E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Sinop Atatürk Devlet Hastanesi Yeni Hizmet Binasına Taşındı

Eski yerinde bulunan Sinop Atatürk Devlet Hastanesi yeni hizmet binasında hizmet vermeye başladı.

Yoğun çalışmalar sonucu tamamlanan Sinop Atatürk Devlet Hastanesi 17 Haziran 2019 Pazartesi gününden itibaren yeni hizmet binasında hizmet vermeye başladı.

Edinilen bilgilere göre yeni Sinop Atatürk Devlet Hastanesi’nde şuan 300 yatak kapasitesi bulunuyor. Poliklinikler, Acil servis, yataklı servisler ve tüm tıbbi birimler yeni binada hizmet verecek. Yoğun çalışmalar sonucu Sinop Atatürk Devlet Hastanesi herhangi bir aksama yaşanmadan sorunsuz bir şekilde taşındı.

Yatağa bağlı tedavi gören hastalar ise ambulanslarla taşınarak yeni hastanede yer alan yataklı servislerine yerleştirildi. Hasta taşıma büyük bir titizlikle yapıldı. Sinop Atatürk Devlet Hastanesi bundan sonra hastalara daha ferah daha modern bir binada hizmet verecek.

Kaynak: Haber57.com.tr

Tarih:18 06 2019 10:02(1357) Facebook'ta Paylaş

4. Yorum: boyabatlı 25 06 2019 11:03
2 nolu yorumcu benim anladığım kadarıyla hastanede ölü rehin alanların partisini desteklemeye devam ediyor yani hastane denilinde gecmişte hastaneye hasta gider orda pisliğin içinde ölür ve cenazeyi almak için önüne cıkan akıl almaz bir fatura ödersen cenazeyi alırsın ödemezsen cenazen rehin olurdu sosyal sgortalar genel muduru kimmiş isterse bir araştırsın ve sinop ilin merkez ilcesi boyabatta oranın ilcesi bir boyabat'tı görün birde sinop sinopta denizden başka birşey yok hep aynı ve denizede çöple dolduran bir yönetimle yönetiliyor boyabat sanki merkez boyabat denilmeli gerci bo boyabat gazateside aynı kafadan

3. Yorum: dadaş 19 06 2019 08:02
mstf adlı kullanıcı, sinop'un yıllardır heykel dikmekten başka bir icraatı olmayan chp tarafından yönetildiğini unuttun herhalde, çıkar şu at gözlüklerini artık, sinop yontma taş devrinde gibiyse dön aynaya bak ve kendini sorgula, devlet hastanesi ise sağlık bakanlığı tarafından yapıldı, size kalsa bir 100 yıl daha eski devlet hastanesi ile hizmet vermeye devam ettirirdiniz.

2. Yorum: mstf 18 06 2019 22:00
1. yorumcu altın çağı derken sanırım bakır, tunç ve demir çağlarını kastetti. inşallah bir 17 yıl daha bu anlayış yönetirse ülkeyi allah'ın izniyle ilk çağa giriş yaparız! bana sorarsan sinop şu an kaba taş devrinde biraz gayretle yontma taş devrinde gibi görünürüz.

1. Yorum: boyabatlı 18 06 2019 12:15
sinopa bir çok konuda olduğu gibi sağlık hususunda da altın çağını yaşatan mehmet ersoy'a teşekkür ederim.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Türk ve Küçükbaş Aileleri Teşekkür Mesaj Gazeteciye tuhaf soru Cahit Başoğlu vefat etti Sanayi Kavşağında Trafik Kazası Yaykıl'da Kaza 1 Ölü, 3 Yaralı Kendi Silahı İle İntihar Etti Sinop İYİ Parti'de Şanlan dönemi Minibüsün çarptığı panelvan araç apartma Orduköyü Mevkiin'de Kaza Yıldız Mahallesinde İntihar Girişimi Huriye Akteke hanımefendi vefat etti Prof. Dr. Mehmet Emin Maşalı, İstanbul M Rektör Dalgın’dan 15 Temmuz Mesajı Satu Aktaş hanımefendi vefat etti 15 Temmuzun 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Hüseyin Demir vefat etti Ahmet Şimşirgil'den Rektörlük Açıklaması 30 Metreden Denize Düştü Adı öne çıktı! Şelalelerde Mahsur Kalan Ailenin İmdadın Ne pankartmış yahu! Ümit Besen&Pamela Konseri İptal Edildi Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı Sinop'ta Motosiklet Kazası: 1 Yaralı KUZKA, 2019 Yılı Mali Destek Programı Ba Halil Açıkgöz vefat etti Sinopspor'un Kopyası Yoktur Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Tümü

Kadın hayattır


Ülkenin gençlerine bak


ODTÜ’de Kavaklık Direnişi


500.000 TL Paranın Aslı Var mı?


Dua


Ben bu davanın…


Boyabat Gazetesi 14. Yaşında


Topal ördek mi? Hayır


26 Haziran Dünya Uyuşturucu Kullanımı Ve Kaçakçılığı Mücadele


Kıta sahanlığının da Yunanistan’a bırakılması da mı yalan iftira?


En uzun gündüzü yaşayacağız


Beklenen Derginin İkinci Sayısı Çıktı


Satılık Otomobil 57 DT 858


Edep


Boyabat'tan, Yiğren'e Fotoğraflar-1


Sıladan Mektup Var -34


2019 Boyabat Yerel Seçim Sonuçları (31 Mart 2019)


Çanakkale’ye sesleniş!


94 Ruhu çağırmakla gelmez!


Ceren Damar'ı Öldüren Adamı Tanıyorum..


Yazarımız Avukat Prof. Dr. Nurullah Aydın'ı Kaybettik


Dörtyol'da Sansarlar Kavga Etti


Boğazda Can Pazarı


Teşrik tekbiri başladı


Pirinçle meşhur olduk! Sıra domateste...


Bellaforonte'nin Kenti TLOS


Sallım Çorba


Anlayamadıklarım


KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz

Temmuz ayı ziyaretci sayısı:429735 DtGaNi

* ANASAYFA *