E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

İmamoğlu’na Rum, Yunan diyenler, Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline kim göz yumdu?

AKParti iktidarı döneminde Yunanistan Ege'de 18 Türk adasını tek kurşun atmadan işgal edildiğini görmezden gelenlerin , İBB adayı İmamoğlu’nun İstanbul seçimini kazanması halinde Rum, Yunanistan'ın iddia eden, sözde, çakma milliyetçi ve vatanseverler adaların işgalini görmüyor veya bilmiyorlar mı?

Adaların işgali de mi yalan?

Yaklaşık 15 yıldır Türk adalarının işgali ile ilgili haber ve köşe yazıları yazıldı. Muhalefet partileri adalarla ilgili TBMM’ye soru önergesi vermesine rağmen iktidar tarafından yalanlama gelmediği gibi, iddiada bulunanlar hakkında soruşturma neden açılmadı?

…..

"Milli savunma Bakanlığı eski genel sekreteri Ümit Yalım bakınız ne diyor?

Yunanistan bu iktidar zamanında 18 Türk adasını tek kurşun atmadan işgal etti.

Topraklarını genişleten Yunanistan, Ege'de işgal ettiği Türk adalarına 14 Yunan Askeri üssü kurdu ve adalara 5 binden fazla Yunan askeri yerleştirdi, adaları ağır silahlarla donattı.

Yani Akp iktidarı döneminde Yunan kazandı. "

…..

16 Haziran'da, İBB adayı İmamoğlu ve Yıldırım TV'de tartışmalarını sonuna kadar izledim.

Televizyonculuk deneyimim ve mesleki olarak , ön yargısız objektif olarak izledim.

Bu ülkenin önemli, bakanlık, başbakanlık, TBMM başkanlığı, görevlerinde bulunan Binali Yıldırım, İmamoğlu'nun iddialarına yalancılık ile itham etmesi...

İmamoğlu, devletin kurumu olan SAYIŞTAY İBB’nin raporlarını kaynak göstererek iddialarda bulunuyor, Yıldırım yalan diyor.

SAYIŞTAY Raporunu okudunuz mu?

Hayır okumadım.

Okumadıysanız, yalan olduğunu nereden biliyorsunuz sayın Yıldırım?

İmamoğlu, Yıldırım’a sahte SAYIŞTAY raporu gösterdiyse, bunun hukuki yönü yok mudur?

Şayet, İBB’nin SAYIŞTAY internet sitesindeki rapor da yalansa…!

Okumadığınız, araştırmadığınız, elinizde yeterli bilgi, belge olmadığı halde iddiaları yalanlamak, dini, insani olarak bir devlet adamına, hele de Müslüman'a yakışır mı?

Gerçeklerin çok kötü bir özelliği vardır, eninde sonunda ortaya çıkar. Siyaseten de olsa yalan söyleyenler, yazanlar, iftira atanlar kendisini kandırır.

Küçükkaya, Sayın Yıldırım’a bakanlık, başbakanlık, TBMM başkanlığı yaptınız, sizin iktidarınızda Ege’de 18 Türk adasını Yunanistan’ın işgali hakkında ne düşünüyorsunuz diye sormalıydı.

Peki, Türk adalarını Yunanistan’ın işgaline göz yuman zihniyetin, yarın İstanbul’un işgaline göz yummayacağını kim garanti verebilir?

……

İsmail Küçükkaya, iki adaya da eşit olarak mal varlıkları beyanını sordu.

İmamoğlu'nun da, Yıldırım'ın da mal varlıklarını kalem, kalem açıklama yapmaları gerekmez miydi?

İstanbul'un varoşları uyuşturucu baronlarına teslim edilmiş, her sokak başında bir torbacı, işsizlikten, yoksulluktan, uyuşturucu bağımlısı haline gelen gençler hakkında iki adayında düşüncelerini, bu konuda ne gibi projelerinin olduğunu Küçükkaya'nın sormasını beklerdim.

Tarih:17 06 2019 20:14(538) Facebook'ta Paylaş

1. Yorum: boyabatlı 19 06 2019 12:25
sayın boyabat gazetesi yalan,hakaret,küfür olmadığı halde sayın yazarın doğruları yazmayıp bunlara cevap niteliğindeki yorumları hangi saikle yayınlamıyor sansür uyguluyorsunuz. birde bir köşe yazarı çıkmış en özgür basın boyabat gazetesi o yüzden orda yazıyorum diyor fakat boyabat gazetesi yorumlarda bile sansür uyguluyor. yasal uyarınıza uyduğumuz halde yorum için başka bir kıstasınızmı var örneğin muhalif yorumlar yayınlanmaz diye kamuoyuna açıklayın bilelimde ona göre yorum yazalım.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Kıta sahanlığının da Yunanistan’a Yalancı, çalındı, iftira kampanyası, İma İmamoğlu, Cumhur İttifakına teşekkür etm Ege’de 18 Türk adasını Yunan’ın işgaline AKParti 17 yılda, ülke yararına hiç mi g Teşekkürler, Sayın, İçişleri Bakan Yardı Mehmet Ersoy, İmamoğlu Yunan ise, siz Er Kim bu Sandıklardan oy çalan şerefsiz, h AKParti'liler bile İmamoğlu'na çağın Ata Emekli maaşı kesintileri nelerdir? Emeklilere kira, ısınma yardımı yapılabi İSKİ'nin başına, İmamoğlu’mu yoksa Muhalefet adayları seçimi kazanırlarsa g İpotek altındaki Türkiye Cumhuriyet tarihi, iftira, ayrıştırılan Bir formalite seçim daha ! AK Parti'nin 17'nci yıl marşı Dini bütün AKP iktidarında camiler satıl Dönemin İBB Başkanı Ali Müfit Gürtuna, g Meğer “Başkanlık sistemi; kendin p CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'da bir pr 12 milyon Emekli İntibak Yasası mağduruy “Memleket işi gönül işi” öyl AKP'li Belediye Başkanları, meclis üyele Sen, ‘İNADINA’ ülkenin kurum Sen, usulen denetlenen AKP’li başk "Beka için milli karar, Cumhur için isti Ülkeyi iflas noktasına getiren iktidara Vatandaşı, ucuz gıda kuyruklarında... "Önce Hangi millet, hangi devlet" AKP‘nin çılgın manavcılık projesin CHP Büyükşehir Belediyelerini kazanırsa AKP Adayı Özhaseki'nin mütevazı, sadelik Belediye Başkanı, Muhtar seçimi beka sor Sonuna kadar okuyun ve yazının başlığını Yeni Türkiye’de neden benzinin lit Ülkeyi sattın savdın borçlandırdın yine Vatandaş, dövizi dış güçlerin ve ABDR Fetullah Gülen öldürülmüş ise... Tutuklanma, tarihi eser kaçaçıklığı yapa Emeklinin ülkemizin tarihi yerlerini gör AKParti'ye oy veren seçmenleri ellerim k Vebal altında kalmamak için AKParti'ye o AKP’ye oy verecekler, Allah-ü Teala, Teb Türk milleti, Türkiye’nin ya çöküşüne, y Türk Milleti, 24 Haziran'da, üreten, aş, 16 yıldır TEK ADAMIN yönettiği Türkiye&# İyi Parti’nin ilçe Başkanı Boyabat Cumhurbaşkanı adayları TV’de konuğum ols Tümü

Kadın hayattır


Ülkenin gençlerine bak


ODTÜ’de Kavaklık Direnişi


500.000 TL Paranın Aslı Var mı?


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Topal ördek mi? Hayır


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


En uzun gündüzü yaşayacağız


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Temmuz ayı ziyaretci sayısı:429312 DtGaNi

* ANASAYFA *