E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Bu Sansürcü Derhal İstifa Etmelidir

6 Mayıs 2019 - Uzun bir aradan sonra iftar yemeği vermeye başlayan Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Çakır’ın daveti üzerine, etkinliği haber yapmak için İnönü İlk Öğretim okulunun bahçesine gittik. Yapılan bu güzel uygulamayı sizinle paylaşmak için çalıştığımız esnada Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesi bir kişi fotoğraf çekmemize engel olmaya çalıştı…

Bu akşam verilen iftar yemeği sırasında görüntü alırken,Boyabat Ticaret Odası yönetiminde bulunan bir kişi bir anda görüntü almamızdan rahatsız olmuş olacak ki bir yerlere yaranma ihtiyacı mı hissetti bilmiyoruz; “yeter artık, fotoğraf çekmeyin” diyerek haber merkezimizi şok etti. Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Orhan Çakır ve çadırda bulunan oda yöneticileri vatandaşa iftar yemeği dağıtma telaşı içindeyken, oda yönetiminde bulunan bu kişi görev yapmamızı engellemesi haddini bilmeden çıkış yapması bir STK görev almasına anlam da veremiyoruz.

Bu Sansürcü Kişi Derhal İstifa Etmelidir

Ezan okunduğu halde, iftar yapmak yerine, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmış olduğu etkinliği desteklemek üzere iftar çadırına gelen tek haber merkezi, Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası’nın bir üyesi olan Boyabat Haber Gazetesi-Ezgi FM olarak bu çirkin davranışı şiddetle kınıyoruz. Haber merkezimiz tarafsız ve kamuoyunu doğru bilgilendiren bir haber merkezidir. Bizler haddimizi ve yerimizi biliriz. Şayet fotoğraf çekmemizden rahatsız olanlar varsa, bilsinler ki,paralarının gücüne güvenerek bir yerlere gelmesinler. Zira haber merkezimiz haber yaparken sadece kamuoyunu doğru bilgilendirmek ve yapılan güzel işleri paylaşmak için haber yapar. Haber merkezimizin sansür nedeniyle görüntü almayı bırakıp çadırdan ayrılmasından sonra, iftarını dahi yapmadan oradan ayrılarak sansüre tepkisini koyan Boyabat Gazetesi’ne de bu davranışından dolayı teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:06 05 2019 20:46(2103) Facebook'ta Paylaş

8. Yorum: gökhan 10 05 2019 14:23
asıl sansürcü boyabat gazetesinin kendisidir işine gelmeyen bütün yorumları yayınlamadı seçim sürecinde..

7. Yorum: yusufcuk 08 05 2019 08:02
davut bey ismini açıklayın bu şahsın...

6. Yorum: tasallut 07 05 2019 20:20
komple istifa edin ancak öyle temizlenir bu iş

5. Yorum: atsız 07 05 2019 15:02
milat sen yorum yaptıysan kesin yalandır!!!!

4. Yorum: . 07 05 2019 13:33
topluluk içerisinde artistlik yaparak ilgi çekmek istemiştir ahaliden. eğitim mutlaka şart !!!

3. Yorum: milat 07 05 2019 09:35
kendinize gelince sansür öylemi. seçimden önce burada ne kadar yalan yanlış iftira eçeren yazılar yazan sözüm ona kendini yazar sananlara yaptığımız yorumlar daha doğrusu işinize gelmeyen yorumları yayınlamıyordunuz. bu yorumlarda "yorumcuların dikkatine yasal uyarı" parağrafındaki kurallara uyulsa bile,küfür hakaret olmasa bile sırf işinize gelmiyor diye yorumlara sansür koydunuz lakin kendinize gelince aslan kesiliyorsunuz

2. Yorum: kamil 07 05 2019 00:16
asil sansuru siz yapiyorsunuz istifa etsin ismini aciklayin

1. Yorum: evet 06 05 2019 21:07
böyle bir haberi yapmanızın engellenmesini şiddetle kınıyoruz bu mübarek günlerde böyle bir hayıra gölge düşüren insan müsveddesinin adını bilmek biz okurların en doğal hakkıdır gazetecilik mesleğinin onuru gereği bunu bize boçlusunuz teşekkürler..


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Aşkın Ayrancıoğlu'na Romanya'dan “ 100. Yılında Boyabat Gençliği Ata'nın İz 21 Mayıs 2019 Yeni Eğitim Sistemi Basın Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Kutlamal Yeni Doğan Yavru Köpekler İçin Yardım Ta Esentepe Mahallesinde Evde Hırsızlık Mey Ya Bu Duvar Olmasaydı… Su Ürünleri Fakültesi Karadeniz’de Polis İki Tescilsiz Motosiklet Yakalandı Park Halinde Bulunan Araçtaki Cüzdanı Ça Almanya'daki Yeşilobalılardan yangın mağ İl Müftüsü Çelik,Engelli Vatandaşlarla İ Boyabat’ta Motosiklet Kazası 1 Yar Boyabat’lı Gatasaray’lılar D Halil Eren vefat etti 19 Mayıs’ın 100. Yılı Etkinliği Bo Konukla İletişim ve Servis Teknikleri Te Hanönü'nde otomobil devrildi: 2 yaralı Virajı alamayan otomobil devrildi: 1 yar Boyabat TSO İftar Sonrası Lokma Tatlısı Rahmetin Sabırla Buluştuğu Zaman: Ramaza İlk Adımın 100. Yılında İlk Günkü Çoşkuy Balıkçının ağına bu kez balık değil, 'am Motosikletlere Çarpmamak İsteyen Sürücü MOBESE Kameralar Boyabat’ta Devred Boyabat Devlet Hastanesi Yeni Yönetimi G CHP’li Karadeniz’in 19 Mayıs Ezana Frekans Karıştı Sinoplular İftarda Buluştu Turizm Paydaşlarına Yönelik Eğitim Katal Bulaşık Makinası Parlatıcısı İçen Çocuk Boyabat 1868 Spor Bal Liginde Fakat Çim Alerjilerle Mücadele İçin 9 İpucu Dursun Erol vefat etti Minik Karikatürist Zeynep Nazlı'ya Porte Sinop İl Müftüsü Çelik; Oruç, Esaret Zin Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Ba Beyler Torpiliniz Kimden? Otomobil seyir halindeyken alev aldı YEDAŞ Daha Huzurlu ve Aydınlık Bir Ramaz Nevzat Çelik; 12 Eylül Faşizmi'nin sustu Kaderine terk edildi! Sinop Hastane Kavşağında Trafik Kazası M Durağan Olayları Davası 27 Mayıs 2019 Ta İşçiler Mezarda, Sorumlular Dışarıda, Ad Melek Uysal hanımefendi vefat etti Hayal Concept Butik Mobilya Mağazası Kargı'nın Çal Köyünde Yangın Çıktı 11 Ev TSO Tarafından Her Akşam İftar Verilmesi Tümü

Stres ve belirtileri


İnsanlığın Yaşadığı En Korkunç Soykırım ve Sürgün


Emekli maaşı kesintileri nelerdir?


Boyabat Nasıl Bir Şehir Olur


Bandırma Vapuru Samsun ve 100. Yıl


Aras Kargo Eleman İlanı


Yazın Kış Lastiği Kullanmak Sürüş Güvenliğini Tehlikeye Atıyor


Edep


Nereye gideceğimizi unuttuk...


Kırım Kongo Kanamalı Ateşi (KKKA)


İsmail Efe’nin Sinop tarihi


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


Gazetemizin Yönetim Kadrosu ve Adresi Değişti


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Boyabat'ın 2018 yılı nüfusu belli oldu


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Zamanım!


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz
Mayıs ayı ziyaretci sayısı:516748 DtGaNi

* ANASAYFA *