E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Boşuna açmayın bari!

Sinop’a yapılan en büyük yatırımlardan biri olan Atatürk Devlet Hastanesi yakında hizmete açılıyor.

Teknolojinin son harikası sıfır aletler ile içerisi donatılan ve yaklaşık 15 gündür hummalı bir şekilde eski hastaneden buraya taşınmanın sürdürüldüğü yeni hastanenin tek ve en büyük eksikliği ise doktor olmayışı. Kardiyoloji başta olmak üzere birçok önemli branşlar da hastanede doktor bulunmuyor.

Hem hastane yetkilileri, hem de vatandaşlar doktorluktan yana çok dertliler.

“Tamam hastanemiz çok modern bir hastane oldu.İçerisi de son teknolojik aletler ile donatıldı ama bize bakacak, bizi tedavi edecek doktorları bulamıyoruz“ diyen Sinoplular,” AK parti milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım Maviş’in Sağlık Bakanımızla dostluk ilişkileri olduğunu duyuyoruz. Peki Sayın vekilimiz hastanenin bu sorununu bilmiyor mu acaba? Yepyeni koca devasa bir bina yapmışsınız içerisini son model teknolojik aletler ile donatmışsınız amenna lakin doktor olmadıktan sonra o aletler ne işe yarayacak? İvedilikle Sinop hastanesinin doktorlara ihtiyacı var. En büyük sıkıntıyı da radyoloji, fizik ve kardiyoloji alanlarında yaşıyoruz.Sinop iklim şartları bakımından romatizmalı hastalıklara elverişli bir şehir. Hal böyle iken bir tane fizik doktoru bulunuyor. Cerrah yok, gelen kardiyolog iki üç ay kalıp Sinop’tan gidiyor. Eğer yeni hastanemizde doktor bulunmayacaksa açmalarına hiç gerek yok. Bölge hastanesi gibi devasa bir hastane yapıp da içersini doktorsuz bırakmak çok düşündürücü bir durum.“ dediler.

Kaynak: Halk Sesi.com

Tarih:15 06 2019 00:14(1617) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: boyabatli 18 06 2019 09:18
dün oradaydık.hastanenin suları akmıyor.3 günde almayacağı söyleniyor.

1. Yorum: vatandaş 17 06 2019 11:49
derhal hastaneye eksik olan branş doktor atamaları yapılsın.yeni hastane çok güzel olmuş.sebeb olanlardan allah razı olsun.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Türk ve Küçükbaş Aileleri Teşekkür Mesaj Gazeteciye tuhaf soru Cahit Başoğlu vefat etti Sanayi Kavşağında Trafik Kazası Yaykıl'da Kaza 1 Ölü, 3 Yaralı Kendi Silahı İle İntihar Etti Sinop İYİ Parti'de Şanlan dönemi Minibüsün çarptığı panelvan araç apartma Orduköyü Mevkiin'de Kaza Yıldız Mahallesinde İntihar Girişimi Huriye Akteke hanımefendi vefat etti Prof. Dr. Mehmet Emin Maşalı, İstanbul M Rektör Dalgın’dan 15 Temmuz Mesajı Satu Aktaş hanımefendi vefat etti 15 Temmuzun 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Hüseyin Demir vefat etti Ahmet Şimşirgil'den Rektörlük Açıklaması 30 Metreden Denize Düştü Adı öne çıktı! Şelalelerde Mahsur Kalan Ailenin İmdadın Ne pankartmış yahu! Ümit Besen&Pamela Konseri İptal Edildi Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı KUZKA, 2019 Yılı Mali Destek Programı Ba Halil Açıkgöz vefat etti Sinopspor'un Kopyası Yoktur Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Tümü

Kadın hayattır


Ülkenin gençlerine bak


ODTÜ’de Kavaklık Direnişi


500.000 TL Paranın Aslı Var mı?


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Topal ördek mi? Hayır


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


En uzun gündüzü yaşayacağız


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Temmuz ayı ziyaretci sayısı:428546 DtGaNi

* ANASAYFA *