çıkış yapması bir STK görev almasına anlam da veremiyoruz.

Bu Sansürcü Kişi Derhal İstifa Etmelidir

Ezan okunduğu halde, iftar yapmak yerine, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmış olduğu etkinliği desteklemek üzere iftar çadırına gelen tek haber merkezi, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’nın bir üyesi olan Boyabat Haber Gazetesi-Ezgi FM olarak bu çirkin davranışı şiddetle kınıyoruz. Haber merkezimiz tarafsız ve kamuoyunu doğru bilgilendiren bir haber merkezidir. Bizler haddimizi ve yerimizi biliriz. Şayet fotoğraf çekmemizden rahatsız olanlar varsa, bilsinler ki,paralarının gücüne güvenerek bir yerlere gelmesinler. Zira haber merkezimiz haber yaparken sadece kamuoyunu doğru bilgilendirmek ve yapılan güzel işleri paylaşmak için haber yapar. Haber merkezimizin sansür nedeniyle görüntü almayı bırakıp çadırdan ayrılmasından sonra, iftarını dahi yapmadan oradan ayrılarak sansüre tepkisini koyan Boyabat Gazetesi’ne de bu davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:06 05 2019 20:46(2280) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: gökhan 10 05 2019 14:23
asıl sansürcü boyabat gazetesinin kendisidir işine gelmeyen bütün yorumları yayınlamadı seçim sürecinde..

7. Yorum: yusufcuk 08 05 2019 08:02
davut bey ismini açıklayın bu şahsın...

6. Yorum: tasallut 07 05 2019 20:20
komple istifa edin ancak öyle temizlenir bu iş

5. Yorum: atsız 07 05 2019 15:02
milat sen yorum yaptıysan kesin yalandır!!!!

4. Yorum: . 07 05 2019 13:33
topluluk içerisinde artistlik yaparak ilgi çekmek istemiştir ahaliden. eğitim mutlaka şart !!!

3. Yorum: milat 07 05 2019 09:35
kendinize gelince sansür öylemi. seçimden önce burada ne kadar yalan yanlış iftira eçeren yazılar yazan sözüm ona kendini yazar sananlara yaptığımız yorumlar daha doğrusu işinize gelmeyen yorumları yayınlamıyordunuz. bu yorumlarda "yorumcuların dikkatine yasal uyarı" parağrafındaki kurallara uyulsa bile,küfür hakaret olmasa bile sırf işinize gelmiyor diye yorumlara sansür koydunuz lakin kendinize gelince aslan kesiliyorsunuz

2. Yorum: kamil 07 05 2019 00:16
asil sansuru siz yapiyorsunuz istifa etsin ismini aciklayin

1. Yorum: evet 06 05 2019 21:07
böyle bir haberi yapmanızın engellenmesini şiddetle kınıyoruz bu mübarek günlerde böyle bir hayıra gölge düşüren insan müsveddesinin adını bilmek biz okurların en doğal hakkıdır gazetecilik mesleğinin onuru gereği bunu bize boçlusunuz teşekkürler..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Hasan Çekiçoğlu vefat etti Hakkari’den Durağan’a Ateş Düştü 1 Şehit Boyabat-Sinop Yolunda Kaza: 2 Yaralı Boyabat-Sinop Yolunda Araç Yandı Ayla Gökgöz hanımefendi vefat etti İYİ Parti Sinop İl Başkanlığı Basın Açık Boyabat 1868 Spor'un Ziraat Türkiye Kupa Sinop, kurban bağışında ilk 10'a girdi Boyabat Domates Festivali Düzenlendi Deniz Yıldızı Kına ve Düğün Evi Açıldı Boyabat İlçe Emniyet Müdürlügüne Ali Ask Selfinaz Erdoğan hanımefendi vefat etti Yaramaz Aydaş Firarda Sanayi Kavşağınında Trafik Kazası 1 Yara Sinop'ta Uyuşturucu Operasyonu 1 Gözaltı Tarihi Eser Operasyonu Mehmet Kahraman vefat etti Aracınızı Park Ederken Daha Dikkatli Olu Gerze'de Aile Hekimine Saldırı Ekipler Seferber Oldu Nazik İnan hanımefendi vefat etti İpek Nurcihan Utku hanımefendi vefat ett Boyabat Tekke Mevkinde Trafik Kazası 2 Y Boyabat Trafik Işıklarında 2 Araç Çarpış Boyabat 1868 Spor ile 1074 Çankırı Spor Kontrolden Çıkan Elektrikli Motosiklet D Ali Duman vefat etti Otomobil Karşı Şeride Uçtu: 2 Yaralı Boyabat Doğuca Köyü Girişinde Trafik Kaz Yola Çıkan Karacaya Araç Çarptı Kazada Ağır Yaralanan Öğretmen Hayatını Camdan Düşen Bebek Tedavi Altına Alındı Gülşen Gülen hanımefendi vefat etti Bu Kadar Acizmiyiz? Durağan’da Feci Kaza 3 Yaralı 1 Öl Kasten Adam Yaralamadan Tutuklandı Yaşar Uçar vefat etti Ayhan İnce vefat etti Şakir Efe vefat etti İstiklal Marşımız Okunurken Ayağa Kalkma İki Araç Kafa Kafaya Çarpıştı 6 Yaralı Ayancuk Yolunda Trafik Kazası 3 Yaralı Sinop’ta Motosiklet Kazası Tüfekle Ayağından Vurdu, Kaçtı… Elektiriği Olmayan Mahalle Saime Maviş hanımefendi vefat etti Osman Sarıçam vefat etti Boyabat’ta Araç Takla Attı 2 Yaral Boyabatlı genç boğulma tehlikesi geçirdi Tümü

İlçemizdeki Tuğla ve Kiremit Fabrikaları Neden Kapalı?


Halkın İradesine Gasp “Kayyum”


Aile de mi, Okul da mı?


Kurban Bayramı izlenimleri


Kurban Bayram'ı Karikatürleri


Siz Var Ya, Siz


Fit/CLUB’tan geleneksel Bayram Kampanyası


Boyabat İlçe Emniyet'i vatandaşları uyardı 2014


Kıbrıs, İskenderun ve Antakya Gezisi Fotoğrafları-1


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Agustos ayı ziyaretci sayısı:587747 DtGaNi

* ANASAYFA *