E-posta: boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com

Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Yaralı

2 Temmuz 2019 - Sanayi istikametinden Boyabat istikametine gelmekte olan otomobil Yenimahallede ağaca çarptı. Yaralanan bir kişi ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Edinilen bilgiye göre, Sanayi Sitesinden Boyabat’a gelmekte olan 34 VZZ 22 plakalı otomobil Yeni Mahallede seyir halindeyken kontrolden çıkarak yolun sağında bulunan ağaca çarptı. Otomobil ön kısmından ciddi darbe alırken, yaralanan sürücü kaza yerine gelen 112 Acil sağlık ekibi tarafından Boyabat 75. Yıl Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Kaynak: Boyabat Haber Gazetesi.com - Ezgi FM

Tarih:02 07 2019 22:37(2400) Facebook'ta Paylaş

2. Yorum: önemli 03 07 2019 15:38
şehir girişlerinde mutlaka uyarıcı kasis vs. sıkça konulmalı. trafik canavarları yüzünden yitirilecek hayatlardan daha önemli değil kasis yüzünden eskiyen fren balataları.

1. Yorum: yenimahalleli 03 07 2019 07:46
çok hızlı geldi, direksiyon hakimiyetini kaybedince ağaca çarparak durabildi eğer ağaç olmasaydı dükkanlara dalacaktı belki de yayalar olsa onlarıda ezerdi. buradan yetkililere sesleniyorum şu itfaiye tarafından gelen araçların hızlarını azaltıcı önlemler almalarını rica ediyorum. aynı şekilde araç sürüçülerinede sesleniyorum lütfen yavaş gelin.


Yorumcuların dikkatine! Yasal Uyarı!

  1. Yorumlarınızı anlaşılır bir dille ve dilbilgisi kurallarına uygun olarak özenle yazınız. BÜYÜK HARF kullanmayınız. Tekrar okuyarak yanlışlarınızı düzeltiniz.
  2. Anlaşılmaz kısaltmalar yapmayınız.
  3. Lütfen yorumlarınızda terbiye dışı sözler kullanmayınız.
  4. Yazılan yorumların sorumluluğu yazarına aittir. Sonradan pişman olunacak hukuki sorunlarla karşılaşmamak için kişi veya kurumlara yöneltilmiş olan eleştirileriniz hakarete varmasın.
  5. Yorumlar denetlendikten sonra yayına verilecektir.
  6. Yazılarımızda yanlış ya da kusurlu bir konu bulunursa bunu lütfen bize bildiriniz.

Yukarıdaki Sözleşmeyi/Uyarıları kabul ediyorum.
'Evet' Yazın:
İsim:
E-mail: (isteğe bağlı)

| Beni Unut

Döndü Solmaz hanımefendi vefat etti İmzalayanlar arasında Türkiye'de dahil b Emine Maraz hanımefendi vefat etti Vali bey; O bilgi yanlışmış ! İbrahim Ekiz vefat etti Fadime Uzun hanımefendi vefat etti Burak Sevinç ve Algı Eke’yi Nasips Yine plaj yine hedef Suriyeliler Kontrolsüz Depolanan Çöplüğe Giren İnek Motorsiklet Sürücüsü Yaralandı Selahattin Arabacı vefat etti Sinoplular federasyonunda dev kadro Karadeniz’den Yaşlı ve Muhtaçlara Durağan'da Trafik Kazası: 5 Yaralı Boyabat-Durağan Yolunda Trafik Kazası Müjdeli Haber Geldi Cenaze Yolunda Kaza: 1 Ölü, 4 Yaralı Kayalıklardan Düşen Bir Çocuk Hayatını K Ramazan Kaygusuz vefat etti “Sağlıkta Şiddete Hayır” Sinop Üniversitersi Rektörü “Yılın Ümit Besen ve Pamela Tarihi Sinop Cezaev Marketlere Giren Hırsız Yakalandı Hüseyin Ural vefat etti Mustafa Güneş vefat etti Metehan Öztürk’ün Sünnet Merasimi Hasta ve Yaralı Yaban Hayvanları Bu Merk Çamaşır İpiyle Kendini Astı Bayram Lüle vefat etti Fevzi Türkoğlu vefat etti Anlaşılır gibi değil, arkadaş neyin kafa Kontrolden Çıkan Araç Su Kanalından Aşar Kamyonet motosiklete çarptı: 1 yaralı Yıldız Mahallesinin En Büyük Sorunu Çözü Sinop'ta ayılar, nakil direklerini parça Pizzacı Musti Çetmi Köyüne Pizza Salonu Nuri Erol vefat etti Fadime Erol hanımefendi vefat etti Hürriye Korkmaz hanımefendi vefat etti Ahmet Deveci vefat etti Yaşar Fırtına vefat etti Kontrolden Çıkan Araç Ağaca Çarptı: 1 Ya Kazada Ağır Yaralanan Sinan Sarıçoban Ya Yaralanan Çocuk Hava Ambulansı İle Samsu Otomobilin Çarptığı Çocuk Yoğun Bakımda Sinop Boyabat Arasında Trafik Kazası 7 Y Sinan Sarıçoban vefat etti Süleyman Akay vefat etti Rabiya Özdemir hanımefendi vefat etti Tümü

KÜNYE
Yazı ve Haberleriniz İçin:
boyabatgazetesi@boyabatgazetesi.com
haber@boyabatgazetesi.com
adreslerine E-posta gönderebilirsiniz


Temmuz ayı ziyaretci sayısı:1253020 DtGaNi

* ANASAYFA *