E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Yaşamını Yitirdi

2 Temmuz 2019 - Karacaören köyü çıkışında bir otomobilin çarpması sonucu ağır yaralanarak ambulans helikopter ile Samsuna sevk edilen yaralı çocuk hayatını kaybetti.

122 Acil servis ekiplerine ait ambulans helikopter ile Samsun Ritim ve Araştırma Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alınan, Sinan Sarıçoban dün saat 23.00 sıralarında hayatını kaybetti.

Hayatını kaybeden Gündüzlü köyünden Karacaören köyünde oturan Yakup Sarıçoban’ın torunu Ali Sarıçoban’ın oğlu Sinan Sarıçoban cenazesi öğlen namazına müteakip Karacaören köyü köy mezarlığında toprağa verilecektir.

Ezgi FM- Boybatgazetesi ve boyabathaber gazetesi olarak Merhuma Allah’tan rahmet, yakınlarına sabır dileriz.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:02 07 2019 11:40(3830) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: şamlı ömer 02 07 2019 17:39
allah rahmet eylesin mekanı cennet olur inşallah kederli ailesine allah sabır versin
iftaiyeden bölge trafiğe kadar bence e.d.s sistemi yapılması gerekiyor bence bu güzargah üzerinde kaçıncı kaza yetkililerin bu yola hız koridoru sistemi yapması gerekiyor

1. Yorum: dursun çetinkaya 02 07 2019 14:37
allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesinin başı sağolsun cenabı allah kimseye evlat acısı vermesin


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1253125 DtGaNi

* ANASAYFA *